Magnalash Mascara Long & Fine (Tusz wodoodporny wydłużający) (stara wersja)

Magnalash Mascara Long & Fine (Tusz wodoodporny wydłużający) (stara wersja)

Wodoodporny, przedłużający tusz do rzęs. Zawiera proteiny i pantenol. Specjalna konstrukcja szczoteczki zapewnia precyzyjne rozdzielenie i wydłużenie rzęs.

Cena: 18zł

Beznadziejny bubel

Okropny. Najgorszy jaki miałam. Nie robi nic poza osypywaniem się. Nie widać go, źle się nakłada, kruszy, osypuje. Głupio dałam się namówić ekspedientce zapewniającej "Klientki bardzo go lubią, naprawdę fajny, polecam". O ja naiwna... Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

jestem na NIE

Dobrze się nakłada i nie skleja rzes, ale jest nietrwały i osypuje się.
Po 2 tygodniach z dnia na dzień bardzo zgęstniał, choć był dokładnie zakręcony. Zmienił się w glutowatą maź i nadawał się już tylko do wyrzucenia :(.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

beznadziejny

Zacznę od tego, że wogóle nie polecam kupna tanich tuszy do rzęs bo jednak na tym kosmetyku nie wolno oszczędzać!
Ja ten tusz wypróbowałam u mnie w szkole wizażu- jest beznadziejny, nie spełnia swojego zadania w żaden sposób!
każdy tusz Inglota brzydko wygląda, skleja rzęsy, jest nie trwały i daje beznadziejny efekt! ...ale czego się tu spodziewać za taką cenę..

Ilość zużytych opakowań: już nie używam

Botoksu zastosowania

tragedia

Mój facet namówił mnie na zakupy w Inglocie, że to niby jego była była zadowolona...
No i stało się - kupiłam bubel. Szczoteczka cienka, prawie łysa już po tygodniu stosowania, tusz klejący, grudkowaty....
Do tego po wystarczyło go na żałośnie krótko.
Nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca i spływa przy najmniejszej wilgocie, do tego osypuje sie na policzki, jak tylko trochę przeschnie.
Nie polecam, nie jest wart ani grosza...

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

katastrofa

Tusz nie robi wlasciwie nic, nie widac efektu wydluzenia ani jakiegokolwiek. Rozmazuje się strasznie. Nie wiem czy jest wodoodporny bo tego nie sprawdzilam ale ciężko sie go zmywa, okropnie. Zmyłam go dopiero specjalnym plynem do makijazu wodoodpornego takze z firmy inglot.
Ogolnie nie polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca

do niczego

Kupiłam ten tusz z myślą,że będzie całkiem dobry,w końcu inglot ma wiele fajnych kosmetyków.Ten tusz nie daje żadnych efektów,nawet jeśli nałoży się kilka warstw.Może i jest dobry dla bardzo młodych dziewczyn,które dopiero zaczynają się malować.Dla mnie tusz to podstawa i musi ładnie i wyraźnie podkreślać rzęsy.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1

no cóż..

W zasadzie w mojej recenzji opieram się na doświadczeniu znajomych i wypróbowaniu tych tuszów należących do nich :) Po pierwsze ten tusz nie jest wodoodporny, tylko wodotrwały (cokolwiek to znaczy) :) Tak czy inaczej w moim mieście panie na stoiskach Inglota mówią, że nie jest on wodoodporny, więc poniższe oceny jego trwałości powinny ulec zmianie w związku z nowymi kryteriami:) Ogólnie tusz nie jest najlepszy. Lepsze są te nowsze, dla zainteresowanych pogrubiający jest wodoodporny:)

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka machnięć tuszem należącym do kogoś innego:)

Katastrofa

Zdecydowanie najgorszy tusz, jakiego używałam. Prawie go nie widać (tzn. nie próbowałam nakładać więcej niż trzech warstw,lecz kto wie, może przy czterech jest lepiej :), no i na pewno nie jest wodoodporny. Nawet kilka godzin po malowaniu zostawia czarne kropeczki na powiekach- jakby nie wysychał. Jednym słowem- bubel!

Ilość zużytych opakowań: 1/10

miss natura

Tusz , który nie tuszuje , nie robi zupełnie nic . Ani dobrego ani złego . Jakie masz rzęsy przed takie bedziesz miala po . Nie jest wodoodporny i nie jest wydłuzajacy , nie zostawia też grudek, nie skleja rzęs i nie kruszy sie . Po prostu nie ma go na rzęsach . Tylko po co placić za coś czego nie ma ???Używam tego produktu od:oj już nie uzywam i nie uzyje
Ilość zużytych opakowań:kilka aplikacji pierwszego

Dobry, ale...

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Używalam go ostatni raz jakis rok temu, może teraz juz poprawili formułę tego tuszu. Jeśli chodzi o efekt to jak dla mnie jest to tusz nr 1. To jest coś czego szukam. Ogromny plus dla szczoteczki, inni producenci mogliby brać z niej przykład. Cudownie rozczesuje i rozdziela moje rzęsy, które zwykle sterczą każda w inna stronę. Efekt rzeczywiście jest naturalny, wiec nie zachwyci tych, którzy lubią teatralne rzęsy. Jedyną i niestety najwiekszą wadą kosmetyku jest jego trwałość. Osypuje sie dość szybko i tworzy nieładne podkówki. Mnie sie nigdy nie rozmazał (jak piszą wyżej dziewczyny), ale nie jest na pewno wodoodporny, bo nie ma problemu z jego zmywaniem. Jednak kiedy pociągnie sie po nim innym tuszem to efekt jest równie piękny, a problem osypywania jakoś znika. Tym sposobem użyłam go do końca :) Jeśli producent poprawi trwałość to będę mu juz zawsze wierna :)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

taki sobie

Mimo, że cenię sobie kosmetyki Inglota, to ten tusz nie zasługuje na pochwały. STRASZNIE się rozmazuje i kruszy. Efekt jego stosowania jest bardzo delikatny. Nie ma mowy o jakims wyraźnym podkreśleniu oka. Jedyny plus to to, że nie skleja rzęs bo ma dobrą szczoteczkę. Za tę cenę są stanowczo lepsze tusze.

beznadzieja

beznadziejny strasznie sie rozmazuje i kruszy. O ile inglot ma bardzo dobre kosmetyki tak ich tusze to neiwypał. nie polecam gdyz jest beznadziejny nei ma co sie rozpisywac

Używam tego produktu od:3 tygodnie uzywałam
Ilość zużytych opakowań:1- w koszu juz