Lirene Dermoprogram, Master Blur, Matujący BB krem z kwasem hialuronowym

Lirene Dermoprogram, Master Blur, Matujący BB krem z kwasem hialuronowym

Lirene krem BB Master blur:
- Krem nawilżenie przez 24 h, dzięki połączeniu kwasu hialuronowego i gliceryny. Kompleks matujący pochłania nadmiar sebum i zapewnia skuteczną kontrolę nad nadmiernym błyszczeniem.
- Technologia Pigment Fusion ukrywa wszelkie niedoskonałości skóry. Witamina C neutralizuje działanie wolnych rodników i rozjaśnia cerę. - Delikatna mika rozświetla skórę, która staje się widocznie piękniejsza. Krem zapewnia efekt pełnej energii, gładkiej skóry utrzymujący się przez cały dzień. Konsystencja i nuta zapachowa zapewniają przyjemność stosowania.
Efekty stosowania kremu BB*:
- 93% wyrównuje koloryt skóry 89% upiększa cerę
- 82% optymalnie nawilża
- 79% rozświetla i dodaje blasku
- 96% wygładza
*Test In Vivo - ocena w grupie kobiet z cerą suchą po 2 tygodniach stosowania.

"My precious" :)

Czy miałyście taki kosmetyk, od którego nie możecie się uwolnić? Ja taki mam, to właśnie bb od lirene. Po pierwsze przynosi mojej atopowej skórze ulgę, nawilża, działa jak kompres. Myślę, że to zasługa dobrej jakości kwasu hialuronowego. To jest na prawdę dobry krem. Po drugie jak na bb krem całkiem nieźle kryje, co przy moich atopowych zaczerwienieniach jest istotne. Tworzy ładna gładka warstewkę, nieco matową. Twarz wygląda jednolicie i świeżo. Efekt utrzymuje się kilka godzin. Mam porcelanową skórę i jasny odcień dobrze się wtapia. Próbowałam już kilku bb kremów różnych marek, clarins, loreal, bourjois, ale muszę wracać do tego, po prostu dla mnie lepszy nie istnieje. Na dodatek w zestawieniu z powyższymi markami jest zwyczajnie tani i wydajny.

Fajny

Mam sentyment do mazideł Lirene bowiem dawno temu używałam idealnego kolorystycznie podkładu tej firmy (od czasu jak wycofali go z produkcji wciąż poszukuję alternatywy). Master Blur to bardzo przyjemny krem na co dzień, choć efekt kolorystyczny jest delikatny, gdy chcemy ukryć niedoskonałości jest za mało kryjący (ale tego nie oczekiwałam od kremu BB). Mimo ubogiej gamy kolorystycznej, kolor był dla mnie bardzo dobry i krem rewelacyjnie wtopił się w skórę. Jest gęsty ale nie ciężki, nie zapycha, dobrze się go rozprowadza, opakowanie jest wygodne i praktyczne. Pięknie pachnie. Nie wysusza. Po jego nałożeniu moja skóra się świeciła, ale czy był to znak nawilżenia? trudno powiedzieć. Regularna cena jak na krem BB jest trochę za wysoka.

Nie dla wszystkich/dla mnie idealny

Jestem posiadaczką nieproblematycznej skóry. Nigdy nie używałam podkładów i nie mam zamiaru. Często stosuję krem bb ale nie zawsze. Ten krem przypadł mi i tak samo mojej mamie do gustu. Ponieważ jest bardzo delikatny, kompletnie nie przypomina podkład jak niektóre kremy bb. Nie jest dla każdego, ponieważ producent dużo obiecuje. Między innymi krycie niedoskonałości, co akurat jest niemożliwe bo jest to bardzo lekki krem, ktôry wyrownuje koloryt i wygładza. Dlatego mi odpowiada. Nie widać go na skórze, od razu wchłania się w twarz. Lekko matuje. Ja używam koloru naturalnego a nie jestem typu urody słowiańskiej/ jestem troszkę bardziej śniada. Polecam dla osób, które nie maja problemów z cera u chcą czegoś delikatnego.

