Wibo, Diamond Skin, Sypki puder do twarzy z kolagenem

Wibo, Diamond Skin, Sypki puder do twarzy z kolagenem

Pojemność 5,5 g

Sypki puder do twarzy z kolagenem. Zapewnia świeże, świetliste wykończenie makijażu. Nadaje długotrwały efekt idealnie gładkiej cery. Dzięki kolagenowi pielęgnuje i nawilża skórę.

sypkie

Rozświetla i wygładza cerę

Bardzo uroczy puder. Pięknie rozświetla, wystarczy odrobina, by było widać efekt rozświetlenia na twarzy (i więcej niż odrobiny nie polecałabym nakładać, bo można uzyskać sylwestrowy look). Kolor trochę za ciemny do mojej jasnej karnacji, ale przy oszczędnym nakładaniu nie ma efektu maski. Jest delikatny, wygładza cerę, rozświetla, nadaje jej promienności i świeżości. Używam od niedawna, ale już wiem, że wystarczy na długo. Cena niewysoka, nawet bez promocji. Jakość produktu, pomimo niskiej ceny, bardzo w porządku. Nie osypuje się, nie pozostawia na twarzy brokatu. Trzyma się na twarzy niemal cały dzień, chociaż pod koniec efekt rozświetlenia jest mniej widoczny. Zostanie ze mną na dłużej :)

Świetny produkt. Dopiero za zaczęłam go używać. Wybrałam go na próbę, próbując kilku innych wcześniej produktów. Ten ładnie podkreśla, nie zostawia sztucznego brokatowego połysku.

wzielam przypadkowo

Wzielam go zupelnie przypadkowo, bo pomylilam go z moich ukochanym Fixing Powder.
Niestety nie okazalm sie nowym ulubiencem.
Jest w wygodnej formie z sitkiem, ale kiedy sciagniemy folie i wrzucimy do kosmetyczki, mamy wtedy w opakowaniu bałagan, bo produkt sie przesypuje.
Jest ciemny jak na puder i ma bardzo duzo blyszczacych drobinek. Niestety nie nalozymy go na cala twarz, i nie w sezonie zimowym, kiedy jestesmy dosc blade.

Ja znalazlam na niego sposob, bo szkoda byloby mi go wyrzucic.
Uzywalam go latem, nakladalam delikatnie na kosci policzkowe, dekolt oraz zamiona, kiedy bylam mlcno opalona. Wtedy ciemny kolor produktu nie rzucal sie w oczy, a ladnie podkreslal opalenizne.
Nie kupie go jednak ponownie, bo nie takie mialo byc jego przeznaczenie

Diamond Skin

Jest to dla mnie tzw. produkt sezonowy. Uwielbiam używać go w lato, jednak nie wyobrażam sobie w każdą inną porę roku. Zawiera drobinki brokatu oraz jest dość ciemny. Do opalenizny i słonecznych dni jak najbardziej ok.

Chcesz zabłysnąć mała?

Zakupiłam. Otworzyłam. Pożałowałam.

Nałożyłam na twarz ale musiałam zmyć. Zbyt błyszczący, producent obiecuje świetliste, świeże wykończenie. Jak dla mnie może na wieczorne wyjście do klubu chociaż kto chce się błyszczeć jak choinka na twarzy? Do twarzy się nie sprawdzi natomiast może być do letniej opalenizny. Jak produkty Wibo raczej lubię tak tutaj zaszła pomyłka.

Wibo Diamond Skin

Zakupiłam ten puder myśląc, że będzie on pięknie wyglądać na twarzy. Nie spełnił on moich oczekiwań zamiast pięknego rozświetlania mam ciemną plamę z brokatem. Tragedia, gdyby był on jeszcze w jasnym kolorze z lekko żółtymi tonami to dałabym radę go używać ponieważ ten brokat w trakcie dnia i tak gdzieś znika a puder dość dobrze utrwala ale w momencie gdy mam wyglądać jak murzynek bambo to podziękuje. Produkt nadaje się do śmieci.

za ciemny

Bardzo długo czaiłam się na ten puder. Uwielbiam pudry rozświetlające. Ten jednak jest mocno średni.
Już w opakowaniu widać, że jego kolor pozostawia wiele do życzenia. Jest mocno pomarańczowy, z wielkimi, widocznymi drobinkami brokatu.
Niestety, ale na mojej twarzy zostawia pomarańczowe plamy. Używałam go i latem i zimą, po prostu nie nadaje się dla mojej cery.
Dodatkowo nie podoba mi się efekt jaki nim uzyskuję, świecę się jak kula dyskotekowa. Na twarzy utrzymuje się około 3-4 godzin.
Ostatnimi czasy mieszam go z pudrem ryżowym. Dzięki temu uzyskuję puder z kolorem delikatnie rozświetlający. Całkiem ładny efekt, jednak to zużywanie na siłę.
Opakowanie wg mnie bardzo wygodne. Mam go prawie dwa lata, a on wciąż wygląda przyzwoicie, a pudełeczko jest całe.
Dla osób z jaśniejszą karnacją nie polecam.

