Lirene Demoprogram, Master Blur (Matujący BB krem z kwasem hialuronowym)

Lirene Demoprogram, Master Blur (Matujący BB krem z kwasem hialuronowym)

Lirene krem BB Master blur:
- Krem zapewnia optymalny poziom nawilżenia przez 24 h, dzięki synergicznemu połączeniu kwasu hialuronowego i gliceryny - składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry. Sferyczny kompleks matujący pochłania nadmiar sebum i zapewnia skuteczną kontrolę nad nadmiernym błyszczeniem.
- Technologia Pigment Fusion w postaci kombinacji specjalnie wyselekcjonowanych pigmentów natychmiast ukrywa wszelkie niedoskonałości skóry (tj. rozszerzone pory, naczynka, przebarwienia, zmarszczki, objawy zmęczenia i stresu, cienie pod oczami). Witamina C, dzięki swoim unikalnym właściwościom, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników i delikatnie rozjaśnia cerę. - Delikatna mika subtelnie rozświetla skórę, która natychmiast staje się widocznie piękniejsza. Krem zapewnia natychmiastowy efekt pełnej energii, satynowo gładkiej skóry utrzymujący się przez cały dzień! Aksamitna konsystencja i urzekająca nuta zapachowa zapewniają niezwykłą przyjemność stosowania.
Efekty stosowania kremu BB*:
- 93% wyrównuje koloryt skóry 89% upiększa cerę
- 82% optymalnie nawilża
- 79% rozświetla i dodaje blasku
- 96% wygładza
*Test In Vivo - ocena w grupie kobiet z cerą suchą po 2 tygodniach stosowania.

No cóż...

Niby wszystko pięknie, dobre oceny, niska cena, zaufana marka ale gdy przyszło co do czego...
Dobrze, ma lekką, fajną formułę, fajnie się rozprowadza i wtapia w skórę ale na tym koniec pozytywów, Ani nie nawilża, ani nie matuje na długo, a do tego ten brokat... najgorsze możliwe rozwiązanie. Wiem, że więcej go nie kupię.

FANTASTYCZNY

Mój absolutny ulubieniec!
Produktu używam jako podkładu bardziej niż kremu BB, ponieważ konsystencją i kryciem przypomina bardziej właśnie lekki podkład.
Nakładam go (nie żałując ilości) stęplując wilgotną gąbeczką, tak aplikuje się zdecydowanie najlepiej.
Po chwili cudownie stapia się z cerą. Absolutnie nie podkreśla żadnych suchych skórek/zmarszczek itp. Dodaje blasku. Jest bardzo trwały. Nie waży się z biegiem dnia. Nawilża. Nie wzmaga błyszczenia (mam cerę mieszaną w kierunku tłustej), a nawet trochę matowi.
Używam go wraz z korektorem i sypkim pudrem, dla mnie to nieodzowne elementy makijażu.
Zawsze idąc do Hebe myślę: może tym razem wypróbuję jednak jakiś podkład? I nigdy nie mogę się przemóc, bo po prostu tak mi służy ten BB Lirene. Jestem już chyba na 5. opakowaniu.
Uważam, że każdy powinien go przynajmniej spróbować!

Szkoda kasy

Kupiłam ten krem BB, bo gdzieś zauważyłam jak był polecany, a ja szukałam czegoś lekkiego na lato. Z wielką nadzieją wypróbowałam produkt i niestety ogromnie się zawiodłam. Krem nie zakrywa absolutnie niczego, a tym samym nie wyrównuje kolorytu skóry z przebarwieniami. Zapewnienia o matującym działaniu to żart. Skóra świeci się jak lampka na choince. Jak dla mnie to pieniądze wydane w błoto.

