Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lirene Demoprogram, Master Blur (Matujący BB krem z kwasem hialuronowym)

Lirene Demoprogram, Master Blur (Matujący BB krem z kwasem hialuronowym)

Lirene krem BB Master blur:
- Krem zapewnia optymalny poziom nawilżenia przez 24 h, dzięki synergicznemu połączeniu kwasu hialuronowego i gliceryny - składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry. Sferyczny kompleks matujący pochłania nadmiar sebum i zapewnia skuteczną kontrolę nad nadmiernym błyszczeniem.
- Technologia Pigment Fusion w postaci kombinacji specjalnie wyselekcjonowanych pigmentów natychmiast ukrywa wszelkie niedoskonałości skóry (tj. rozszerzone pory, naczynka, przebarwienia, zmarszczki, objawy zmęczenia i stresu, cienie pod oczami). Witamina C, dzięki swoim unikalnym właściwościom, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników i delikatnie rozjaśnia cerę. - Delikatna mika subtelnie rozświetla skórę, która natychmiast staje się widocznie piękniejsza. Krem zapewnia natychmiastowy efekt pełnej energii, satynowo gładkiej skóry utrzymujący się przez cały dzień! Aksamitna konsystencja i urzekająca nuta zapachowa zapewniają niezwykłą przyjemność stosowania.
Efekty stosowania kremu BB*:
- 93% wyrównuje koloryt skóry 89% upiększa cerę
- 82% optymalnie nawilża
- 79% rozświetla i dodaje blasku
- 96% wygładza
*Test In Vivo - ocena w grupie kobiet z cerą suchą po 2 tygodniach stosowania.

No niestety nie...

Zakupiłam ten krem po przeczytaniu pozytywnych opinii. Już w sklepie byłam lekko zawiedziona, ponieważ na półce znalazłam tylko dwa kolory :/. Mam bardzo jasną cerę ze skłonnościami do przetłuszczania się w stefie T. Po nałożeniu kremu na twarz bardzo widoczny był kontrast skóra-krem, nie do końca przykrył niedoskonałości. Dodatkowo cera mocno się błyszczała. Krem już po 1 godzinie zaczął "spływać" z twarzy. Nie polecam tego produktu dla osób o jasnej karnacji i cery mieszanej/tłustej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531336].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem przyjemny, jeden z lepszych BB

Oceniam odcień: 02
Krem ma dobrą konsystencję, która nie jest zbyt gęsta, dobrze się go nakłada czy to gąbką, czy palcami. Drobinki nie są na skórze zbyt widoczne (przynajmniej w dziennym świetle), choć sam krem działa rozświetlająco. Nie tworzy efektu sztuczności, nie zbiera się w załamaniach, daje naturalny efekt.

Daje całkiem ładny mat, po utrwaleniu pudrem trzyma się kilka godzin bez poprawek, potem jednak zaczyna znikać z twarzy. Mam cerę, na której podkłady bardzo dobrze się trzymają, jednak wiadomo, jest to krem BB, a nie podkład, nawet z mojej cery zniknie po pewnym czasie i będzie wymagał ponownej aplikacji. Na szczęście dobrze się go dokłada bez konieczności rujnowania całego makijażu, dokładam tylko w centralnej części twarzy, czoło - nos - broda i policzki wokół nosa. Łączy się bezproblemowo z resztą makijażu, utrwalam jeszcze raz pudrem i voila.

Krycie - średnie. Pamiętajmy jednak, że to krem BB, więc krycie jest w sam raz dla cery bezproblemowej, zawsze trzeba się wesprzeć korektorem przy trudniejszej cerze. U mnie na przykład strefa pod oczami zawsze wymaga korektora, a raczej kamuflażu.
Jednak ocena dotyczy kremu BB, dlatego poziom krycia oceniam jako całkowicie zgodny z oczekiwaniami.
Myślę, że przy cerze wymagającej większego krycia może się sprawdzić świetnie nakładany na całą twarz i poprawiany tradycyjnym podkładem w strefie T i miejscach wymagających silnego krycia.
Nie wiem, czy sprawdzi się przy tłustej skórze.

Nie podrażnia, nie wysusza skóry, mam nawet wrażenie że działa lekko nawilżająco.

Minus - mały wybór odcieni, dostępne tylko dwa.

Polecam jako bardzo dobry w swojej kategorii krem BB, który realizuje obietnice producenta.

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509886].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeszcze nie to, ale blisko

Na początku byłam nim zachwycona - miła konsystencja, gęsta, zimna i mocno nawilżająca. Krycie, jak widać na zdjęciach, jest delikatne, ale to mi w nim akurat nie przeszkadza. Za to przeszkadzają mi te drobinki. Jest ich zwyczajnie za dużo i są zbyt widoczne. Kiedy krem traci trochę pigmentu na skórze zostają same drobinki i wygląda to źle. Wykończę to opakowanie, ale kolejnego już nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507281].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak nakładać podkład?

Piękny zapach jak na krem BB

Lirene zdecydowanie stworzył faworyta w dziale kremów BB. Recenzuję odcień 02 NATURALNY.

PLUSY:
+ Bardzo przyjemny zapach, dzięki czemu o wiele lepiej z niego korzystać,
+ Lekkie matowienie,
+ Nie podkreśla suchych skórek,
+ Nie uczula oraz nie podrażnia,
+ Niska cena,
+ Dostępność,
+ Wydajność,
+ Bez efektu maski,
+ Szybko się wchłania,
+ Lekkość jego stosowania jest cudowna!

MINUSY:
- Mała gama kolorystyczna.

