Wibo, Glamour Shimmer, Rozświetlacz do twarzy

Wibo, Glamour Shimmer, Rozświetlacz do twarzy

Wibo wypiekany rozświetlacz do twarzy Glamour Shimmer został skomponowany z dobranych do siebie odcieni. Jego formuła zapewnia trwałość i komfortową aplikację. Nadaje bezbarwny blask twarzy. Tworzy świetliste wykończenie makijażu, nadając blask i świeżość.

Naprawdę fajny produkt!

Rozwietlacz nie jest może tym idealnym, ale bardzo ładnie wygląda na skórze i nie podkreśla niedoskonałości.
Bardzo podoba mi się w nim to, że można mieszać wszystkie kolory lub używać pojedynczo, co sprawia że jest niesamowicie uniwersalnym kosmetykiem.
Jest dosyć trwały, chociaż mógłby bardziej

a mnie nie zachwycił

Mam jasną karnację i może w tym jest problem. Rozświetlacz moim zdaniem ciężko się użytkuje, bo paski są dość wąskie-ja używam może jednego, czy dwóch odcieni-więc jak dla mnie mało praktyczny zakup. Rzeczywiście ładnie rozświetla i raczej długo utrzymuje się na skórze. Próbowałam również jako cieni do powiek-i niestety też nie dla mnie, bo słabo się utrzymują-może z bazą byłoby lepiej. Jak dla mnie nietrafiony zakup.

Super blask

Jesli lubicie widoczny blysk na twarzy to zdecydowanie produkt godny polecenia. Pigmentacja jest bardzo fajna, efek rozswietlenia od razu widoczny. Ladnie pachnie i efekt utrzymuje sie caly dzien :) jestem zadowolna

Mój ulubiony

Mój ulubiony rozświetlacz, delikatnie połyskuje na skórze oraz podkreśla opaleniznę. Dobrze trzyma się na skórze. Kolor jest dosyć uniwersalny, więc każdy może go używać.

Świetny!

Rozświetlacz kupiłam 2.5 roku temu a zużycie nadal jest minimalne.
Bardzo podoba mi się w tym rozświetlaczu, że sama w zależności od humoru/dnia/okoliczności mogę wybrać kolor rozświetlacza.
Rozdwietlacz służy mi także jako cienie do powiek czy brązer.
Jedynie nie używam najjaśniejszego, przeszkadza mi że wpada w złoty.

Wady:
- słaba jakość opakowania, za każdym razem się wyłamuje na dwie części

Kolejny hit tej firmy!

To byl moj jeden z pierwszych rozswietlaczy, i musze powiedziec, ze w chwili obecnej kiedy wyprobowalam wiele tego typu produktow, dalej uwazam ze jest rewelacyjny!

Opakowanie zrobione jest z mocnego plastiku, z transparentna klapka pfrzrz ktora widzimy produkt.
Nie otwiera sie ona, nie matowieje, nie peka. Jest naprawde solidne.

Produkt sklada sie z 5 kolorow, ktore po wymieszaniu tworza ladna, lekko zlota tafle na policzku, ale moznz ich uzywac kazdego z osobna i rowniez nada ladny efekt.
Ja czasami, jak nie mam miejsca w kosmetyczce, zabieram tylko ten produkt i uzywam jako cieni do powiek! Rownie dobrze sie sprawdza.

Rozswietlacz gladko sie naklada, tworzy gladka tafle, jest trwaly, nie znika i nie wyciera sie, nie roznosi na cala twaarz. Jest bardzo uniwersalny. Pasujd do wielu makijazy, mozna nakladac na gola skore lub na podklad. Wyglada bardzo ladnie.

Cudnie wyglada na opalonej skorze, nawet nakladany na dekolt.

Jest niesamowicie wydajny. Jak dla mnie to inspiracja Bobbi Brownem, ale jakosciowo od niego nie odbiega.

Fajny

Rozświetlacz tworzy bardzo ładną taflę na twarzy. Pięknie odbija światło. Dzięki temu, że posiada wiele kolorów, to można dopasować go do makijażu lub nawet zmieszać wszystkie i nałożyć na kości policzkowe. Dobrze nakłada się pędzelkiem jak i palcem. Trzyma się na twarzy bardzo długo i jest wydajny. Polecam!

Witaj lato! :) Piękny błysk:) Mieszam ze sobą całość i odcień jest rewelacyjny :) Utrzymuje się cały dzień :) Kolejny hit od Wibo :) Tanie, a dobre! :)

bardzo dobry

bardzo dobry rozświetlacz, bardzo ładnie wygląda, idealna kolorystyka, kiedyś musiałam nanieść poprawki na powieki a nie miałam żadnego cienia, użyłam tego produktu i była rewelacja, trzymał się i wyglądał rewelacyjnie

Fajny

Idealny rozświetlacz na sezon, kiedy zaczyna nas opalać słońce. Dzięki temu, że jest to mozaika to możemy dopasować sobie kolor do aktualnego stopnia opalenizny :) Na zimę też daje radę, ale ja wolę wtedy używać innego, całego jasnego rozświetlacza.

Super jako cień do powiek :-)

Rozświetlacz kupiłam pod wpływem impulsu, naiwnie sądząc, że będę go używała zgodnie z przeznaczeniem... Szybko okazało się, że jako posiadaczka mieszanej cery ze strefą T nie poszaleję z rozświetlaczem... Ale to nie wina kosmetyku tylko skóry.
Znalazłam szybko inne zastosowanie - to genialna paletka cieni do oczu :-) super rozświetlają, a na bazie trzymają się całkiem porządnie. Fajne odcienie.

ladny

rozswietlacz ma bardzo ciekawy odcien. jest w tonacji raczej zimnej ale nie wpada w roz. to bez a moze raczej braz. produkt jest dobrze napigmentowany. tworzy piekna tafle na policzku. robi efekt mokrej skory. bardzo mi sie podobal. niestety nie uzywalam go praktycznie na codzien przez odcien, ktory tworzyl. pasuje chyba tylko opalonej skorze. na pewno nie polecam go bladym dziewczynom