Sally Hansen, No More Mistakes, (Korektor do manicure)

Sally Hansen, No More Mistakes, (Korektor do manicure)

Korektor do Lakieru - No More Mistakes Sally Hansen natychmiast usunie niechciany lakier. No More Mistakes jest wygodnym, cienkim przyrządem, który uporządkuje twój manicure za jednym pociągnięciem. Specjalne zakończenie aplikatora sprawia, że precyzyjnie możesz to zrobić, bez uszkadzania reszty pomalowanego paznokcia. Dzięki No More Mistakes możesz sama uzyskać perfekcyjny, profesjonalnie wyglądający manicure. Zalety No More Mistakes: -Szybko i łatwo usuwa niedokładności manicure,
-Niezastąpiony do perfekcyjnego domowego manicure,
-Zawiera dwie dodatkowe, wymienne końcówki.

Tandeta!

Jestem bardzo niezadowolona z tego produktu i czuję się wręcz oszukana - pieniądze wyrzucone w błoto. Korektor powędrował do kosza, bo kompletnie niczego nie daje, jego aplikacja jest dla mnie niewykonalna. Niby po pomalowaniu paznokcie lakierem wystarczy jego końcówką (jest jak flamaster) dokonać poprawek i usunąć lakier, który dookoła paznokcia, ale problem polega na tym, że korektor rozmazuje lakier, wcale go nie usuwa, jest do niczego! Maczam go w zwykłym zmywaczu do paznokci, ale w życiu bym go nie kupiła drugi raz. Nie jest drogi, ale szkoda się męczyć i denerwować. Bardzo szybko wysycha.

Plusy
brak
Minusy
- trudność użycia
- nieefektywny
- szybko się kończy
- niewydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie