Smart Girls Get More, 4D Mascara (Pogrubiający, podkręcający i wydłużający tusz do rzęs)

Tusz pogrubiający, podkręcający i wydłużający rzęsy ze szczotką silikonową. Akacja senegalska działa osłaniająco, wosk ryżowy pielęgnuje, olej arganowy poprawia żywotność, a keratyna służy jako budulec. Zawiera panthenol . Nie zawiera parabenów.

Skłąd: (And) Trideceth-6, Bht, Carbon Black, Cera Alba, Cetyl Alcohol, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 777, Cl 77742, Cocopheryl Acetate, Copernica Carifera Wax, Dimethicone (And) Trimethyl Siloxxy Silicate, Euphorbia Cerifera Wax, Methyl Paraben, Methylchloroisothiazolinone (And) Methylisothiazolinone, Nylon Fibres, Phenoxyethanol, Propyl Paraben, Propylene Glycol, Retinyl Palmitate, Sodium Acrylate/ Sodium Acryloydimethyl Taurate Copolymer (And) Hydrogenated Polydecene (And) Sorbitan Laurate, Stearic Acid, Triethanolamine, Vp/Va Copolymer, Aqua, Cl 77268.

Cena+Jakość

Spełnia wszstkie moje wymagania, rzęsy po umalowaniu są grube i długie. Szczoteczka silikonowa super rozdziela rzęsy, tusz nie kruszył mi się. Co do podkręcenia można by polemizować ponieważ bardziej zależy to od tego jakiego rodzaju rzęsy posiadamy :) Na plus jest cena (jakieś 8zł). Jednak NIE jestem osobą wybredną co do tuszów mają jedynie podkreślić moje rzęsy, więc nie wszyscy mogą zgodzić się z moją opinią :)

Świetny tusz.

Dostałam ten produkt od Mamy. Użyłam go kilka razy i stwierdziłam, że jest świetny, a kosztuje bardzo niewiele. Tusz ma same plusy i zalety. Zero wad.

Całkiem ok

Kiedyś wygrałam ten tusz w konkursie. Nie miałam pojęcia co to za firma i czy tusz faktycznie będzie "pogrubiający, podkręcający i wydłużający", ale powiem szczerze, że bardzo mi się spodobał. Wydłużał rzęsy, pogrubiał, nie sklejał ich. Rzęsy wyglądały bardzo naturalnie. Lubiłam używać tego tuszu i na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę.

dno

ten tusz to jakaś pomyłka... nie robi nic innego poza sklejaniem rzęs i nadaniu im czarnego koloru... nie unosi, nie pogrubia, nie podkręca, nie ma efektu, wylądował w koszu po pierwszym użyciu

super

Nie spodziewałam się, ze tusz za tak małe pieniądze może być tak dobry. Jest super i można nim uzyskać lepszy efekt niż tymi droższymi, których do tej pory używałam. Zdecydowanie warto go przetestować.
+ładnie wydłuża i pogrubia
+rozdziela rzęsy tak że nie muszę używać potem grzebyka
+trwały
+niska cena
+fajna szczoteczka

-może się lekko odbić na powiece

Bardzo dobry tusz za grosze!

Super tusz! Zapłaciłam za niego 8 zł, a efekt daje nie gorszy niż tusze z Rimmela czy Maybelline. Pięknie rozdziela i wydłuża. Daje śliczny, raczej naturalny efekt, nie kruszy się i utrzymuje na rzęsach cały dzień. Świetny na codzień, łatwy w aplikacji Polecam!

nawet spoko

Kupiłam go pod wpływem promocyjnej ceny w jednej sieciowej drogerii... i dlatego że mam fioła na punkcie tuszów do rzęs (czyli przez chęć wypróbowania kolejnego nieznanego)...no i bardzo spodobała mi się szczoteczka (identyczna, jak w pewnej bardzo popularnej bazie- serum do rzęs).
Rzeczywiście tusz na początku ma fatalną konsystencję! Strasznie rzadki, maże się, odbija wszędzie, gdzie tylko może...
nie mogłam się doczekać, aż zgęstnieje i go wypróbuję...więc go "przewietrzyłam" (dwa dni zostawiałam go otwartego na kilka godzin w łazience =)
Na trzeci dzień konsystencja była już prawie OK.

No i muszę przyznać, że tusz ten jest naprawdę w porządku. Bardzo ładnie rozczesuje rzęsy, pięknie je wydłuża i pogrubienie jakieś też jest. Niewiele podkręca,ale za taką cenę da się wybaczyć.
Opakowanie, na początku kojarzyło mi się z tandetą, ale teraz myślę, że to takie urozmaicenie w kosmetyczce. Szczoteczka za to jest rewelacyjna.

Polecam...proszę się tylko nie zrażać na początku konsystencją =)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo go lubilam😊

Kupilam go w wakacje, za namową przeniósł pani w naturze. Było kilka rodzajów, ale tego było najmniej... A babski rozum myśli tak...nie ma? Czyli kupują?czyli jest dobry? Kupuje!!!😂
Przy pierwszym użyciu opadlam z sił. Za mokry, za bardzo odbija... Omg bubel. Odstawilam na bok.
Po około upływie miesiąca znowu zaryzykowalam. No no świetny. Bardzo ładnie się sprawował, serio serio
Trudno mi go opisać, był dobry...bardzo dobry. Podkreślał rzęsy, więc co za tym idzie... Musiał podkrecac, pogrubiac i wydłużać. Nie był to efekt obróbki photo. Rzęsy były podkreślone, i się świetnie nosiły. Nic nie uczulił, nie zabolalo, nie podraznial... Rzęsy żyły swoim życiem i ładnie się prezentowały.
Byłam pod wrażeniem, tani tusz może śmiało zastąpić wielkie firmy.. Jadące tylko na logo.
Gdyby nie pie#dol ec na punkcie kosmetyków, i ciaglego testowania...to może byłby KWC... Ale jeszcze tyle nieodkrytych "cudów" jest.☺

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie do samego końca