Nowość! Too faced - to będzie HIT

Kiepski żart

Ten BB krem to jeden wielki kiepski żart! Nie mogłam się doczekać aż uda mi się go "upolować" i w końcu wypróbować. Udało się, i co? Uważam, że to najgorzej wydane 15 zł w moim życiu!
Zapewnienia producenta:
*wyrównuje koloryt skóry - krem z bardzo małą ilością pigmentu, nawet małych zaczerwienień nie jest w stanie ukryć...
*długotrwale nawliża i matuje - nawliżenie znikome, matuje tylko wtedy, gdy nałożymy masę pudru
*maskuje niedoskonałości - nie sądzę
*rozświetla i dodaje blasku - od kiedy efekt kuli dyskotekowej na twarzy z masą złotego brokatu można nazwać rozświetleniem?! Jestem tym totalnie poirytowana! Ten brokat uniemożliwia korzystanie z tego produktu!! Gdyby nie on, byłabym przynajmniej w stanie czasem nałożyć "to coś" na twarz, ale on skutecznie mnie odstrasza!
* wygładza - kolejne brednie
* upiększa cerę - bez komentarza
Krótko mówiąc: ręce opadają! Mimo, iż nie jestem mocno wymagająca, to jest to najgoszy bb krem jakiego kiedykolwiek używałam! Wszystko przez ten brokat, resztę bym zniosła..
Podsumowując: jeśli chcesz wyróżniać się z tłumu i zabłysnąć swoją twarzą, ten produkt jest dla Ciebie! Najlepszy efekt uzyskasz w słoneczny dzień, nawet jak wyjdziesz nago, to nikt nie zauważy, bo Twoja twarz będzie grać pierwsze skrzypce.
Omijać szerokim łukiem! MASAKRA

Krem godny uwagi

Poszukiwałam jakiegoś BB na lato. Po nielicznych, ale pozytywnych opiniach na KWC zdecydowałam się go zakupić. Zachęcała do tego cena ok.20zł. Krem ma przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza, jest wydajny. Cera jest zmatowiona, lekko rozświetlona. Może nie pokrywa niedoskonałości, ale nie szukałam podkładu tylko kremu. Nawet po dotykaniu twarzy rękoma pozostaje efekt zmatowienia. co do działania kwasu ciężko się wypowiedzieć. Za tą cenę ten krem pewnie jeszcze nie raz zawita w mojej kosmetyczce.

Niespecjalny

Oczekuję od tego typu produktu, aby dobrze krył niedoskonałości, wyglądał naturalnie, utrzymywał się długo na twarzy, nie zapychał porów. Tak więc, ten krem nie spełnił moich oczekiwań. Nie kryje wcale. Nie wygląda naturalnie, gdyż jest zbyt pomarańczowy. Nie utrzymywał się długo. Jedyny plus tego kremu to dostępność i to, że nie zapycha porów, a mam cerę bardzo skłonną do zapychania.

No niestety nie...

Zakupiłam ten krem po przeczytaniu pozytywnych opinii. Już w sklepie byłam lekko zawiedziona, ponieważ na półce znalazłam tylko dwa kolory :/. Mam bardzo jasną cerę ze skłonnościami do przetłuszczania się w stefie T. Po nałożeniu kremu na twarz bardzo widoczny był kontrast skóra-krem, nie do końca przykrył niedoskonałości. Dodatkowo cera mocno się błyszczała. Krem już po 1 godzinie zaczął "spływać" z twarzy. Nie polecam tego produktu dla osób o jasnej karnacji i cery mieszanej/tłustej.

całkiem przyjemny, jeden z lepszych BB

Oceniam odcień: 02
Krem ma dobrą konsystencję, która nie jest zbyt gęsta, dobrze się go nakłada czy to gąbką, czy palcami. Drobinki nie są na skórze zbyt widoczne (przynajmniej w dziennym świetle), choć sam krem działa rozświetlająco. Nie tworzy efektu sztuczności, nie zbiera się w załamaniach, daje naturalny efekt.

Daje całkiem ładny mat, po utrwaleniu pudrem trzyma się kilka godzin bez poprawek, potem jednak zaczyna znikać z twarzy. Mam cerę, na której podkłady bardzo dobrze się trzymają, jednak wiadomo, jest to krem BB, a nie podkład, nawet z mojej cery zniknie po pewnym czasie i będzie wymagał ponownej aplikacji. Na szczęście dobrze się go dokłada bez konieczności rujnowania całego makijażu, dokładam tylko w centralnej części twarzy, czoło - nos - broda i policzki wokół nosa. Łączy się bezproblemowo z resztą makijażu, utrwalam jeszcze raz pudrem i voila.