Lubiłam

Używałam go w któreś wakacje i byłam bardzo zadowolona... Wiecie kobietki, urlop, luz, słońce i życie bez zmartwień :) odpoczynek od mocnych i kryjacych szpachli.
Krem świetnie się spisywał. Pięknie ujednolicona twarz, delikatne krycie i efekt zdrowej skóry... Takiej wypoczetej.
Zaznaczyć muszę, że jeżeli ktoś ma "świra" na punkcie perfekcji w kryciu makijażu, yo niech nawet nie zagląda na jego półkę...
Ja mam tą satysfakcję, że w wakacje "nie przeraża mnie moja twarz".
Nie jest idealna-suche skórki, czasem pryszcze, potem piegi i często gęsto rumieńców cały policzek... Wiem, że dla jednego będzie to tragedia a dla innego rzecz normalna. Bb nie zakryl wszystkiego ale ładnie to uporzadkowal... Jeżeli nie macie bzika na punkcie cud cery i lubicie robić sobie lajtowo make up(krem bb, tusz i czasami złoto na wieczór to zaryzykujcie.
Jest przyjemny, delikatny, dający poczucie bezpieczeństwa
Wygodne opakowanie i atrakcyjne ceny.
Byłam zadowolona i możliwie że kupię ponownie na mniej zobowiązujący okres.
Nie podrażnia i nie powoduje żadnych problemów. Nie zapycha i nie pogarsza stanu cery... Jakby krem z kolorem-tak bym go określiła

dołącza do grona moich ulubieńców

Upolowałam ten kremik za 13 zł w Biedronce. Nie pokładałam w nim wielkich nadziei, ale że inny krem był na wykończeniu postanowiłam dać mu szansę.
Początkowo żałowałam zakupu... jednak po zużyciu całego opakowania ten BB przekonał mnie do siebie na tyle, że trafia do grona moich faworytów.

+ dobra pigmentacja - zdecydowanie ujednolica koloryt cery kryjąc niedoskonałości, mogę porównać go do dobrego lekkiego podkładu
+ nawilżenie - nie podkreśla suchych skórek
+ matowienie - jak na krem BB całkiem nieźle sobie radzi, nie mam większych zastrzeżeń
+ odcień 01 dla mojej cery okazał się idealny
+ błyszczące drobinki - obawiałam się, że to kiepski żart dla cery mieszanej, ale wcale nie potęgują błyszczenia, wręcz ładnie rozświetlają twarz nadając efekt promiennej cery i odmłodzenia ;)

- kiepskie rozprowadzanie po twarzy - trzeba użyć dużo produktu i szybko wmasować w cerę, bo inaczej potrafi zaschnąć i zrobić nieładne smugi
- wydajność - opakowanie tylko 30 ml, szybko się kończy

Chętnie do niego jeszcze wrócę :)

Matujący krem bb

Krem z przystępnej półki cenowej, który dobrze się rozprowadza oraz nawilża naszą skórę. Zawartość kwasu hialuronowego sprawia, że nasza skóra staje się bardziej napięta.

Przyjemny ale...

Mój pierwszy krem BB (odcień 01), więc oczekiwania miałam spore. Potrzebowałam odskoczni od (często przesuszających) korektorów, które używane punktowo zawsze w mniejszym lub większym stopniu się odznaczały od cery, a że nie umiem się przełamać do użycia podkładu stwierdziłam, że krem BB będzie dobrym początkiem do wyrównania kolorytu cery.
Konsystencja jest bardzo przyjemna, lekka i niezapychająca (w odróżnieniu od moich wcześniejszych prób z kremami CC). Wtapia się dobrze w cerę i ślicznie pachnie! Może i wyrównuje lekko koloryt skóry, ale niestety nie widzę zbyt dużej różnicy z czystą cerą, tak czy siak plamy czy blizny muszę zakryć korektorem. Moja cera z wiekiem staje coraz bardziej tłusta w strefie T i niestety produkt nie radzi sobie z matowieniem, a nadmiar drobinek w kremie w tym nie pomaga. Bez pudru niestety się nie obejdzie.

nie dla mojej skóry

Kupiłam go, kierując się głównie napisem "matujący", bo właśnie matu najczęściej brakuje mi w kremach BB.
Niestety, w tym względzie raczej rozczarowanie.

Pierwszy minus - kolorystyka: kupiłam najjaśniejszy (beżowy 01 ) i okazał się ciut za ciemny ( a moja cera jest jasna, ale nie porcelanowa ); różnica może nie jest bardzo widoczna, ale jednak jest, zwłaszcza, że trochę jeszcze ciemnieje na twarzy z czasem
Drugi minus - krem nie matowi, zaraz po nałożeniu może jest delikatny mat, ale trwa on tylko chwilę;
Krem nie jest zbyt trwały i ściera się w ciagu dnia z mojej tłustej skóry.

