BIC, Pure Lady 3, Maszynka do golenia

BIC, Pure Lady 3, Maszynka do golenia

BIC Pure Lady 3 to jednoczęściowe, trójostrzowe maszynki do golenia dla kobiet. Zawierają nawilżający pasek z masłem Karite.

/w/

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zielona super, różowa BEZNADZIEJNA.

Na zdjęciach pod nazwą produktu widnieją dwa rodzaje maszynki do golenia Bic Pure 3- zielona i różowa. Ta zielona jest świetna. Naprawdę ostra lecz nie podrażnia, sunie po skórze gładko jak po tafli lustra, nie tępi się zbyt szybko i jednej można używać przez naprawdę długi czas. Jeśli zaś chodzi o maszynkę koloru różowego, jest to kompletny szajs i nieporozumienie. Różowa wersja od razu po pierwszym użyciu robi się tępa i boleśnie podrażnia skórę. Gdy użyłam jej do pach i nóg czułam potem silne pieczenie. Po zielonej maszynce tego nie ma. Po raz kolejny potwierdziła się moja teza, że damskie maszynki są do luftu i szkoda na nie kasy. Lepiej kupić zielone, starczają na długo i spełniają swoje zadanie. Te pięć gwiazdek jest oczywiście dla nich. Różowym nie dałabym ani jednej.

Masakra

Maszynki nie nadają się do użytku...chyba ze do golenia ubrań bo do skóry na pewno nie. Cena niska ale co z tego jak nie nadają się do użytku. Nie dość, że nie golą o jeszcze podrażniają skórę

Maszynka jak maszynka

Po maszynkach z Venus na chwilę (tak myślałam..) przerzuciłam się na te z Bic. Miałam kilka wersji tych maszynek i nie koniecznie miło je wspominam. Skusiłam się w trakcie większych zakupów w Tesco. Były w promocyjnej cenie. Jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ ten sam efekt jaki dają tańsze maszynki Venus, można uzyskać za jeszcze mniejszą cenę

O co chodzi?

O co chodzi z tą niską oceną, no C'mooooonnn dziewczyny :D

Może ja jestem drwalem, który ma skórę twardą jak pień, bo ja się nie zacinam :D
Maszynka jak maszynka. Kupuję je naprawdę bardzo długo, na przemian z zieloną wersją. No ja tam nie mam zastrzeżeń.

Przepraszam, jeśli recenzja jest zbyt... prosta.
Ale tu nie ma co się rozpisywać :D
Mi odpowiadają.

NIE !

Najgorsze maszynki jakie spotkałam do tej pory.
Naprawdę nie polecam. Podrażniają skórę, depilacja z ich użyciem jest naprawdę nie przyjemna.
Niestety, ale u mnie to całkowita klapa. Przy pierwszych pociągnięciach zrezygnowałam z depilacji.
Może u kogoś się sprawdzają u mnie NIE.
Na pewno do nich nigdy nie wrócę.

Nie rozumiem.

Nie rozumiem tych negatywów.Ja mam cienkie, delikatne włoski i goli normalnie. Nic specjalnego, maszynka jak maszynka. Plusem jest cena, ja polecam, mi się nic nie zapychało, ani nie rozcinało skóry. Wystarczy potrafić prawidłowo używać maszynki do golenia.

Jak widać, nie tylko ja nie jestem zadowolona...

Po przetestowaniu maszynek, postanowiłam wejść na wizaż i napisać rzetelną recenzję. I okazuje się, że nie tylko moja recenzja jest na nie.

A dlaczego NIE?
Ponieważ to jedne z najgorszych maszynek jakie miałam okazję używać.

Maszynki zakupiłam w Biedronce na promocji w czteropaku za 6-7 zł.
Przyznam szczerze, że tylko to skłoniło mnie do zakupu ich. Niestety jak się okazało to nie był dobry wybór i mimo, że nie straciłam wiele pieniędzy to szkoda dla samego faktu. Nie rozumiem jak taka firma może wypuszczać takie rzeczy. Zapychają się niemiłosiernie. To akurat pół biedy, bo gdyby dobrze się sprawowały to przebolałabym ten fakt. Jednak to nie jest najgorsza ich wada. Maszynki nie dość, że nie są ostre, to jeszcze okropnie rysują i kaleczą skórę. Nie potrafią usunąć włosków za jednym pociągnięciem i trzeba szorować w miejscu 2-3 razy, żeby było w miarę gładko. Takie coś bardzo mocno podrażnia przez co później skóra szczypie i to nie jest fajne uczucie. Oprócz podrażnień, bardzo łatwo się nimi pozacinać. Ciągle gdzieś leciała mi krew. Dosłownie czułam przecinanie skóry. KOSZMAR!

Co do wydajności... Mnie maszynka wystarczała na 3-4 golenia, bo przyznam szczerze, że gdy się stępiła to zdecydowanie łatwiej i przyjemniej się jej używało. Wprawdzie nadal musiałam kilkukrotnie przejechać maszynką w jednym miejscu, ale już tak nie podrażniała i nie zacinała skóry a nadal goliła w podobnym stopniu co podczas pierwszego użytku.

Maszynki wykonane są w całości z plastiku i nie mają ruchomej głowicy, za co również należy im się minus. A pasek nawilżający nie dość, że absolutnie nic nie daje, to jeszcze odkleja się i po pierwszym użyciu prawie nic z niego nie zostaje.

Podsumowując:
Nie opłaca się ich zakupić, nawet w promocji. Szkoda pieniędzy, gdyż jedyne co uzyskujemy to czerwona, podrażniona i poraniona skóra, którą wstydzimy się pokazać. Nie ma mowy o szybkiej, łatwej i skutecznej metodzie pozbycia się zbędnego owłosienie, żeby eksponować nasze piękne nogi.
Jest za to długa, żmudna, nieprzyjemna i mało efektowna depilacja, której każda z nas chciałaby uniknąć.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie, cztery maszynki.

Odradzam

Tak jak ich zielona wersja, golarki bardzo słabej jakości. Szybko się tępią. Już przy drugim zastosowaniu odczuwałam dyskomfort i ból ciągniętych włosków. Częsciej niż zwykle wychodziły mi po nich podrażnienia.

Kiepścioch

plusy:
+ dokładna

minusy:
- wydaje nieprzyjemny dźwięk w kontakcie ze skórą
- mocno wysusza
- zacina

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ szeroka dostępność
- niewygodna rączka