Avon, Advance Techniques, Absolute Perfection, BB Balm Shampoo (Upiększający szampon do włosów BB) [Luksusowy szampon regenerująco-ochronny]

Avon szampon BB Advance Techniques Absolute Perfection dla efektu perfekcyjnych włosów: bogata pielęgnacja i łatwa stylizacja.
- delikatnie oczyszcza włosy i nadaje im piękny wygląd
- ułatwia układanie
- pozostawia włosy miękkie i odżywione
Sposó użycia: Nałóż szampon na zwilżone włosy, wmasuj i dokładnie spłucz.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

przeciętniak

Szampon jak szampon, nic specjalnego sobą nie reprezentuje. Myje włosy i tyle. Nie zauważyłam żadnego efektu wow. Włosy po nim się nie plączą, są po prostu umyte. Szkody też im nie robi.

Ok.

Zacznę od tego,że obietnice producenta,że szampon jest luksusowy i upiększa włosy są zbyt wygórowane.Szampon faktycznie dobrze myje,ale nie zauważyłam nic szczególnego w poprawie kondycji włosów.Szampon dobrze się pieni,włosy się łatwo rozczesują,nie powoduje szybszego przetłuszczania i jest naprawdę wydajny.Plusem jest oczywiście to,że nie wysusza włosów.Ogólnie przyjemnie się go używa,włosy są pachnące i miękkie.Opis produktu to prawdziwy chwyt marketingowy.Nie robi nic szczególnego.

zwykły szampon

Nie zauważyłam w tym produkcie nic nadzwyczajnego. Dobrze myje włosy, po za tym nie widzę żadnych dodatkowych efektów. Zapach bardzo ładny, delikatny.

Nie dla wrażliwców :(

Szampon dostałam w prezencie. Cieszę się, bo po przetestowaniu na pewno nie zdecyduję się na zakup.
Dobrze się pieni, przyjemnie pachnie. Niestety włosy sprawiają wrażenie suchych (bez odżywki ani rusz), skóra głowy swędzi i szczypie... To kolejny szampon, któremu mówię NIE i kolejny produkt, który zawiódł mnie z Avon.

Po prostu myje

Nie zauważyłam w tym produkcie nic nadzwyczajnego co sprawiłoby, że ten szampon wybije się na tle innych. Pomimo, że producent obiecuje wiele.

Sam producent zaręcza, że jeśli będziemy używać tego szamponu to on delikatnie oczyści skórę głowy i nada piękny wygląd włosów, ułatwi układanie i pozostawi włosy miękkie oraz odżywione. Szczerze mówiąc to ten szampon nie zrobił żadnej rewolucji na głowie i zachowuje się jak każdy inny szampon, który wezmę z półki sklepowej. Po okresie kiedy wypadały mi włosy w dużej ilości wzięłam się za mocne odżywianie ich i to na jak najwyższym poziomie byleby utrzymać tę dobrą sytuację, którą udało mi się osiągnąć. Ogólnie rzecz biorąc BB kojarzy się wszystkim dobrze, a mnie kojarzy się z tym, że produkt będzie bardziej "wypasiony" od innych i działanie będzie o wiele lepsze. Konsystencja tego produktu jest lekko gęsta, więc nie ucieka między palcami. Nie trzeba stosować tego produktu w dużych ilościach, ponieważ potrafi spienić się nawet jeśli używamy małej ilości. Zapach jest podobny do zapachu odzywki - bardzo przyjemny i umila korzystanie z tego produktu. Działanie jednak jest takie jak każdy pierwszy lepszy szampon. Produkt ten po prostu oczyścił skórę głowy oraz lekko odżywia. Kwestia piękna włosów to bardzo indywidualna kwestia, a moje włosy mają ogromną tendencję do elektryzowania się w okresie jesienno-zimowym, więc to piękno jest naprawdę.. trudne do określenia. Nie zgodzę się tutaj z kwestią, że ułatwia układanie włosów, bo nic z nimi pod tym kątem nie robi i nie zauważyłam żadnej różnicy. Ostatecznie włosy były miękkie w dotyku i bardzo lekko odżywione, ale jak na reklamowane "BB" to trochę słabo to wyszło.

Podsumowując - szampon jak szampon, nie zrobi rewolucji na głowie, a działaniem nie reprezentuje czegoś nadzwyczajnego. Po prostu umyje i lekko zadba o włosy - tak jak cała masa innych szamponów.

Dzięki temu szamponowi skończyły się moje problemy z wypadaniem włosów. Świetnie się pieni, ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie. Miałam po nim piękne, gładkie, błyszczące włosy. Z wielką przyjemnością kupię następną butelkę.

Przeciętniak

Plusy:
-ładny zapach
-gęsty
-pieni się
-kremowa konsystencja
-eleganckie opakowanie

Minusy:
-szału nie robił,nie upiększył moich włosów(ale też nie skrzywdził)
-cena 10 zł za 250 ml-jak na advance techniques to jest drogi,bo są tańsze

Przeciętny

Szampon kupiłam zachęcona magicznym znakiem BB, którego jeszcze nie spotkałam na produktach do włosów. Dużo sobie obiecywałam po jego pielęgnacyjnych właściwościach, które obiecywał producent. Niestety niczym mnie ten szampon nie zachwycił.

Plusy:
- pachnie jak inne szampony Advance Techniques - przyjemnie
- konsystencja szamponu jest kremowa, nie spływa z dłoni
- ładne opakowanie, wygodne
- szampon dobrze się pieni.

Minusy:
- szampon w żaden sposób nie poprawił kondycji moich suchych, puszących się włosów - no nie zrobił kompletnie nic poza tym, że je umył. Więc gdzie to działanie produktu BB? :/ Bardzo Biednie? :/

Oczekiwałam po nim dużo więcej i się zawiodłam. Nie kupię więcej ani tego szamponu ani żadnego innego z AT Avonu, bo one po prostu nic nie robią, a po niektórych mam wręcz wrażenie, że moje włosy są tępe.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 250 ml