Wibo, Baked Mix Bronzer (Puder brązujący)

Wibo, Baked Mix Bronzer (Puder brązujący)

Wibo wypiekany puder brązujący, skomponowany z idealnie dobranych do siebie odcieni. Jego formuła zapewnia komfortową aplikację i naturalny odcień brązu po zmiksowaniu pędzlem.

Bronzer średniej jakości

Jako bronzera użyłam zaledwie kilka razy. Dość słaby. Natomisat zupełnie przypadkowo nałożyłam na powieki i ... od tego czasu pozostał moim ulubionym cieniem do powiek.

Cienie do powiek

Do twarzy to się nijak nie nadaje. W życiu bym tego na policzki nie nałożyła.
A chciałam to i na promocji kupiłam.
To są piękne cienie do powiek i jako takie trzymają się cały dzień. Ładne mają kolory i pięknie się błyszczą i nie osypują zbytnio. Coś wspaniałego.
Jako bronzer nie radzę, jako cienie do powiek serdecznie polecam.

daje radę

Poleciła mi go koleżanka, ale ja tez jestem z niego zadowolona. Bardzo podoba mi się szeroka gama kolorów. Nadaje się także jako cień do powiek, choć trzeba uważać z nakładaniem go na policzki, bo czasem pozostawia plamy. Za to delikatnie rozświetla i jest w miarę niedrogi.

dobry cień do powiek

daje radę jako rozświetlacz ale używam przeważnie jako cień do powiek, łatwo się nakłada, nawet dobrze trzyma. Dobra pigmentacja, jest wydajny, cena bardzo przyzwoita

Wibo, Baked Mix Bronzer

Kupiłam ten produkt z ciekawości, ponieważ opakowanie jest bardzo zachęcające do jego zakupu. Szukałam bronzera w zimnych odcieniach, niestety ten bronzer nie przypadł mi do gustu. Źle się rozprowadza, pozostawia plamy.

Świetny!

Bardzo dobry produkt, ale dla cery opalonej, bladziochy mogą się z nim nie polubić. Ja go kocham za to, że pięknie "opala" twarz nadając jej zdrowego kolorytu i letniego blasku. Trochę mnie drażni zapach bo jest mega mocny, jakby migdałowy? Na szczęście na twarzy go już nie czuć.
Kocham efekt, który daje :)

ideał !!!

Cudnie rozświetla, podkreśla kości policzkowe - idealna kompozycja kolorów. Należy uważać z nakładaniem, aby nie przesadzić ale to jedynie malutki minusik dla tego cuda :)

Bronzer-nie bronzer

Bronzer, który nie nadaje się na bronzer.
Kupiłam i po pierwszym użyciu zrezygnowałam z myślenia o nim jako produkt do policzków. Osoba, która chciałaby używać go jako bronzer, musiałaby chyba mieć ciemny kolor skóry. Używam jako dziennych cieni do powiek (jasne cienie idealnie nadają się do rozświetlania wewnętrznego kącika oka) i tutaj spełniają swoją rolę,pigmentacja jest bardzo dobra.
Ogólnie mówiąc, szału nie ma, ale jako cień do szybkiego makijażu-całkiem ok.

Jako bronzer - kiepski.

Zakupiłam w celu używania jako bronzera, niestety zupełnie do tego się nie nadaje. W tym momencie służy mi jako cienie do powiek - bardzo fajną ma pigmentację. Szczególnie środkowy kolor (taki miedziano-czerwony) ładnie rozświetla mi fioletowe makijaże oka. Drugi raz zdecydowanie nie kupię, ale pewnie prędzej wyląduje w koszu niż go zużyję (okropnie wydajne opakowanie, prędzej się przeterminuje). Barrrrdzo błyszczący.

Plusy:
- dobra pigmentacja
- wydajność
- cena

Minusy:
- nie nadaje się do tego, do czego został zrobiony

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze

wielki błysk

Przede wszystkim nie jest to broner-przynajmniej ja rozumiem funkcje bronzera troszke inaczej, ten produkt sklasyfikowałabym swoim( co prawda mocno laickim ) okiem jako rzecz do rozswietlania i to z nie byle jakim , bo mega efektem ;)
To bez watpienia jeden z najlepiej napigmentowanych kosmetykow jakie kiedykolwiek miałam, wystarczy naprawde delikatne musniecie pedzlem po tafli produktu zeby rozswietlic poliki i nadac im troche koloru.
Producent zaleca kolory polaczyc, jednak dla mnie jest to zdecydowanie za duzo, w takiej kombinacji nietrudno o karykaturalny look. Naprawde.
Lepszym rozwiazaniem jest stosowanie paskow pojednczo - dla rozswietlenia kosci policzkowych stosuje brzoskwinie na samym dole, pozostale kolory moga smiało słuzyc jako cienie do powiek.
Fajnie ze z tyłu opakowania mamy obrazkowa instrukcje jak nalezy bronzer stosowac- byłoby cud miod i orzeszki ale nie wyobrazam sobie tak wyciapac twarzy tym kosmetykiem,mimo iz z natury mam ciemna karnacje.
Przez swoja forme i pigmentacje zdaje sie byc kosmetykiem nie do zuzycia ;), naprawde wystarczy odrobina zeby zrobic ciemnawa,błyszczaca dosc trudna do roztarcia plame.
Zaznaczam ze nie jest to brokat a całkiem fajny błysk, z tym ze jest go tak duzo ze nie wiadomo co z nim poczac ;)
Zuzyje z zadowoleniem ale na pewno nie w formie bronzera. bo sie totalnie do tego nie nadaje, mam za to fajne, trwałe cienie i rozswietlacz.
Trwały, wydajny, nie jest drogi, wielofukcyjny jak sie okazało:) Jednak nie jest tym czym miał byc, chciałam broznez a do stoswania na twarz on sie moim zdaniem nie nadaje.

Używam tego produktu od: 2 miesiace