PODSUMOWUJĄC jak najbardziej zachęcam do kupna!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497206].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Najlepszy

Przed użyciem tego kremu BB używam bazy pod makijaż z Bielendy - makeup academie pearl base co jest bardzo dobrym duetem.
Plusy :
+ matowieje
+ nie podkreśla suchych skórek
+ nawilża
+ nie waży się
+ bardzo dobra cena dobrana do jakości
+ Długo się utrzymuje
+ Dobra dostępność (Ja kupiłam w rossmanie)

Wady:
- Są tylko dwa odcienie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484271].usefull || 0 }}% pomocna.

w końcu znalazłam BB dla mnie

boże! nareszcie!
tyle kremów bb, cc i nie wiem jeszcze jakich, próbek itp i w końcu jest mój ideał;)

bardzo lubię produkty lirene podkład no mask, kiedyś był bb z bambusem nie wiem czemu już go nie ma. ale ten tez jest super.

mam odcień 01 ale nie widziałam na testerze dużej różnicy miedzy 01 a 02.

+szybko się wchłania
+nie ma efektu kremu na twarzy zastyga czy się wchłania ale nie maże
+dopasowuje sie do skóry nie jest maską
+nie wazy się nie świeci nie ściera
+lekkość;)
+skóra w dotyku jest matowa ale ma mini drobniki które ładnie się mienią w słońcu nie przeszkadza to
+nie wyglada jak bym pomazała twarz kremem tłustym nivea wymieszanym z jakimś starym fluidem a tak wygladały inne bb

polecam polecam i jeszcze raz tak:)

chyba kupie jeszcze ze 2 opakowania bo pewnie znając zycie to zaraz g wycofaja jak ten bambusowy i szukaj wiatru w polu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477741].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny produkt

Mam odcień 01 beż.
Wady:
- bardzo wąska gama kolorystyczna, jest jeszcze kolor 02 - ciemniejszy
- jest dosyć gęsty, za gęsty i może podkreślać suche skórki

to teraz zalety:
+ kolor idealnie dopasowuje się do mojej skóry
+ przyjemnie pachnie
+ nie ciemnieje, nie robi plam
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ matuje
+ nawilża i troszkę natłuszcza
+ przez co świetnie używa się go zimą
+ cera się nie błyszczy po nim mocno
+ kupiony w promocji

Rewelacyjny kosmetyk.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444756].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywne zaskoczenie

Krem ten dostałam w prezencie, inaczej nie wiedziałabym w ogóle o jego istnieniu.
Bardzo dobrze wpasowuje sie w mój koloryt skóry. Dobrze się z nim pracuje, ładnie się rozprowadza. Zawiera drobinki, które na słońcu lśnią.
Nie wysusza. W okolicy nosa po kilku (3-4) godzinach zaczyna się świecić, nawet po przypudrowaniu rano. Dobry dla cery bez większuch niedoskonałości, ponieważ sobie z nimi nie poradzi. Lekko kryje. Do używania raczej na codzień do makijażu, niż na jakieś większe wyjścia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388621].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem

Kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami. Niestety zawiodłam się trochę. Mam cerę mieszaną. I o ile na strefie T krem wygląda naprawdę ok (matuje choć na krótko - 1 godzina) to na policzkach i pod oczami masakrycznie wysusza mi skórę. Aż się lekko łuszczy. Podkreśla zmarszczki i daje lekki efekt tapety na twarzy czego nawet w niewielkim stopniu nie znoszę.... Ponadto ciężko mi sie go rozprowadza. Krycie ok jak na krem BB. No nic widocznie kremy BB matujące nie są mi pisane... :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324596].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na razie mój ulubiony krem bb

Śmiało mogę potwierdzić, że krem BB marki Lirene rzeczywiście spełnia obiecanki producenta. Po nałożeniu na twarz wyraźnie widać doskonałe wyrównanie kolorytu, twarz jest ujednolicona, prezentuje się na prawdę fajnie. Zawarty w kremie kwas hialuronowy rzeczywiście nawilża i czuć to nawilżenie. Co do matowania to krem spisuje się bardzo dobrze. Na mojej twarzy wytrzymał do wieczora i nic się nie świeciło. Co do maskowania niedoskonałości, to ciężko mi powiedzieć coś na ten temat, bo nie mam z tym większego problemu, ale drobne przebarwienia zostały zatuszowane delikatnie, więc podejrzewam, że przy większych super efektu nie będzie.

Krem ładnie rozświetla twarz, wygląda ona na zadbaną i zdrową. Krem zawiera malutkie drobinki, które mają za zadanie rozświetlić cerę, ale ja je zauważyłam dopiero wieczorem przy sztucznym świetle i ostatecznie stwierdziłam, że w niczym mi one nie przeszkadzają.

Jestem pod wrażeniem efektu wygładzenia, jaki ten krem daje. W dotyku skóra jest mega gładka, a i zauważyłam, że zmarszczki są też lekko "wypełnione", czyli nie są takie głębokie. Zadowolona jestem też z tego, że krem ten nie zbiera się w zmarszczkach, a zawsze miałam z tym problem na czole i inne kremy bb niestety tam właśnie kończyły.

Jeśli chodzi o krycie, to jest ono bardzo delikatne, niby ledwo widoczne, ale efekt "ładnej twarzy" widać wyraźnie z daleka. Muszę zaznaczyć, iż krem ten jest przeznaczony do cery mieszanej i tłustej. Ja posiadam cerę suchą i uważam, że ten krem właśnie do mojego typu cery nadaje się bardziej. Dla posiadaczek cery tłustej czy mieszanej będzie za słaby.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321641].usefull || 0 }}% pomocna.