Catrice, Ultimate Stay Lipstick (Trwała pomadka do ust)

Catrice, Ultimate Stay Lipstick (Trwała pomadka do ust)

Catrice pomadka z serii Ultimate Stay dostępna jest w wielu intensywnych kolorach. Mocno napigmentowana, trwała formuła zapewnia wysokie krycie, a równocześnie nie wysusza delikatnych ust. Pozostawia modne, satynowo-matowe wykończenie.

Dobry produkt!

Matowa pomadka, dobrze kryjąca, łatwa w aplikacji i dość trwała. Pomadka jest w formie wykręcanego sztyftu. Nie wysusza, ładnie pachnie. Nie jest to suchy i tępy mat, formuła dość kremowa. Opakowanie metalowe, proste a zarazem eleganckie. Posiadam śliczny i oryginalny kolor 060 Floral Coral, przygaszony róż. To kolejna pomadka Catrice, która mnie nie zawiodła.

5/5

Wybrałam kolor 090, a co :D jak szaleć to szaleć. Przyjemnie się ją aplikuje, miękko sunie po ustach i pięknie się prezentuje, nie wchodzi w załamania, nie waży się, jest trwała, ale jak schodzi to równomiernie. Nie wysusza moich ust. Jest dobrze napigmentowana :)

świetna

Kupiłam kolor 130, czyli zardzewiałe złote, taka jakby ruda, ale pięknie wygląda na ustach. Szukałam tego koloru, aby pasował do złotych cieni czy ciepłych brązów. Minusów nie widzę. Trzyma się, nie wchodzi w skórki, dobrze się rozprowadza i jest idealnym wykończeniem złotego makijażu.

Uwielbiam!

Długo szukałam idealnej matowej szminki do ust, która nie będzie mi wysuszała warg, nieestetycznie się zbierała, nie zmywała się przy pierwszym łyku kawy i znalazłam! Niedroga, wydajna, pięknie napigmentowana, maksymalnie trwała szminka od Catrice.
Polecam każdemu, kto nie chce wydać więcej niż 25 złotych i mieć szminkę, która przetrwa z nim wiele godzin.

Kolor idealny

Ciężko jest mi ocenić ten produkt.Dlatego też zamiast się rozpisywać od razu przejdę do plusów oraz minusów tej szminki :)

Plusy :
+ kolor! dla mnie ideał,mam numer 070 .
+ Od razu po nałożeniu usta ładnie się prezentują
+ Nie wysusza
+ Łatwo się nakłada
+ Ładne opakowanie
Minusy:

Minusów niewiele,jednak o wielkim znaczeniu.

- TRWAŁOŚĆ! Szminka utrzymuje się na ustach dobrze ale tylko jeżeli nic nie robimy, jedzenie czy nawet picie odpada,od razu będą potrzebne poprawki.

Neutralny :
+/- cena. Niby nie jest jakaś wygórowana,ale mimo wszystko za tę (lub niższą) cenę możemy znaleźć lepszy produkt.

Jeżeli nie znajdę jakiejś innej szminki,trwalszej,w takim samym kolorze,to na pewno kupię ponownie. Ocenę podbija u mnie wlasnie ten kolor :D

Bardzo fajna

Pomadka dla mnie jest bardzo dobra, kolor przepiękny mam ultimate 140, żywy, soczysty, idealny. Pomadka mi się nie rozmazuje, nie wysusza ust, zachowuje świetny kolor przez kilka godzin.

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: 0,75

Bubel

Poszukiwałam idealnej czerwieni, ciepłej, nienachalnej czerwieni. Numer 140 był strzałem w dziesiątkę.
Jeśli chodzi o kolor, poza tym bubel. Na ustach trzyma się do pierwszej herbaty/posiłku/pocałunku. Jeden nieostrożny ruch i po pomadce. Już próbowałam na każdą stronę, z konturówką, bez, cuda na kiju i wciąż lipa. Jakiejkolwiek trwałości brak, znów muszę szukać TEJ czerwieni.
Gwiazdka za kolor - bo cudny.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

wysusza mnie jak szatan

usta zaczynają mnie piec jak tylko nałoże szminkę na usta. potem są wysuszone i w ogóle żadna przyjemność z takiego specyfiku

+ ładny kolorek (060 Floral Coral), ale co z tego skoro ta szminka to killer

-WYSUSZA
-piecze w usta
-pachnie dziwnie chemicznie. nie tak powinna pachnieć szminka

Ognista czerwien ^^

Zastanawiałam się na dwoma kolorami padło na mocną czerwień.

Zalety

+kolor, mocny
+ dobrze się rozprowadza
+ kremowa konstystencja (ale nie przesadnie) cena do jakości ok
+ ciekawa gama kolorystyczna
+ stylowe opakowanie

Wady

+zostaje na kubku
+mogłaby bardziej nawilżać usta chociaż nie jest źle.

Warto spróbować !

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Sama nie wiem

Mam mieszane odczucia co do tej szminki ...
Po nałożeniu na usta jestem zadowolona, kolor jest głęboki, usta dobrze pokryte, nawilżone, wyglądają wręcz apetycznie, są jakby pełniejsze.
Jednakże po pierwszym kontakcie z jedzeniem czy piciem czar pryska, kolor schodzi wręcz natychmiast :(

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie