Head & Shoulders, Anti Harfall, Szampon przeciwłupieżowy przeciw wypadaniu włosów dla kobiet

Head & Shoulders, szampon przeciwłupieżowy przeciw wypadaniu włosów dla kobiet - pozbądź się łupieżu i wypadania włosów spowodowanego ich łamliwością. Formuła Actizinc nie tylko skutecznie zwalcza przyczynę łupieżu, ale także ogranicza wypadanie włosów, spowodowane ich łamliwością. Zapach skomponowany specjalnie dla kobiet. Delikatna formuła szamponu przeciwłupieżowego o zrównoważonym pH, sprawia, że jest on odpowiedni do codziennego stosowania.

rewelacja !

Bardzo na tak , zapach exstra , produkt sam w sobie również , włosy są gładkie ładnie pachną i oczyiście bez łupieżu , co nie kryjmy jest makabrycznym problemem .

Szampon, który niweluje łupież

Szampon bardzo dobrze radzi sobie z łupieżem i już po pierwszym użyciu można zauważyć dobre oczyszczenie skóry głowy oraz niwelacje łupieżu. Ten szampon jest również przeciw wypadaniu włosów, ale niestety z tym problemem sobie nie radzi. Nie niweluje wypadaniu włosów ani nie hamuje tego. Produkt ma żółty kolor, i zapach ma nawet ładny.
Ale jednak wolę inne zapachy z serii szamponów head & shoulders.

Rewelacyjny!

Bardzo gęsty, kremowy szampon o przyjemnym zapachu. Świetnie radzi sobie z pielęgnacją wrażliwej skóry głowy, nie podrażnia. Bardzo wydajny, nie obciąża włosów.

Wydajny, skuteczny szampon

Szampon w dużej butli, starcza na bardzo długo. Bardzo przyjemnie się go używa, kremowy i gęsty, bardzo fajny zapach. Szybko zwalcza łupież czy łuszczenie skóry na głowie i jest delikatny dla skóry głowy. W tej wersji z pomarańczowym kwiatem szampon nawilża i wygładza włosy na całej długości, dla osób które mają przetłuszczające się włosy może nie być dobry. Polecam do suchych lub puszących się włosów które wymagają wygładzenia i nabłyszczenia. Jeśli dobrze dobierzecie do swoich włosów będziecie zadowolone.

Przyjemny szampon

Zdarza mi się przesadzać z wcierkami do skóry głowy i w związku z tym powraca do mnie łupież. Postanowiłam zrezygnować na jakiś czas z aptecznych (drogich) szamponów i wypróbować coś z drogerii.Wybrałam 400-tu militrowy produkt Head & Shoulders. Według opisu na opakowaniu działający przeciwłupieżowo i ograniczający wypadanie włosów spowodowane łamliwością.
Szampon znajduje się w poręcznej białej tubie z grafiką kwiatu z przodu. Zapach nie męczy i jest ujmujący.Produkt ma żółty kolor, a konsystencję jak dla mnie za lejącą. Rzeczywiście pomógł mi się uporać z łupieżem w krótkim czasie, ale nie zauważyłam ograniczenia wypadania pasm. Szampon jest dosyć wydajny i dobrze się pieni.

Dobry.

Szampon, który używam od kilku lat i nie zawiódł mnie. Szampon jak najbardziej przeciwłupieżowy. Bardzo dobrze myje włosy i skórę głowy. Świetnie się pieni. Włosy po umyciu delikatne w dotyku. Opakowanie jak najbardziej wygodne.

Dobry

Szampon jak szampon , dobrze myje włosy , usuwa wszelkie zanieczyszczenia . Włosy są miękkie i gładkie . Oczywiście skóra głowy bez łupieżu , jednak jeżeli chodzi o wypadanie włosów , nie stwierdziłam żadnej poprawy . Raczej nie kupię ponownie.