Kobo Professional, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Kobo Professional, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Profesjonalny zestaw do stylizacji brwi Kobo, zawiera dwa cienie do brwi oraz cień rozjaśniający pod łuk brwiowy. Nadaje brwiom idealny wygląd, podkreślając ich kształt i kolor. W zestawie aplikator oraz lusterko.

Najlepsze cienie jakie miałam

Cienie do brwi w dwóch odcieniach + cień rozświetlający pod łuk brwiowy. Cienie można użyć także do powiek więc to kolejny plus. Świetnie się sprawdza do podkreślenia brwi w codziennym makijażu jak i w mocniejszym. Nie trafiłam do tej pory na nic innego co zachwyciło by mnie tak jak te cienie. W zestawie pudełeczko z lusterkiem i skosny pędzelek - bardzo przydatny, precyzyjny Jestem bardzo zadowolona.

Całkiem dobry zestaw

Po przygodach z różnymi kredkami do brwi, postanowiłam spróbować tego zestawu do stylizacji brwi od Kobo. Póki co jestem całkiem zadowolona. Trzy odcienie pozwalają na zapanowanie nad moimi brwiami. Obecnie najczęściej używam tego środkowego, który zapewnia naturalny efekt oraz jasnego do rozjaśnienia pod łuk brwiowy. Cienie są całkiem trwałe, nie rozmazują się nadmiernie. W zestawie znajduje się mały pędzelek z gąbeczką. Plus za małe lusterko. Szkoda, że nie ma pomady w tym zestawie. Cena nie jest wygórowana.

Może być!

Paletka jest całkiem dobra do stylizacji brwi. Pozwala na kontrolę intensywności nakładanego cienia. Jestem zadowolona z jej pigmentacji, chociaż czasem rozmazuje się i nieco osypuje. Najczęściej używałam środkowego cienia, który niestety pokruszył się. Ostatni cień muszę mieszać z jaśniejszym, pochodzącym z innej paletki - jest dla mnie zbyt ciemny, Z aplikatora został mi tylko pędzelek, bo gąbeczka w krótkim czasie uległa zniszczeniu. Produkt bardzo wydajny.

Jest ok.

Całkiem niezły zestaw do stylizacji brwi - zazwyczaj sięgam po pomady jednak przychodzą takie momenty kiedy mam ochotę a nieco lżejszy makijaż brwi, wtedy właśnie sięgam po produkty tego typu - czyli, cienie.

Paletka jest wykonana bardzo solidnie, w środku znajduje się całkiem spore lusterko 2 cienie do wypełniania brwi (ciemny ciepły brąz a także odcień w stylu"taupe") oraz jeden, jasny pod łuk brwiowy.
Cienie nie osypują się, efekt jest również trwały - nic się nie ściera ani nie blaknie w ciągu dnia (oczywiście zawsze nakładam porządną ilość żelu do brwi).
Pędzelek znajdujący się w środku - jeżeli mam być szczera to jest taki sobie, miękki, kiepsko się z nim pracuje. Być może dobrze sprawdzi się podczas wyjazdów ale to jeszcze będę miała okazję sprawdzić ;)
Na plus natomiast wydajność produktu, całkiem niezła jakość cieni, estetyczne opakowanie oraz przystępna cena.

Jeżeli szukacie praktycznej i poręcznej paletki do stylizacji brwi to polecam, warto ją wypróbować :)

dobry

Produkt zapakowany jest w poręczne opakowanie z lusterkiem, fajnie że oprócz ciemnych cieni do brwi jest jasny do podkreślenia lini oka. Brakuje mi efektu wow przy używaniu tej paletki, utrzymuje się dość krótko, napisy szybko się ścierają i nie wyglądają estetycznie. Jednak cena jest bardzo atrakcyjna i warto go wypróbować, może po prostu za wysoko ustawiłam mu poprzeczkę.

nie dla mnie

Ten produkt nie przypadł mi jakoś szczególnie do gustu. Kolorystycznie w ogóle mi nie odpowiada - kolory nie dość, że za jasne to jeszcze wpadają w rudy, a ten niby beżowy jest żółty i strasznie się odznacza. Trwałość cieni jest słaba, ale za to są wydajne. Pędzelek do niczego się nie nadaje, pudełeczko jest estetyczne, ale szybko się brudzi i ciężko doprowadzić go do porządku. Kosmetyk ten może być dobry dla osób początkujących, jednak nie da się nim zrobić precyzyjnego makijażu brwi.

Kobo jest the best

To juz kolejny produkt firmy Kobo który jest HITEM!
Paletka jest idealna aby wykonać piękny i profesjonalny makijaż brwi.
Kiedy nie mam czasu pozwolę sobie użyć najciemniejszego koloru jako cienia do powiek. ;))

Dobry produkt

KOBO było moją jedną z pierwszych paletek jaką sprawiłam sobie aby nadać właściwy wygląd moim brwiom. Paletka zawiera 2 kolory cienia- ciemny brąz i szary oraz rozświetlacz do wykończenia stylizacji brwi. Jedyną wadą tej paletki jest to, że nie zawiera ona pomady dzięki której można nadać kształt brwiom oraz wydłużała by ona trwałość nałożonych cieni. Ogólnie bardzo cenie sobie paletkę od KOBO przede wszystkim za kolory cieni i jej wydajność. Opakowanie kupione ponad rok temu mam do tej pory.

Bardzo polecam

Kupiłam ja ze względu na to że była na promocji. I jak narazie jestem z niej bardzo zadowolna. Ma fajne opakowanie i bardzo dobrej jakości cienie. Extra pigmentacja i trwałość. Bardzo fajna dla początkujących.

Cena: ok 20 zł

Dobry produkt za małe pieniądze

Ten zestaw do stylizacji brwi kupiłam na promocji w Naturze za bodajże 17 zł i nie spodziewałam się, że tak mi się on spodoba.
W palecie mamy 3 cienie - beżowy, jasny brąz i ciemny brąz. Ten jaśniejszy brąz idealnie mi pasuje i używam go na całą brew. Ciemniejszego używałam do ich podkreślenia i wypełnienia końcówek ale niestety mi wypadł i cały się pokruszył :(. Jasnego beżu używam do wykonturowania brwi, jednak (w przeciwieństwie do brązów) ma on dosyć słabą pigmentację i nie zawsze chce mi się z nim bawić. Pudełko jest w porządku, fajnie, że jest w nim lusterko. Aplikator jest również dobry. Jak za 20 zł moim zdaniem jest to bardzo opłacalny, łatwy w użyciu produkt.

Hit

Paletka do podkreślania brwi firmy Kobo. Paletka posiada 3 cienie, jasny służy do podkreślania łuku brwiowego oraz dwa odcienie brązu służące do malowania brwi. Pędzelek jest ścięty ja nim podkreślam brwi i maluję, natomiast drugą stroną tą gąbeczką podkreślam łuk brwiowy. Cienie długo się trzymają, praktycznie cały dzień, ładnie wyglądają na twarzy. Jest to chyba najlepsza paletka do brwi jaką miałam. Paletka bardzo wydajna.

dobry produkt

to była moja druga paletka do brwi, pierwsza była z catrice. W przypadku tej z kobo używałam niemal wyłącznie najciemniejszego cienia i w zasadzie tylko on mógłby dla mnie istniec. jasny cień pod łuk brwiowy był za mało napigmentowany aby pomóc w wyrysowaniu brwi, środkowy zaś trochę za jasny. aplikator nie był dla mnie zbyt wygodny-używałam tego z paletki catrice.