Perfecta, Oczyszczanie, Mineralne mleczko micelarne do cery normalnej

Perfecta, Oczyszczanie, Mineralne mleczko micelarne do cery normalnej

Składniki aktywne: Lapis Lazuli, Minerały morskie, Lilia wodna
Działanie Dax Mineralne mleczko micelarne do cery normalnej Perfecta beauty:
- Bardzo skutecznie i jednocześnie delikatnie zmywa brud, zanieczyszczenia i makijaż, również wodoodporny
- Nawilża i daje odczucie komfortu
- Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka
- Odświeża, łagodzi i tonizuje skórę
Dax mineralne mleczko micelarne do cery normalnej Perfecta Beauty nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Hydrogenated Polydecene, Glyceryl Stearate, Ceteth-20, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Lapis Lazuli Extract, Butylene Glycol, Nymphea Alba Flower Extract, Allantoin, Sea Salt, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol.

Nie takie złe.

Z reguły jestem przeciwniczką wszelkich mleczek... O wiele bardziej przepadam za płynami micelarnymi do demakijażu, są dla mnie praktyczniejsze, bardziej komfortowe i wydajniejsze. Mleczka natomiast te, z którymi wcześniej miałam do czynienia, lepiły się na twarzy, były jak dla mnie zbyt gęste i trzeba się było ładnie namachać, żeby usunąć nimi makijaż.
Co do tego mleczka to nawet nie wiem, skąd się u mnie w łazience wzięło, bo ostatnio przy przeglądaniu szafy z zapasami zauważyłam je, a jestem pewna, że go nie kupiłam sobie sama. Mniejsza skąd się pojawiło - jak już jest, to szkoda, by się zmarnowało... Zaczęłam stopniowo je zużywać i ku mojemu zdziwieniu nie było wcale tragedii. Owszem, nie jest to mój hit, ale też nie wspominam go tragicznie. Całkiem w porządku oczyściło mi twarz, makijaż dość ładnie schodził, zapach całkiem, całkiem... Nie wrócę do niego, ale pozostawiło miłe wspomnienie.

Nie dla mnie

Używałam mleczko, tylko dlatego, że było ono dołączone do gazety. Niestety nie spełnia moich oczekiwań i cieszę się, że nie musiałam płacić za nie normalnej ceny.
Ma nieprzyjemny zapach, spływa z płatka na podłogę i nie radzi sobie nawet ze zwykłym makijażem.

Bardzo dobry produkt

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Ma bardzo dobrą konsystencję oraz piękny zapach, który nie drażni. Idealnie zmywa mój makijaż i jednocześnie nawilża i pielęgnuje. Po zastosowaniu nie mam uczucia ściągnięcia skóry, jest ona elastyczna, delikatna i nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam dwa opakowania

Średni produkt

Produkt kupilam na jednej z promocji. Nie zastnawialam sie dlugo, poniewaz dolaczony byl do niego inny produkt z tej serii, ktory chcialam przetestowac. Niestety mleczko nie spelnia do konca moich oczekiwan.

- rzadka konsystencja
- moze splywac z platka
- nie domywa makijazu, szczegolnie wodoodpornego
- pozostaiwa tlusta warstwe na skorze

+ wydajnosc
+ skladniki pochodzenia naturalnego
+ wygodne opakowanie
+ cena w promocji
+ ladny design

Strasznie rzadkie

Mleczko ma bardzo płynną konsystencję, co bardzo utrudnia jego używanie, bo po prostu spływa i przecieka przez palce. To jego największa wada.
Poza tym zdarza się, że podrażnia trochę skórę i nie do końca domywa tusz (niewodoodporny, używany oszczędnie).
Jest mało wydajne. Zapach jest nieszczególny, ale to dlatego, że nie zawiera substancji zapachowych, i to chyba jego jedyna prawdziwa zaleta.

Nie kupię więcej, nie lubię się tak męczyć.