Lirene Dermoprogram, Shiny Touch, Mineral Bronzer & Blush (Puder brązujący i róż w jednym)

To harmonijne połączenie mineralnego bronzera z różem, które pozwala modelować rysy twarzy i podkreślić naturalne piękno każdej kobiety. Kremowa konsystencja sprawia, że kosmetyk idealnie się rozprowadza i nie pozostawia smug. Skóra wygląda świeżo i promiennie. Zawarty w formule olej arganowy sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka. Bronzer z różem stanowi doskonałe uzupełnienie makijażu dziennego i wieczorowego.

Udane połączenie!

Bardzo lubię kosmetyki 2w1 (szczególnie te do makijażu), ponieważ podczas podróży nie muszę zapychać swojej kosmetyczki, szczególnie, że i tak jest niewielka :D

Produkt Lirene doskonale sprawdza się na co dzień jak i na większe wyjścia. Zarówno róż jak i bronzer posiadają delikatne drobinki, które tworzą na skórze jednolitą taflę pięknie w siebie przechodzącą, nie podkreślając faktury skóry. W zależności od tego jaki efekt pragnę uzyskać nakładam te dwa produkty razem lub osobno ( w obydwu wersjach się sprawdzają).
Sam duet jest bardzo trwały na skórze, dzięki swojej kremowej konsystencji świetnie się rozprowadza oraz (mimo zacnego napigmentowania) nie tworzy plam jeśli dobrze go "wpracujemy", bez zarzutu współgra z innymi kosmetykami do makijażu. Odcienie są dość ciepłe czego bałam się na początku, jednak na chłodnej karnacji też się sprawdzają.

Opakowanie jest dość solidne, a produkt wydajny. Warto wspomnieć również o niezwykle przyjemnym zapachu, który dodatkowo zachęca do stosowania.

Zaskakująco dobry

Po zużyciu opakowania mogę śmiało powiedziec, że produkt jest godny polecenia. Na początku trzeba się wprawić, ponieważ pigmentacja według mnie jest dość intensywna i łatwo można przesadzić, aczkolwiek nakładając mniej uzyskujemy bardzo ładny efekt :) Tonacja przeznaczona raczej dla osób z ciemniejszą karnacja. Produkt wydajny i mysle, że proporcjonalny do ceny.

Truskawkowa czekolada

Był to mój pierwszy produkt- brązer z różem. Idealna kompozycja. Bardzo delikatne tony, które podkreślają nasze atuty. Pudełeczko jest bardzo proste, ale za to bardzo piękne. Produkt ma świetny zapach

Bardzo go lubiłam

Niesamoiwty duet , który sparwdza się i na co dzień i na wieczór. Kolory tak są dobrane i ułożone,że można i je mieszać i nakłądać oddzielnie. Z reguły przy takich dwupakach jeden produkt mam zużyty , a drugiego mi dużo zostaje :) A tu oba skończyły się w tym samamy czasie :) Ma leciutkie drobinki, wygłądza buzię , bronzer nadaje taki kolor latniej opalenizna, ciepły przyjemny , a róz też jest delikatny , bardzo neutralny kolor. Puderniczka dobrze wykonana tzn . nie rozsypałą się , zamknięcie wytrzymało do końca . Niestety brakowało mi lusterka bo wtedy produkt nadawałby się idealnie do torebki , a tak używałam go w sumie tylko w domu. Muszę go znowu kupić:) Cieszę się ,że jest Wizaż bo dzięki niemu czasem mogę sobie przypomnieć o jakimś kosmetyku, który używałam , który lubiłam i może wypadałoby do niego wrócić:) Cena przystępna. Często jest w promocjach i ogólnie dostępny.

Mój bronzer mój faworyt

Bronzer i róż w jednym to mój faworyt. Mam dwa ważne elementy makijażu w jednym. Jest to dla mnie bardzo funkcjonalne dla mojej kosmetyczki i portfela. Bardzo ładne wykończenie makijażu. Uwielbiam i polecam. Opakowanie i szata graficzna również bardzo ładna. Cena dogodna

Jak za taką cenę, dwa produkty w jednym- super :) Wygodna aplikacja. Na pewno nie zrobi plam :) Ładny odcień i na pewno przydaje się , gdy się spieszę :)

Bronzer i róż w jednym

Do tego kosmetyku mam mieszane uczucia.. Piękny zapach, delikatny efekt na dzienny, letni makijaż ale.. jak do mojej cery, brąz jest zbyt ciepły. Używam go raczej sporadycznie.

Lubię dziada, tyle w temacie

Zalogowałam się na ten paskudnie zepsuty wizaż tylko, żeby dać mu 4, bo róż mało udany;))
Jestem w nim zakochana. W końcu idealny kolor bronzera! Mój kolor, mój idealny odcień. róż jest za mdly i delikatny, ale olać to:) razem potrafią zdziałać cuda.
Ożywia pięknie twarz, wygląda na zdrową, musnieta słońcem. Działa jak nakładka snapchata

Cudo dla suchej cery

Kupiłam ten bronzer w Biedronce, bo akurat potrzebowałam jakiegoś a cena była bardzo, bardzo kusząca, przy czym Lirene to nie taka byle jaka marka, ale kokosów się nie spodziewałam, a tu proszę!
+ jak dla mnie, jest to hit dla suchej cery - inne bronzery lubiły mnie na policzkach przesuszyć, były mocno pudrowe i po jakimś czasie czułam ściągnięcie, przy tym cera wygląda po prostu super - jest ładnie nawilżona, co naprawdę widać
+ kolor bronzera mógłby być nieco chłodniejszy, ale na co dzień, szczególnie w lato, sprawdza się genialnie - może nie do precyzyjnego konturowania, ale przecież nie codziennie chcemy mieć taki makijaż
+ róż nie jest zbyt mocny, sprawia, że policzki są ładnie zaróżowione, ale nie biją po oczach - tego nie lubię

- trwałość nie jest powalająca, ale dla mnie to nie jest jakiś duży problem

Podwójna radość

Połączenie bronzera i różu to zestawienie idealne. Nie wyobrażam sobie obecnie mojej kosmetyczki bez tego cuda. W zależności od nastroju można nałożyć więcej bronzera lub więcej różu, więc zaliczam kosmetyk do jednego z najbardziej uniwersalnych. Dodatkowo, bardzo polubiłam zapach. Posiadam dodatkowo rozświetlacz i puder z tej samej serii i wszystkie trzy produkty Lirene sprawdzają się u mnie wspaniale! :)