Lirene Dermoprogram, City Matt, Mineral Mattifying Compact Powder (Mineralny puder matujący do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Puder zapewnia matowe i aksamitne wykończenie makijażu. Lekka konsystencja sprawia, że kosmetyk równomiernie się rozprowadza i dopasowuje do koloru skóry, a makijaż wygląda naturalnie i świeżo. Zawarta w pudrze alga koralowca nie tylko absorbuje sebum, matując skórę, ale również chroni ją przed wolnymi rodnikami. Puder jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

matujące
bez parabenów

Mat nieidealny

Puder matujący, ale posiada w sobie delikatne drobinki rozświetlające, dzięki temu nie daje efektu mega mat. Mi osobiście takie wykończenie podoba się bardzo. Zapach nieziemski. Opakowanie estetyczne. Cena miło zaskakuje, zwlasza w promocji.

Niestety oksyduje

Puder ładnie rozświetla twarz, nie wykańcza makijażu na zupełnie suchą matową maskę, pięknie pachnie, ale.. niestety oksyduje. Zakupiłam bezpieczny kolor bo transparentny licząc na to, że nie będę musiała się martwić wyborem koloru przy bardzo bladej karnacji. W ciągu dnia wiele z Nas przypudrowuje sobie buźkę a ten puder będąc używany ponownie w ciągu dnia zostawia nieestetyczny marchewkowy kolor na twarzy, który widać szczególnie wokół ust i oczu. Dawałam mu wiele szans aż doszłam prawie do denka.
Jeśli któraś z Was posiada mieszaną/tłustą cerę i przypudrowuje twarz w ciągu dnia to niech nie będzie zaskoczeniem to że jego kolor miejscami utleni się na pomarańcz.
Co do utrzymującego się matowego wykończenia. Trwa to zaledwie 2h.

Fajny puder

Bardzo fajny puder, który spełnia swoje działanie. Trzeba jednak uważać z jego ilością, gdyż podkreśla suche skórki a cera wyglada na zbyt mocno przypudrowaną. Trwałość dość dobra

matuje na trochę

Kupiłam go, bo bardzo lubiłam podkład z tej serii. Zapewnia matowe wykończenie, lecz nie jakoś na mega długo, jest wydajny lecz...
Niestety gdy było mniej produktu, cały się pokruszył.
Delikatne drobinki nie są jego minusem.
Cena jest w miare niska.

Taki sobie...

Jak zwykle wzięty z ciekawości... Jednak zawiodłam się bo ma mojej suchej cerze po nałożeniu na podkład ładnie wygląda tylko przez max 4godz...drobonki delikatnie połyskują co jest na plus bo cera wygląda świeżo. Dobrze matuje i naturalnie wygląda. Zapacha bardzo delikatny lecz wyczuwalny

Bardzo dobry puder.

Bardzo dobry jesli chodzi o dzialanie, dlugi mat, i pomimo tego matu drobne rozswietlajace drobinki, ktore dodaja swiezosci malijazowi.
Do tego dosyc mocno wyczuwalny zapach, ktory jest nienachalny, kwiatowy.
Ladne opakowanie, proste, bez kiczowatej przesady jak w wielu kosmetykach.
Dostepny w rossmannie, i bardzo wydajny, codziennie uzywajac mam go jeszcze okolo 1/3, a uzywam od okolo 3 miesiecy.
Ladnie wiaze sie z podkladami, nie daje efektu maski, i w polaczeniu z podkladem nie podkresla bruzd i nie daje efektu ciastkowania.
Pomimo nieduzwgo wyboru odcieni ,nawet dla takiego bladziocha jak ja jest idealny, mam odcien naturalny.
Polecam!

sprawdza się przy suchej skórze

Lekki, przyjemny w użyciu puder o ładnym zapachu. Nie wysusza suchej skóry, nie osypuje się, Sprawdza się u dojrzałych kobiet- matuje, a zarazem nie podkreśla zmarszczek. Wygląda bardzo naturalnie, nie przypomina przysłowiowej mąki na twarzy. Myślę, że kupię ponownie

Bubel

Niestety,ale bardzo mnie ten produkt rozczarował. Zero jakiegokolwiek efektu. Strasznie ciemnieje na twarzy,mimo,ze w opakowaniu ma jasny,fajny kolorek. Nie współpracuje z żadnym podkładem, nakładany sam pozostawia jakieś ciemniejące plamy i smugi,nie matowi,nie utrwala,tylko szkodzi. Porażka na całej linii.

cud dla suchej cery

Uwielbiam ten puder za:
+ PRZEPIĘKNY wygląd na cerze - bardzo naturalny, przy użyciu go na ciężki, matujący podkład, twarz wygląda cudnie
+ ładny, uspokajający, nieco jak krem nivea zapach
+ krycie - nie jest to podkład w pudrze, ale na pewno "dokryje" wam lekko niechciane rzeczy
+ cena - bardzo przystępna, często na promocji
+ dostępność - na pewno hebe, rossmann, natura a czasem nawet i biedronka czy carrefour

Jednak, pomimo tych zachwytów, muszę przyznać, że:
- minusem jest matt - dla cery suchej, może normalnej, jest to strzał w 10, ale jeśli wasz typ idzie w stronę tej tłustej, potrzebna jest baza lub podkład matujący, ewentualnie użycie innego pudru na mocniej przetłuszczające się partie

jeden z najlepszych

jeden z moich top pudrów, ładnie wykańczał makijaż, naturalnie wyglądał na twarzy. bardzo wydajny i trwały i nawet bardzo ladnie pachnie ;) jedynym minusem jest malo solidne opakowanie które ciągle mi sie łamało i otwierało

chyba zostanie u mnie na dłużej :)

Kolejny kosmetyk który przyniosła do domu moja mama a ja oczywiście przetestowałam. Mam odcień transparentny, moja skóra jest przetłuszczająca się i problematyczna.
To co mi się w nim tak spodobało to efekt jaki daje w świetle naturalnym. Podeszłam w nim do lustra przy oknie i zupełnie nie było widać że mam coś na sobie. Brak efektu "mąki" na twarzy, która przy innych pudrach była bardzo widoczna pod światło, mimo starannego rozprowadzania. Do tego skóra wydaje się taka delikatna i pięknie połyskująca od pyłowych drobinek w pudrze.
Konsystencja jest taka trochę kremowa, można ją "wsmarować" w twarz. Efekt matu nie jest jakiś wybitnie długotrwały, ale o dziwo lepiej sprawdził mi się z podkładem niż samodzielnie, podziałał dłużej (a był to podkład który lubi spływać). Do tego nie szkodzi mojej skórze.
Jedyne wady: lekkie dotknięcie pędzla i mnóstwo pudru się odrywa od powierzchni, do tego sypie na ubrania. Trochę niewygodne.

Lubię

Ciężko znaleźć mi kosmetyk koloryzujący do twarzy, który nie utleni się do różu i za godzinę nie zniknie z twarzy. A tu proszę, są kosmetyki, które się ze mną lubią. Mam kolor 03 beżowy i pasuje w zasadzie idealnie. Z czasem nie dostaje różowych tonów - faktycznie jest to beż. Daje wykończenie pudrowe, nie robi na mojej twarzy efektu maski, daje efekt delikatnego krycia i z kremem tonującym The Balm ładnie współgra. Drobinki nie są duże i ładnie na twarzy wyglądają, nie ma opcji by wyglądac na zsypaną brokatem. Nałożony na twarz samodzielnie, "znika" po jakichś 5 godzinach, ale nie pozostawia ślizgającej się powłoki.
Nie planuję go zmieniać, póki nie skończę opakowania.