Avon, Avon, Advance Techniques, Absolute Perfection, BB Balm Conditioner (Upiększająca odżywka BB do włosów)

Avon głęboko pielęgnująca intensywna odżywka BB Advance Techniques Absolute Perfection na co dzień. Ułatwia rozczesywanie.
- zapewnia włosom zdrowszy, piękniejszy wygląd
- ułatwia rozczesywanie i stylizację
- nadaje miękkość włosom
Sposób użycia: Stosuj po umyciu włosów szamponem. Nałóż na zwilżone włosy, pozostaw na ok. 1 minutę i dokładnię spłucz.

Średnie działanie

Okres jesienno-zimowy to najgorszy okres dla moich włosów i używanie przeróżnych odżywek to moja podstawa w walce z elektryzującymi się włosami, które naprawdę potrafią dać człowiekowi w kość.

Cały produkt zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu, które otwarcie ma u dołu, więc cały produkt spływa do otwarcia i nic nie marnuje się. Producent obiecuje, że jeśli będziemy stosować ten produkt to włosy będą miały zdrowszy oraz piękniejszy wygląd, rozczesywanie będzie ułatwione, a przy okazji włosy będą miękkie w dotyku. Przyznam szczerze, że o wiele lepszy efekt zauważyłam jak używałam tej odżywki razem z szamponem, ale i tak działanie wychodziło średnio. Przede wszystkim odżywka ta bardzo opornie współpracuje z elektryzującymi się włosami. Nie potrafi ich dostatecznie obciążyć, żeby nie latały mi dookoła za każdym użyciem szczotki. Jednak muszę przyznać, że odżywka faktycznie ułatwia rozczesywanie - jednak to by było na tyle, bo takie elektryzujące się włosy ani trochę nie wyglądają piękniej. Dodatkowym plusem jest to, że włosy są miękkie w dotyku, ale to pod warunkiem jak uda mi się okiełznać ten chaos na głowie. Jednak taki cyrk na głowie zdarza mi się tylko w okresie jesienno-zimowym, a nie podczas lata, więc bez tej całej otoczki elektryzujących się włosów mogę śmiało stwierdzić, że produkt ten ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są miękkie w dotyku. Nad kwestią piękna nie będę dyskutować, bo to kwestia indywidualna. Niestety odżywka bez szamponu z tej serii działała jeszcze gorzej, bo w sumie nie zauważyłam większej różnicy pomiędzy użyciem tej odzywki, a kompletnym jej brakiem. O wiele słabiej ułatwiała rozczesywanie, włosy tak samo stawały dęba, a o miękkości i pięknie to nie ma jak dyskutować. Konsystencja tego produktu jest lekko gęsta, ale można bez żadnego problemu rozprowadzić produkt we włosy. Zapach jest prześliczny i co najlepsze to utrzymuje się bardzo długo we włosach. W moim przypadku wydajność wychodziła na plus, bo konsystencja sprawia, że można rozprowadzić małą ilość na dużej partii włosów.

Produkt nie sprawdził się na mojej głowie w okresie jesienno-zimowym za co ta odżywka ma u mnie bardzo dużego minusa. Ja wszystko umiem zrozumieć, ale odżywki z reguły na tyle potrafią obciążyć włosy, żeby tego nie było widać, a przy okazji elektryzujące się włosy są w jakimś stopniu opanowane. Tutaj tego nie było. Poza tym produkt dawał lepszy efekt, kiedy używałam szamponu z tej samej serii, bo solo nie zawsze wychodziło tak cudownie, a jednak powinno działać identycznie - niezależnie jakiego szamponu użyjemy. No i oczywiscie najwięcej tego produktu zużyłam podczas lata.

Ślicznie pachnie i działa

Mogę szczerze powiedzieć,że kocham ta serię do włosów z Avon.Poprzednie odżywki nie dawały mi 100 % satysfakcji.Ale ta czarna seria jest inna niż reszta produktów do włosów z Avon.Poza bardzo ślicznym zapachem odżywka ma świetne działanie.Zauważyłam po 2 miesięcznej kuracji (2 opakowania),że moje włosy mniej wypadają i są na prawdę w dobrym stanie.Z każdym użyciem było coraz lepiej.Włosy były mięciutkie i miłe w dotyku.Łatwiej się je rozczesywało.A piękny zapach towarzyszył mi przez cały dzień na moich włosach.Opakowaniem też jestem zadowolona,ten czarny kolor wygląda bardzo elegancko.

Dla mnie super

Jestem zachwycona tą serią. Mam cały zestaw ale stosuję łącząc na zmianę. Aktualnie stosuje te odzywkę z szampanem zwiększający objętość. Dla mnie jest bardzo dobra. Konsystencja gęstą, kremową, tresciwa o ładnym zapachu. Bardzo wydajna przynajmniej przy moich niezbyt długich włosach. Już nakładając czuje, że stają się miękkie i gładkie. Układają się również rewelacyjnie. Butelka z miękkiego plastiku z odchylanym korkiem. Nie uczula i nie podrażnia.

Używam tego produktu od: Od 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 cale, kolejne zaczęte

Rozczarowanie :(

Używałam razem z szamponem z tej samej serii. Ani jedno ani drugie nie dało żadnych efektów, jeśli chodzi o poprawę kondycji włosów. Mam wrażenie, że moje włosy byłyby takie same obojętnie czy tej odżywki użyję czy też nie. Nie wiem czy odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, bo nie mam z tym problemu odkąd używam szczotek Tangle Teezer.

Plusy:
- ładny zapach - odżywka pachnie jak wszystkie inne z Advance Techniques
- odżywka jest gęsta, dobrze się ją rozprowadza na włosach.

Minusy:
- nie działa w żaden sposób, włosy po niej są takie jakie były, nie nawilża, nie wygładza, no nie robi kompletnie nic.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze