Paese, Silky Matt, Matowa trwała szminka w płynie

Paese, Silky Matt, Matowa trwała szminka w płynie

Paese matowa trwała szminka w płynie Silky Matt ma lekką, pudrową (aksamitną) formułę, nie ściąga ust i nie oblepia ich. Niecała minuta wystarczy, aby szminka zupełnie się zmatowiła i utrwaliła na ustach, nadając im kolor równie trwały, co intensywny. Nie odbija się, nie pozostawia śladów, nie błyszczy się, nie klei, nie rozmazuje. Dostępna w 6 kolorach.

w płynie
nawilżające, kryjące
Efekt
matowe

Jest ok

Bardzo ciekawa szminka. Nadaje matowe wykończenie, ale nie wysusza ust.
Nie lepi się, nie kruszy i jest bardzo trwała.
Niestety jest dość trudna w nakładaniu - jej konsystencja jest zbyt gęsta jak dla mnie.
Dodatkowym, dużym minusem jest nieznośny sztuczny i drażniący zapach. Nie potrafię go do niczego porównać, ale nakładam szminkę z zatkanym nosem :(

beznadziejna

Po nałożeniu pomadki czułam się jak bym miała roztartą glinę na ustach. Niewygodny aplikator. Po nałożeniu drugiej, poprawkowej warstwy produkt zrolował się, po wyschnięciu częściowo kruszył. Jest ochydna w użytkowaniu. Zmarnowane pieniądze. Umywa się do błyszczyków/szminek Wibo, które o połowe tańsze daja wiele lepszy efekt. Nie polecam i odradzam. Co do nasycenia koloru nie mam żadnych zastrzeżeń.

Fajna

+ nie tworzy takiej "skorupy" jak wiele zastygających matowych pomadek, chociaż używam ich dużo i generalnie mi to nie przeszkadza, ale jest to miły plus w tym produkcie :)
+ piękne kolory
+ trwałość (może nie jest nie do zdarcia, ale na pewno bardziej niż przyzwoita)
+ cena jest całkiem w porządku

- dostępność, niestety tylko na wyspach Paese, sklepów mają chyba dość niewiele :(
- strasznie drażniący zapach chemicznych owocowych cukierków!

rewelacyjna-moja ulubiona

dla mnie jest idealna-matowa,nie wysusza ust,pięknie się trzyma i co najważniejsze-znalazłam sw,ój ulubiony kolor który wielbię! Jest nim 706.piękny nudektóry super gra z moją konturówką i mam usta jak kim kardashian :)
kupuję ją stacjonarnie w drogerii jasmin za29 zł ale ostatnio zaopatrzyłam się bo była promocja za 19 zł
Mam jeszcze jeden kolor .Wszystko mi w niej odpowiada:)jest bardzo wydajna, kolor piękny za pierwszym kryciem. Intensywny kolor. Zaraz po pomalowaniu jest satynowa ale po minucie już mamy mat.
mój hit

może być

Zalety:
+ kolor jest naprawdę intensywny
+ jest trwała
+ jest matowa, naprawdę matowa
+ładnie wygląda na ustach, mam kolor zgaszonego różu

Wady:
-dziwnie pachnie, ze starym klejem mi się kojarzy

Jedna z najlepszych szminek matowych

Bardzo lubię tę szminkę. Mam kolor 704 i jestem z niej niesamowicie zadowolona. Ma bardzo dobrą pigmentację, bo świetnie kryje. Jest trwała, zjem objad, a szminka dalej jest na ustach. Cena jest w porządku co do jakości, bo inne drogeryjne marki są nawet droższe, a nie są tak dobre. Minus jest za dostępnośc, bo stacjonranie różnie z tym bywa. Ja na szczęście w dużym mieście mam kilka punktów sprzedaży.

Będzie

Przyzwoita trwała pomadka o wykończeniu matowym. Posiadam wszystkie dostępne kolory (jeżeli jesteście ciekawe jak się prezentują zapraszam do obejrzenia filmu gdzie pokazuje wszystkie swatche na ustach: https://www.youtube.com/watch?v=AJhcRQyp5ZU), jedne są lepsze drugie niestety już nie tak dobre. Lekko wysuszają usta, ale nie jest to szczególnie przeszkadzające. Mi osobiście trochę przeszkadza zapach, jest taki sztuczny. Ale po nałożenie nie jest już wyczuwalny ;p
Myślę, że gdyby cena była trochę niższa to byłyby to naprawdę przyzwoite pomadki na naszym rynku.
Jednak za 36 zł możemy znaleźć też inne pomadki matowe, które mają większy wybór kolorystyczny i nie są tak trudno dostępne.

Lubię!

Przygodę z matowymi pomadkami w płynie rozpoczęłam od Longstay Liquid Matte Lipstick z Golden Rose. Gdy doszły mnie słuchy, ze jedna z moich ulubionych marek - Paese, stworzyła własną linię matów musiałam je od razu przetestować! Zakupiłam numerek 707. Konsystencja pudrowa, bardzo ładnie rozprowadza się po ustach. Pierwsze wrażenie - mało matu, z czasem jednak straciła błysk i uzyskałam efekt na jakim mi zależało:) po tygodniu testowania dokupiłam jeszcze trzy inne kolorki. Jak dla mnie bardzo dobry produkt, powiem więcej- lepszy od matów Golden Rose, które w moim przypadku tworzą na ustach suchą skorupkę. Minusem jest cena oraz trwałość mogła by być ciutkę lepsza:) Polecam!

Brak słów

Porażka. Jestem ogromną fanką matowych pomadek w płynie. Zdecydowałam się na kupno tej nietaniej pomadki gdyż zaciekawił mnie nudziakowo różowy kolor 700. Specjalnie założyłam tutaj konto, aby dać ocenę temu bublowi. Nie spodziewałam się takiej tragedii. Pieniądze wyrzucone do kosza.
Minusy:
-ani trochę nie jest matowa
-tragiczna pigmentacja
-krótka trwałość
-produkt niezgodny z opisem
- bardzo wysoka cena w stosunku do jakości.
Oby poszerzyli gamę kolorystyczną Golden Rose "longstay", bo póki co to najlepsza formuła i matt jakie miałam

Podoba mi sie

Pomadki zakupiłam na stoisku Paese w trakcie promocji "przy zakupie więcej niż 2 szt - 30% taniej" zatem zapłaciłam za jedną ok 25 zł. Nabyłam trzy kolorki 700, 702,705.

Plusy:
+ kolory są naprawdę śliczne
+ maksymalny mat - zastyga u mnie po kilku minutach
+ nie ściągają ust
+nie kleją się
+są trwałe i długo się trzymają
+konsystencja jest delikatna i kremowa
+opakowanie bardzo przypadło mi do gustu (i te napisy ;))
+zapach jest delikatny- szybko znika po aplikacji
+ dobra pigmentacja
+nie wysusza ust

Jeśli chodzi o wady to nie znalazłam żadnych :) U mnie sprawdzają się super!

Średniak

Tę pomadke zakupiłam kiedy przeżywałam wielki bum na mat na ustach. Wykosztowalam się mega, bo 36 zł na ulicy nie leży. Pomadka totalnie średnia.
Plusy:
+ nie wysusza ust
+ wydajna
+ łatwa aplikacja
+ trwała

Minusy:
- okropny zapach
- na ustach tworzy taką tłustą warstwę, jakby je łojem posmarować i czuć to, że ma się ją na ustach cały czas
- zbyt wysoka cena jak na taki kosmetyk