Wibo, Diamond Skin, Sypki puder do twarzy z kolagenem

Wibo, Diamond Skin, Sypki puder do twarzy z kolagenem

Pojemność 5,5 g

Sypki puder do twarzy z kolagenem. Zapewnia świeże, świetliste wykończenie makijażu. Nadaje długotrwały efekt idealnie gładkiej cery. Dzięki kolagenowi pielęgnuje i nawilża skórę.

sypkie

Mocne rozświetlenie

Cała seria tych pudrów wibo jest dość udana. Wszystko jest ok - miałkość, dozowanie, delikatny kolor. Do tego pięknie pachnie. Dla mnie jest zbyt błyszczący by pokryć nim całą twarz - nabiera się karykaturalnego wyglądu. Świetnie się natomiast sprawdza jako delikatny rozświetlacz np. do pracy gdzie nie mogę mieć efektu tafli na policzku czy skroniach.

Słaby

Kupiłam go na promocji w Rossmannie. Szukałam pudru, który delikatnie rozświetli twarz.
Dosyć mocno rozświetla, trzeba ostrożnie się z nim obchodzić. W moim przypadku się nie sprawdził, ponieważ jest za ciemny.

Ciemnieje na twarzy

Kompletnie nie nadaje się dla osób bladych jako puder sypki, ponieważ momentalnie ciemnieje na twarzy mógłby prędzej mieć funkcję bronzera.
Puder zawiera delikatnie świecące drobinki, przypominające złoty brokat.

A dla mnie super :)

Bardzo drobno zmielony, super zapach. Idealny na lato, rozświetla, ale to wlasnie takie fajne glow a nie chamskie drobiny brokatu. Poza tym jest dość ciemny wiec to potęguje efekt letniej skóry muśniętej słońcem

polecam

Kolejny bardzo dobry puder od Wibo. Pięknie stapia się z makijażem , ma maleńkie drobinki które rozświetlają skórę. Nie zapycha ,nie podrażnia . Jest trwały i wydajny. Twarz jest gładka i miła w dotyku . Nie osypuje się i nie brudzi ubrań.

Rozświetla i wygładza cerę

Bardzo uroczy puder. Pięknie rozświetla, wystarczy odrobina, by było widać efekt rozświetlenia na twarzy (i więcej niż odrobiny nie polecałabym nakładać, bo można uzyskać sylwestrowy look). Kolor trochę za ciemny do mojej jasnej karnacji, ale przy oszczędnym nakładaniu nie ma efektu maski. Jest delikatny, wygładza cerę, rozświetla, nadaje jej promienności i świeżości. Używam od niedawna, ale już wiem, że wystarczy na długo. Cena niewysoka, nawet bez promocji. Jakość produktu, pomimo niskiej ceny, bardzo w porządku. Nie osypuje się, nie pozostawia na twarzy brokatu. Trzyma się na twarzy niemal cały dzień, chociaż pod koniec efekt rozświetlenia jest mniej widoczny. Zostanie ze mną na dłużej :)

Świetny produkt. Dopiero za zaczęłam go używać. Wybrałam go na próbę, próbując kilku innych wcześniej produktów. Ten ładnie podkreśla, nie zostawia sztucznego brokatowego połysku.

wzielam przypadkowo

Wzielam go zupelnie przypadkowo, bo pomylilam go z moich ukochanym Fixing Powder.
Niestety nie okazalm sie nowym ulubiencem.
Jest w wygodnej formie z sitkiem, ale kiedy sciagniemy folie i wrzucimy do kosmetyczki, mamy wtedy w opakowaniu bałagan, bo produkt sie przesypuje.
Jest ciemny jak na puder i ma bardzo duzo blyszczacych drobinek. Niestety nie nalozymy go na cala twarz, i nie w sezonie zimowym, kiedy jestesmy dosc blade.

Ja znalazlam na niego sposob, bo szkoda byloby mi go wyrzucic.
Uzywalam go latem, nakladalam delikatnie na kosci policzkowe, dekolt oraz zamiona, kiedy bylam mlcno opalona. Wtedy ciemny kolor produktu nie rzucal sie w oczy, a ladnie podkreslal opalenizne.
Nie kupie go jednak ponownie, bo nie takie mialo byc jego przeznaczenie

Diamond Skin

Jest to dla mnie tzw. produkt sezonowy. Uwielbiam używać go w lato, jednak nie wyobrażam sobie w każdą inną porę roku. Zawiera drobinki brokatu oraz jest dość ciemny. Do opalenizny i słonecznych dni jak najbardziej ok.

Chcesz zabłysnąć mała?

Zakupiłam. Otworzyłam. Pożałowałam.

Nałożyłam na twarz ale musiałam zmyć. Zbyt błyszczący, producent obiecuje świetliste, świeże wykończenie. Jak dla mnie może na wieczorne wyjście do klubu chociaż kto chce się błyszczeć jak choinka na twarzy? Do twarzy się nie sprawdzi natomiast może być do letniej opalenizny. Jak produkty Wibo raczej lubię tak tutaj zaszła pomyłka.

Wibo Diamond Skin

Zakupiłam ten puder myśląc, że będzie on pięknie wyglądać na twarzy. Nie spełnił on moich oczekiwań zamiast pięknego rozświetlania mam ciemną plamę z brokatem. Tragedia, gdyby był on jeszcze w jasnym kolorze z lekko żółtymi tonami to dałabym radę go używać ponieważ ten brokat w trakcie dnia i tak gdzieś znika a puder dość dobrze utrwala ale w momencie gdy mam wyglądać jak murzynek bambo to podziękuje. Produkt nadaje się do śmieci.

za ciemny

Bardzo długo czaiłam się na ten puder. Uwielbiam pudry rozświetlające. Ten jednak jest mocno średni.
Już w opakowaniu widać, że jego kolor pozostawia wiele do życzenia. Jest mocno pomarańczowy, z wielkimi, widocznymi drobinkami brokatu.
Niestety, ale na mojej twarzy zostawia pomarańczowe plamy. Używałam go i latem i zimą, po prostu nie nadaje się dla mojej cery.
Dodatkowo nie podoba mi się efekt jaki nim uzyskuję, świecę się jak kula dyskotekowa. Na twarzy utrzymuje się około 3-4 godzin.
Ostatnimi czasy mieszam go z pudrem ryżowym. Dzięki temu uzyskuję puder z kolorem delikatnie rozświetlający. Całkiem ładny efekt, jednak to zużywanie na siłę.
Opakowanie wg mnie bardzo wygodne. Mam go prawie dwa lata, a on wciąż wygląda przyzwoicie, a pudełeczko jest całe.
Dla osób z jaśniejszą karnacją nie polecam.