Wibo, Brows Concealer (Kredka do brwi)

Wibo, Brows Concealer (Kredka do brwi)

Sprawdź ceny produktu

Wibo kredka do brwi Brows Concealer, która skoryguje i nada odpowiedni kształt brwiom. Jej odpowiednio jasny kolor sprawia, że nałożona pod łuk brwiowy zapewni wizualny efekt liftingujący. Uniesione brwi sprawiają, że twarz nabierze seksownego zmysłowego wyglądu. Kolor pasuje do każdego odcienia skóry.

Warto kupić

Kredka jest dość precyzyjna, i można nią ładnie podkreślić łuk brwiowy.
Nie ma zbyt jasnego koloru, więc nie pozostawia zbyt dużego kontrastu, ja zazwyczaj nadmiar kredki lekko wklepuję palcem.

niezbyt

Kredkę zakupiłam za parę złotych podczas rossmannowkiej promocji.
Byłam ciekawa czy do korekcji brwi nada się lepiej niż zwykły korektor.

Niestety nie polubiłyśmy się zbytnio.
Roztarta na ręce wygląda ładnie, tworzy równomierną, delikatną smugę i to zmyliło mnie podczas zakupu. Niestety na łuku brwiowym zachowuje się zupełnie inaczej. Waży się, podkreśla wszelkie załamania i niedoskonałości, tworzy nieestetyczne smugi, odcina się i jest widoczna pomimo rozcierania.
Ogólnie mówiąc: sprawia że moja brew wygląda gorzej niż przed jej użyciem.
Na pewno nie jest w stanie zafundować mi tak precyzyjnego efektu jak przy użyciu korektora - gładkiej, równiutkiej i estetycznej krawędzi brwi.
Jestem posiadaczką cery mieszanej więc w ciągu dnia łuk brwiowy wygląda coraz gorzej. Produkcja sebum sprawia, że kredka coraz bardziej zbiera się w nieestetyczne grudki i tworzy widoczne smugi. Podsumowując: BUBEL.
Przetestowałam ją w różnych konfiguracjach, żeby się upewnić, że nie jest to kwestia innych użytych produktów, ale niestety efekt jest tak samo kiepski niezależnie od użytego podkładu, korektora czy kremu.

To po prostu kwestia tej kredki. Nadaje się jako tako do podkreślania linii wodnej, choć trwałość nie powala. Ale może przynajmniej pozwoli mi to ją zużyć.

Zuzylam prawie do końca

Kupiłam w tym samym czasie co rozświetlająca kredkę na łuk brwiowy. O ile rozświetlacz okazał się bublem, to tą kredkę zużyłam prawie do końca. Faktycznie ładnie podkreślała brwi, eksponowała je i ukrywała jakieś niedoskonałości. Brwi nabrały ładnego kształtu i były na swój sposób idealne :)
Konsystencja jest kremowa, łatwo się rozprowadza i dobrze rozciera.
Minusem jest oczywiście dla mnie temperowanie.
Teraz żałuję, że nie użyłam jej na linię wodną... Nosz kutwa Mac
Jest tania i dostępna w każdym Ross.
Wariuje mi klawiatura, więc proszę wybaczyć ewentualne poprawki samokorekty :)

Bardzo dobra

Kupiłam kredkę w Rossmannie. Nadaje się ona nie tylko do brwi, ale także na linię wodną rzęs. Produkt jest miękki i wygodny. Kolor idealny. Jest widoczny, ale nie odstaje od odcienia cery.

Świetna na linię wodną

Nie wiem czy kiedykolwiek jej użyłam do regulowania kształtu brwi, bo od razu po kupieniu mnie natchnęło, że ma kolor idealny do "odświeżenia" spojrzenia na linii wodnej. Do tego jest na tyle miękka i plastyczna, że bardzo gładko sunie po tym delikatnym miejscu, a przy okazji zostawia idealnie dopasowany do ciała kolor (niektóre cieliste kredki są po prostu twarde i ciężko nimi pomalować tak "mokre" miejsce oka). Co do trwałości, to wiadomo, że po kilku godzinach nie będzie nadal wyglądała tak intensywnie jak po aplikacji (linia wodna jest mokra, więc kolor musi się trochę wypłukiwać), ale nie znika do końca i cały czas wygląda estetycznie. Nie podrażnia oczu.

Raczej nie

Kupiłam jej podczas promocji w Rossmannie. Potrzebowałam czegoś, co będzie korygować mój kształt brwi. Formuła jest fajna, w kontakcie ze skórą bardzo miękka i precyzyjna pomimo kształtu. Ale po roztarciu jej i przypudrowaniu zaczyna się zbierać w takie 'punkciki' i staje się widoczna. Roluje się i spływa. Wiązałam z tym produktem nadzieje a tu klops.

Świetna!

Ta kredka w 100 % spełnia swoje zadanie. Nakładam niewielką ilośc w zdłóż łuku brwiowego i rozcieram. Daje matowe rozjasnienie pod lukiem brwiowym.
Na duży PLUS zasługuje niska cena produktu. Na pewno kupie ją ponownie.

50/50

W zasadzie, ciężko jednoznacznie określić ten produkt. Skierowany jest do korygowania kształtu brwi, ale nie do końca się w tym sprawdza.
Nakładam ją pod łuk brwiowy i delikatnie pędzlem staram się ją wklepać. Zaraz po nałożeniu, produkt wygląda super, ale po czasie w brzydki sposób się zbiera, waży (sama nie wiem, jak to określić). Wygląda źle. Dlatego później, utrwalam ją beżowym cieniem. Wówczas efekt jest lepszy i trwalszy. Trzeba jednak przyznać, że faktycznie ładnie podkreśla brwi.

na linię wodną super, na łuk brwiowy-beznadzieja

Zgadzam się z poprzednią recenzją: ta kredka świetnie nadaje się do nakładania na linię wodną. Z racji cielistego koloru efekty rozświetlenia jest naturalny. Rzeczywiście trzyma się bardzo długo, co wydaje mi się prawie niemożliwe :D Jednak nałożona pod łuk brwiowy (czyli do tego generalnie została stworzona) bardzo podkreśla pory, a niewiele rozświetla i bardzo trudną ją rozetrzeć, nie stapia się ze skórą.

Używam tego produktu od: kilka dni

super! nawet na linię wodną!

Hej!
Kupiłam ten produkt właściwie dlatego,że była promocja na wszystko do makijażu oczu w rossmannie, a myślałam o czymś na linię wodną, jednak nie znalazłam nic, co by miało dobre opinie. Ta kredka do korygowania kształtu brwi wpadła mi w oko, bo myślałam o podniesieniu trochę łuku brwiowego no i zdawało mi się,że ona mogłaby nadać się też kolorystycznie na linię wodną- strzał w 10! :)
Nałożyłam ją na linię wodną (pod łuk brwiowy też i jest spoko) i powiem szczerze,że jestem zachwycona,bo mimo iż łzy mi się cisnęły na oczy to ona się nie zmyła!! Cały czas się trzymała :) (jak coś mnie łaskocze to zaraz łezka się kręci w oku no i zwykle nie malowałam linii wodnej,bo nie mialam do tego kosmetyku)
Także super i pod łuk i na linię wodną,a kosztuje tylko koło 7-8zł,a ja kupiłam jeszcze 49% taniej :) POLECAM
P.S.: Po całym dniu na linii wodnej kredka się utrzymała! Uwielbiam ją :)

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: 1 małe