Wibo, Diamond Skin, Sypki puder do twarzy z kolagenem

Wibo, Diamond Skin, Sypki puder do twarzy z kolagenem

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 5,5 g

Sypki puder do twarzy z kolagenem. Zapewnia świeże, świetliste wykończenie makijażu. Nadaje długotrwały efekt idealnie gładkiej cery. Dzięki kolagenowi pielęgnuje i nawilża skórę.

sypkie

Super puder

Rewelacyjny puder ktory daje efekt zdrowej skory, nie matowi na papier czego nie znosze w pudrach. Nie tworzy efektu maski, ladnie dopasowuje sie do koloru skory, nie zapycha a wrecz ukrywa rozszerzone pory. Wyczuwalny lekko slodkawy zapach. Puder w bardzo przystepnej cenie.

raczej rozświetlacz

Moim zdaniem puder nie nadaje się do stosowania właśnie jako puder. Sprawdzi się raczej jako delikatny rozświetlacz, jednak ma bardzo ciepły odcień. Myślę, że fajnie rozświetli opaloną buzię lub dekolt, jest bardzo naturalny ( nie ma mowy o tafli).

Spodziewałam się czegoś innego

Kupiłam ten puder bo wydawało mi się, że to będzie taki ciekawy produkt do wykończenia makijażu. Coś jak puder rozświetlający z Pixie. Czasami zależy mi właśnie na takim efekcie zdrowej skóry, pełnej blasku. Jednakże, raczej się mocno przeliczyłam i tu ten blask jest aż za mocny. Jak już tu inne Wizażanki pisały - to bardziej rozświetlacz.
Nawet jeśli wydawało mi się, że nakładam go odrobinę to efekt końcowy był taki tandetny i jeszcze ten puder ma jednak taki złotawy kolor i może przyciemnic makijaż, a ja bardzo nie lubię jak mi się szyja odcina...

Ostatecznie nakładam go tylko na kości policzkowe. Czasami pędzlem, czasami opuszkami palców. Muszę przyznać, że rzeczywiście skóra dzięki niemu jest taka gładka i aksamitna w dotyku. Tym bardziej szkoda, że nie nada się na całą twarz.
Niestety muszę też przyczepić się do trwałości. Jest kiepsko, puder szybko znika z twarzy i trzeba robić poprawki. Dobrze, że ma dość solidny, plastikowy słoiczek, to można go spokojnie nosić w torebce.

Podsumowując, można wypróbować, ale raczej jako rozświetlacz. Na szczęście cena jest na tyle przystępna, że jeśli się nawet nie sprawdzi to wiele nie stracimy.

Jak dla mnie bardzo fajny, ale moja cera już nie wymaga matu, a właśnie rozświetlenia. Kolor na tak, może dlatego, że cera jeszcze zachowała w miarę słoneczny look, lśnienie na tak, choć nie na całą twarz, a na okolice policzków , ogólnie to ostateczny wizerunek twarzy muśniętej tym pudrem bardzo mi odpowiada. Może być problemowy dla osób o jasnej, tłustej cerze.

Do twarzy - NIE, na ciało - TAK

Puder Diamond Skin kupiłam z zamysłem rozświetlenia strefy pod oczami i kości jarzmowych. Dodam, że Fixing puder od Wibo świetnie się u mnie sprawdził, więc bez wahania sięgnęłam po tego gagatka.

Puder jest drobno zmielony, jedwabisty, ale jest ciemny i zawiera mnóstwo brokatowych drobinek. Dodatkowo wysusza i podkreśla wszystkie zmarszczki jakie tylko są plus te, o których nawet nie wiedziałam. Przyciemnia podkład czy korektor. Osobiście uważam, że nie nadaje się do stosowania na twarzy.

Jako puder rozświetlający do ciała, to już zupełnie inna para kaloszy. Tu sprawdza się świetnie, zwłaszcza na opalonej skórze. Drobinki pięknie się mienią na słońcu jak i przy sztucznym świetle, dając efekt zdrowej i młodej skóry.

delikatny błysk

powiedzmy sobie szczerze, to nie puder do stosowania na cała twarz... nie dla mnie. drobinek jest za duzo. stosuje go jak zwykły rozswietlacz i jestem zakochana. jest to delikatny i elegancki look. tak mokry zdrowy polik.
puder ładnie pachnie i nakłada sie go z przyjemnością. jesdt łatwy w obsłudze, nie wydaje mi się, żeby można było przesadzić z jego aplikacją.
podoba mi się też, że względu na ten elegancki błysk..idealny do mojej placy...taki lużny, nonszalancki... nie rzuca sie w oczy i nie sciąga wszystkich spojrzeń. czasem omiatam inne partie, ale za bardzo nauczona jestem tego mattttuuu....ale, szukam włąsnie produktu o satynowym wykończeniu;)
puder jest w standardowym pudełeczku, zakręcanym i z dziurkami;0 zabezpieczała to taśma. na szczeście nie sypie się jak szalony. jest to produkt domowy i nie nadaje się do torebki.

Mocne rozświetlenie

Cała seria tych pudrów wibo jest dość udana. Wszystko jest ok - miałkość, dozowanie, delikatny kolor. Do tego pięknie pachnie. Dla mnie jest zbyt błyszczący by pokryć nim całą twarz - nabiera się karykaturalnego wyglądu. Świetnie się natomiast sprawdza jako delikatny rozświetlacz np. do pracy gdzie nie mogę mieć efektu tafli na policzku czy skroniach.

Słaby

Kupiłam go na promocji w Rossmannie. Szukałam pudru, który delikatnie rozświetli twarz.
Dosyć mocno rozświetla, trzeba ostrożnie się z nim obchodzić. W moim przypadku się nie sprawdził, ponieważ jest za ciemny.

Ciemnieje na twarzy

Kompletnie nie nadaje się dla osób bladych jako puder sypki, ponieważ momentalnie ciemnieje na twarzy mógłby prędzej mieć funkcję bronzera.
Puder zawiera delikatnie świecące drobinki, przypominające złoty brokat.

A dla mnie super :)

Bardzo drobno zmielony, super zapach. Idealny na lato, rozświetla, ale to wlasnie takie fajne glow a nie chamskie drobiny brokatu. Poza tym jest dość ciemny wiec to potęguje efekt letniej skóry muśniętej słońcem

polecam

Kolejny bardzo dobry puder od Wibo. Pięknie stapia się z makijażem , ma maleńkie drobinki które rozświetlają skórę. Nie zapycha ,nie podrażnia . Jest trwały i wydajny. Twarz jest gładka i miła w dotyku . Nie osypuje się i nie brudzi ubrań.

Rozświetla i wygładza cerę

Bardzo uroczy puder. Pięknie rozświetla, wystarczy odrobina, by było widać efekt rozświetlenia na twarzy (i więcej niż odrobiny nie polecałabym nakładać, bo można uzyskać sylwestrowy look). Kolor trochę za ciemny do mojej jasnej karnacji, ale przy oszczędnym nakładaniu nie ma efektu maski. Jest delikatny, wygładza cerę, rozświetla, nadaje jej promienności i świeżości. Używam od niedawna, ale już wiem, że wystarczy na długo. Cena niewysoka, nawet bez promocji. Jakość produktu, pomimo niskiej ceny, bardzo w porządku. Nie osypuje się, nie pozostawia na twarzy brokatu. Trzyma się na twarzy niemal cały dzień, chociaż pod koniec efekt rozświetlenia jest mniej widoczny. Zostanie ze mną na dłużej :)