Krycie - średnie. Pamiętajmy jednak, że to krem BB, więc krycie jest w sam raz dla cery bezproblemowej, zawsze trzeba się wesprzeć korektorem przy trudniejszej cerze. U mnie na przykład strefa pod oczami zawsze wymaga korektora, a raczej kamuflażu.
Jednak ocena dotyczy kremu BB, dlatego poziom krycia oceniam jako całkowicie zgodny z oczekiwaniami.
Myślę, że przy cerze wymagającej większego krycia może się sprawdzić świetnie nakładany na całą twarz i poprawiany tradycyjnym podkładem w strefie T i miejscach wymagających silnego krycia.
Nie wiem, czy sprawdzi się przy tłustej skórze.

Nie podrażnia, nie wysusza skóry, mam nawet wrażenie że działa lekko nawilżająco.

Minus - mały wybór odcieni, dostępne tylko dwa.

Polecam jako bardzo dobry w swojej kategorii krem BB, który realizuje obietnice producenta.

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Jeszcze nie to, ale blisko

Na początku byłam nim zachwycona - miła konsystencja, gęsta, zimna i mocno nawilżająca. Krycie, jak widać na zdjęciach, jest delikatne, ale to mi w nim akurat nie przeszkadza. Za to przeszkadzają mi te drobinki. Jest ich zwyczajnie za dużo i są zbyt widoczne. Kiedy krem traci trochę pigmentu na skórze zostają same drobinki i wygląda to źle. Wykończę to opakowanie, ale kolejnego już nie kupię.

Piękny zapach jak na krem BB

Lirene zdecydowanie stworzył faworyta w dziale kremów BB. Recenzuję odcień 02 NATURALNY.

PLUSY:
+ Bardzo przyjemny zapach, dzięki czemu o wiele lepiej z niego korzystać,
+ Lekkie matowienie,
+ Nie podkreśla suchych skórek,
+ Nie uczula oraz nie podrażnia,
+ Niska cena,
+ Dostępność,
+ Wydajność,
+ Bez efektu maski,
+ Szybko się wchłania,
+ Lekkość jego stosowania jest cudowna!

MINUSY:
- Mała gama kolorystyczna.

PODSUMOWUJĄC jak najbardziej zachęcam do kupna!

Używa produktu od: próbka

Najlepszy

Przed użyciem tego kremu BB używam bazy pod makijaż z Bielendy - makeup academie pearl base co jest bardzo dobrym duetem.
Plusy :
+ matowieje
+ nie podkreśla suchych skórek
+ nawilża
+ nie waży się
+ bardzo dobra cena dobrana do jakości
+ Długo się utrzymuje
+ Dobra dostępność (Ja kupiłam w rossmanie)

Wady:
- Są tylko dwa odcienie

w końcu znalazłam BB dla mnie

boże! nareszcie!
tyle kremów bb, cc i nie wiem jeszcze jakich, próbek itp i w końcu jest mój ideał;)

bardzo lubię produkty lirene podkład no mask, kiedyś był bb z bambusem nie wiem czemu już go nie ma. ale ten tez jest super.

mam odcień 01 ale nie widziałam na testerze dużej różnicy miedzy 01 a 02.

+szybko się wchłania
+nie ma efektu kremu na twarzy zastyga czy się wchłania ale nie maże
+dopasowuje sie do skóry nie jest maską
+nie wazy się nie świeci nie ściera
+lekkość;)
+skóra w dotyku jest matowa ale ma mini drobniki które ładnie się mienią w słońcu nie przeszkadza to
+nie wyglada jak bym pomazała twarz kremem tłustym nivea wymieszanym z jakimś starym fluidem a tak wygladały inne bb

polecam polecam i jeszcze raz tak:)

chyba kupie jeszcze ze 2 opakowania bo pewnie znając zycie to zaraz g wycofaja jak ten bambusowy i szukaj wiatru w polu