Poza tym byłby nawet fajny - twarz jest delikatna, nawilżona, gładka, koloryt przyjemnie wyrównany; mam wrażenie, jakby faktycznie nieco pielęgnował, a na pewno nawilżał skorę.

Jeśli ktoś nie oczekuje matowienia i nie ma bardzo jasnej cery - nie odradzam, wtedy może się podobać. Je jednak zakupu nie ponowię.

No cóż...

Niby wszystko pięknie, dobre oceny, niska cena, zaufana marka ale gdy przyszło co do czego...
Dobrze, ma lekką, fajną formułę, fajnie się rozprowadza i wtapia w skórę ale na tym koniec pozytywów, Ani nie nawilża, ani nie matuje na długo, a do tego ten brokat... najgorsze możliwe rozwiązanie. Wiem, że więcej go nie kupię.

FANTASTYCZNY

Mój absolutny ulubieniec!
Produktu używam jako podkładu bardziej niż kremu BB, ponieważ konsystencją i kryciem przypomina bardziej właśnie lekki podkład.
Nakładam go (nie żałując ilości) stęplując wilgotną gąbeczką, tak aplikuje się zdecydowanie najlepiej.
Po chwili cudownie stapia się z cerą. Absolutnie nie podkreśla żadnych suchych skórek/zmarszczek itp. Dodaje blasku. Jest bardzo trwały. Nie waży się z biegiem dnia. Nawilża. Nie wzmaga błyszczenia (mam cerę mieszaną w kierunku tłustej), a nawet trochę matowi.
Używam go wraz z korektorem i sypkim pudrem, dla mnie to nieodzowne elementy makijażu.
Zawsze idąc do Hebe myślę: może tym razem wypróbuję jednak jakiś podkład? I nigdy nie mogę się przemóc, bo po prostu tak mi służy ten BB Lirene. Jestem już chyba na 5. opakowaniu.
Uważam, że każdy powinien go przynajmniej spróbować!

Szkoda kasy

Kupiłam ten krem BB, bo gdzieś zauważyłam jak był polecany, a ja szukałam czegoś lekkiego na lato. Z wielką nadzieją wypróbowałam produkt i niestety ogromnie się zawiodłam. Krem nie zakrywa absolutnie niczego, a tym samym nie wyrównuje kolorytu skóry z przebarwieniami. Zapewnienia o matującym działaniu to żart. Skóra świeci się jak lampka na choince. Jak dla mnie to pieniądze wydane w błoto.

Kiepski żart

Ten BB krem to jeden wielki kiepski żart! Nie mogłam się doczekać aż uda mi się go "upolować" i w końcu wypróbować. Udało się, i co? Uważam, że to najgorzej wydane 15 zł w moim życiu!
Zapewnienia producenta:
*wyrównuje koloryt skóry - krem z bardzo małą ilością pigmentu, nawet małych zaczerwienień nie jest w stanie ukryć...
*długotrwale nawliża i matuje - nawliżenie znikome, matuje tylko wtedy, gdy nałożymy masę pudru
*maskuje niedoskonałości - nie sądzę
*rozświetla i dodaje blasku - od kiedy efekt kuli dyskotekowej na twarzy z masą złotego brokatu można nazwać rozświetleniem?! Jestem tym totalnie poirytowana! Ten brokat uniemożliwia korzystanie z tego produktu!! Gdyby nie on, byłabym przynajmniej w stanie czasem nałożyć "to coś" na twarz, ale on skutecznie mnie odstrasza!
* wygładza - kolejne brednie
* upiększa cerę - bez komentarza
Krótko mówiąc: ręce opadają! Mimo, iż nie jestem mocno wymagająca, to jest to najgoszy bb krem jakiego kiedykolwiek używałam! Wszystko przez ten brokat, resztę bym zniosła..
Podsumowując: jeśli chcesz wyróżniać się z tłumu i zabłysnąć swoją twarzą, ten produkt jest dla Ciebie! Najlepszy efekt uzyskasz w słoneczny dzień, nawet jak wyjdziesz nago, to nikt nie zauważy, bo Twoja twarz będzie grać pierwsze skrzypce.
Omijać szerokim łukiem! MASAKRA