Co to jest?

Kupiłam w słynnej promocji w Rossmannie, właściwie z braku laku - chciałam inny puder sypki Wibo, ale był już tylko ten (ciekawe, czemu...) . Uznałam ,że mogę się trochę porozświetlać, nie mam tłustej skóry, nie zaszkodzi mi. A gdzie tam! Po użyciu tego pudru wyglądam, jakbym wysypała na siebie brokat. Duużo brokatu :( Dzięki czemu kosmetyk świetnie się sprawdził na sylwestra i inne wieczorowe wyjścia, ale na co dzień niestety nie zdaje egzaminu. Przy świetle sztucznym jest z twarzy kompletna bombka choinkowa. Może na lato się nada na dekolt. Efekt jest bardzo mocny, ale poza tym kosmetyk jest drobniutko zmielony i bardzo przyjemny w użyciu, łatwo się rozprowadza, no i ten wieczorowy glow jest rzeczywiście efektowny. Jest bardzo wydajny, pewnie jeszcze długo ze sobą będziemy. Jako kosmetyk na dzień **, jako kosmetyk na wieczór ****.

Totalny bubel

-przede wszystkim nikt nie wie do końca co to jest,
-zakupiłam w Rossmannie na promocji -55%, jedna pani mi powiedziała, że to jest super rozświetlacz, a druga, że super puder pod oczy,
-niestety nie jest super, nie jest też pudrem pod oczy i rozświetlaczem,
-nakładanie tego jest problematycznie, dosyć mocno się sypie, nie czepia się pędzla,
-do tego pełen jest drobinek/brokatu, a to usunąć z mebli i ubrań ciężko,
-oczywiście one się sypią na całą twarz,
-jako puder pod oczy pfffff, dobre sobie, on jest żółty,
-dostępny tylko w jednym kolorze, więc spodziewałam się czegoś transparentnego lub bardzo jasnego,
-pod oczami wygląda komicznie, jak kurczaczek,
-do tego ten brokat, wyglądałam, jakbym właśnie zaczęła robić super intensywny makijaż na sylwestra, totalnie nie da się tego używać,
-widać to oczywiście z kilometra,
-rozświetlacz to nie jest, ciemniejszy on mojego podkładu i pudru, bardziej jak żółty cień, ciężko powiedzieć,

+produkt polski,
+dostępny w Rossmannie,
+tani,
+wydajny

Nie polecam tego produktu, bo i nie wiem do czego:)

Tylko na lato

Kupiłam ten puder podczas promocji -55%, nie był to zaplanowany zakup, po prostu wpadł mi w ręce :D Używałam go latem, najczęściej na krem bb. Dzięki niemu twarz była dodatkowo ujednolicona i pięknie rozświetlona. Nie jest to jednak produkt dla mnie do stosowania cały rok, nie tylko dlatego, ze posiada drobinki, ale głównie dlatego, ze jest stosunkowo ciemny.

Super

Naprawdę bardzo dobry produkt.
Konsystencja bardzo delikatna, aksamitna.
Naklada się go bez problemów i bardzo dobrze współpracuje.
Idealnie nadaje się na wykończenie makijażu, daje delikatne rozświetlenie całej twarzy (piękne wyglądające na lato kiedy odbija słońce i na zimę, aby nie wyglądać szaro i ponuro).
Świetnie sprawdza się pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne.
Utrzymuje się praktycznie cały dzień i wygląda naprawdę dobrze.
Jest to produkt wydajny i malutki w lekkim pudełeczku z świetna ceną.
Jeśli ktoś kocha delikatne rozswiwtlacze również świetnie się sprawdzi w tej roli.
Zdecydowanie polecam tym kochającym błysk, jest to produkt bez którego wasza kosmetyczka będzie niepełna.

Całkiem fajny

Jak dla mnie ma przepiękny kolor. Po nałożeniu na skórę możemy się cieszyć małymi, mieniącymi się drobinkami uświetniającymi nasz makijaż. Ja głównie używałam go na kości policzkowe. Nie chciałam żeby moja cała twarz wyglądała jakbym ją wysmarowała brokatem. Jego efekt jest i tak dość delikatny chyba, że nałoży się go za dużo.
Faktycznie nadaje długotrwały efekt. Jest bardzo zgrany z makijażem i się nie ściera. Możliwe, że dzięki zawartemu kolagenowi pielęgnuje i nawilża skórę, ale ja jednak tego nie potwierdzam. Używam bazy, która dba o to żeby moja skóra nie wysuszyła się przez makijaż.