Paese, Silky Matt, Matowa trwała szminka w płynie

Paese, Silky Matt, Matowa trwała szminka w płynie

Paese matowa trwała szminka w płynie Silky Matt ma lekką, pudrową (aksamitną) formułę, nie ściąga ust i nie oblepia ich. Niecała minuta wystarczy, aby szminka zupełnie się zmatowiła i utrwaliła na ustach, nadając im kolor równie trwały, co intensywny. Nie odbija się, nie pozostawia śladów, nie błyszczy się, nie klei, nie rozmazuje. Dostępna w 20 kolorach.

w płynie
nawilżające, kryjące
Efekt
matowe

Nigdy więcej Paese

Skuszona kolorem, blady róż, którego inne firmy nie mają, kupiłam tę pomadkę. Nie jestem w stanie tego używać, pomadka nie trzyma się ust, roluje się ale najgorsze z tego wszystkiego jest to, że pomadka pachnie identycznie jak farba, którą malowałam pokój w zeszłym tygodniu... nawet nie chcę myśleć co w niej jest. Zapłaciłam 35 zł i jestem na siebie zła, że dałam się nabrać na ten bubel.

Świetne matowe wykończenie

Pomadka, którą nabyłam specjalnie na swój ślub, po zapewnieniach kosmetyczki, że utrzyma się cały dzień i noc. Wcześniej wypróbowałyśmy ją na makijażu próbnym i spodobała mi się od razu. Kolorów jest mnóstwo, cena przystępna. Najlepszy jest matowy efekt wykończenia makijażu ust. Nie klei się, nie wysusza, nie rozmazuje. Nie 'zjada się' szybko - w dniu wesela poprawiłam ją dosłownie raz i było ok. Oprócz Golden Rose, jedna z moich ulubionych!

Nareszcie!

Do czasu znalezienia tej pomadki nie używałam zadnych szminek, błyszczyków, pomadek. Dlaczego? Mam bardzo długie włosy, ktore non stop kleily sie do ust. Nie cierpiałam tego! Ta pomadka daje naturalny, matowy efekt i nie pozostawia śladów, nie klei sie, wreszcie nie mam problemu. Polecam wszystkim długowłosym :-)

Najlepsze!

Trwałość pomadki jest cudowna- gdy mam delikatnie wysuszone usta świetnie sie wpija i nie muszę często ich poprawiać. Duzy wybor kolorow- ja uwielbiam kolor nr 705.

Jest ok

Bardzo ciekawa szminka. Nadaje matowe wykończenie, ale nie wysusza ust.
Nie lepi się, nie kruszy i jest bardzo trwała.
Niestety jest dość trudna w nakładaniu - jej konsystencja jest zbyt gęsta jak dla mnie.
Dodatkowym, dużym minusem jest nieznośny sztuczny i drażniący zapach. Nie potrafię go do niczego porównać, ale nakładam szminkę z zatkanym nosem :(

beznadziejna

Po nałożeniu pomadki czułam się jak bym miała roztartą glinę na ustach. Niewygodny aplikator. Po nałożeniu drugiej, poprawkowej warstwy produkt zrolował się, po wyschnięciu częściowo kruszył. Jest ochydna w użytkowaniu. Zmarnowane pieniądze. Umywa się do błyszczyków/szminek Wibo, które o połowe tańsze daja wiele lepszy efekt. Nie polecam i odradzam. Co do nasycenia koloru nie mam żadnych zastrzeżeń.

Fajna

+ nie tworzy takiej "skorupy" jak wiele zastygających matowych pomadek, chociaż używam ich dużo i generalnie mi to nie przeszkadza, ale jest to miły plus w tym produkcie :)
+ piękne kolory
+ trwałość (może nie jest nie do zdarcia, ale na pewno bardziej niż przyzwoita)
+ cena jest całkiem w porządku

- dostępność, niestety tylko na wyspach Paese, sklepów mają chyba dość niewiele :(
- strasznie drażniący zapach chemicznych owocowych cukierków!

rewelacyjna-moja ulubiona

dla mnie jest idealna-matowa,nie wysusza ust,pięknie się trzyma i co najważniejsze-znalazłam sw,ój ulubiony kolor który wielbię! Jest nim 706.piękny nudektóry super gra z moją konturówką i mam usta jak kim kardashian :)
kupuję ją stacjonarnie w drogerii jasmin za29 zł ale ostatnio zaopatrzyłam się bo była promocja za 19 zł
Mam jeszcze jeden kolor .Wszystko mi w niej odpowiada:)jest bardzo wydajna, kolor piękny za pierwszym kryciem. Intensywny kolor. Zaraz po pomalowaniu jest satynowa ale po minucie już mamy mat.
mój hit

może być

Zalety:
+ kolor jest naprawdę intensywny
+ jest trwała
+ jest matowa, naprawdę matowa
+ładnie wygląda na ustach, mam kolor zgaszonego różu

Wady:
-dziwnie pachnie, ze starym klejem mi się kojarzy

Jedna z najlepszych szminek matowych

Bardzo lubię tę szminkę. Mam kolor 704 i jestem z niej niesamowicie zadowolona. Ma bardzo dobrą pigmentację, bo świetnie kryje. Jest trwała, zjem objad, a szminka dalej jest na ustach. Cena jest w porządku co do jakości, bo inne drogeryjne marki są nawet droższe, a nie są tak dobre. Minus jest za dostępnośc, bo stacjonranie różnie z tym bywa. Ja na szczęście w dużym mieście mam kilka punktów sprzedaży.

Będzie

Przyzwoita trwała pomadka o wykończeniu matowym. Posiadam wszystkie dostępne kolory (jeżeli jesteście ciekawe jak się prezentują zapraszam do obejrzenia filmu gdzie pokazuje wszystkie swatche na ustach: https://www.youtube.com/watch?v=AJhcRQyp5ZU), jedne są lepsze drugie niestety już nie tak dobre. Lekko wysuszają usta, ale nie jest to szczególnie przeszkadzające. Mi osobiście trochę przeszkadza zapach, jest taki sztuczny. Ale po nałożenie nie jest już wyczuwalny ;p
Myślę, że gdyby cena była trochę niższa to byłyby to naprawdę przyzwoite pomadki na naszym rynku.
Jednak za 36 zł możemy znaleźć też inne pomadki matowe, które mają większy wybór kolorystyczny i nie są tak trudno dostępne.

Lubię!

Przygodę z matowymi pomadkami w płynie rozpoczęłam od Longstay Liquid Matte Lipstick z Golden Rose. Gdy doszły mnie słuchy, ze jedna z moich ulubionych marek - Paese, stworzyła własną linię matów musiałam je od razu przetestować! Zakupiłam numerek 707. Konsystencja pudrowa, bardzo ładnie rozprowadza się po ustach. Pierwsze wrażenie - mało matu, z czasem jednak straciła błysk i uzyskałam efekt na jakim mi zależało:) po tygodniu testowania dokupiłam jeszcze trzy inne kolorki. Jak dla mnie bardzo dobry produkt, powiem więcej- lepszy od matów Golden Rose, które w moim przypadku tworzą na ustach suchą skorupkę. Minusem jest cena oraz trwałość mogła by być ciutkę lepsza:) Polecam!