Wibo, Baked Mix Bronzer (Puder brązujący)

Wibo, Baked Mix Bronzer (Puder brązujący)

Wibo wypiekany puder brązujący, skomponowany z idealnie dobranych do siebie odcieni. Jego formuła zapewnia komfortową aplikację i naturalny odcień brązu po zmiksowaniu pędzlem.

Warto dać szanse

Bronzera używam już od dłuższego czasu, ale tylko na większe wyjścia. Nie mam z nim problemu, wystarczy dobrać odpowiedni podkład. Piękne błyszczące kolory idealnie nadadzą się na lato, kiedy skóra jest opalona, pomaga podkreślić opaleniznę. Mimo że to bronzer próbowałam używać go kilka razy jako cień do powiek, z czego również jestem zadowolona (opakowanie zwiera 5 różnych ciepłych odcieni, przez co mamy większe pole do popisu). W moim przypadku to dwa w jednym z czego tym bardziej jestem zadowolona. Polecam!

dziwny kosmetyk

W opakowaniu wygląda super. Na twarzy, zależy, robi smugi i plamy. Na opalonej cerze kiedy da się go mało ok. Łatwo przesadzić, wtedy gorzej. Intensywne te kolory... Średni i ciężko do oceny.

w miarę ok ale trzeba dać mu szansę

Kupiłam go w promocji i za namową koleżanki z pracy. Kupiłam go w lutym to ważna informacja bo wtedy bardzo się z nim nie polubiłam. Zrobił mi plamy, był za ciemny, mocno napigmentowany, mocno świecący. Stosowałam go wtedy na dość jasny, kryjący podkład. Zimą też moja cera jest dosyć blada. Nie byłam zadowolona przede wszystkim dlatego bo był za mocny więc zostawiłam go w szafce i zapomniałam o nim. Drugie podejeście zrobiłam po powrocie z wakacji, na opaloną twarz, posmarowaną lekkim bb kremem. Nałożyłam go już też ostrożniej i mniej. Jestem z niego w miarę zadowolona, rozświetla, brązuje robi co ma robić. Nie jest to jakiś kosmetyczny szał ale można go polubić. Jest to kosmetyk z którym trzeba się "dotrzeć"

Rewelacyjny :)

Bronzer zakupiłam na jednej z promocji w drogerii Rossmann. Był to jeden z lepszych makijażowych zakupów:)
Małe, zgrabne opakowanie kryje kolorowy bronzer, który jest jednocześnie rozświetlaczem! Według mnie genialne rozwiązanie. Bardzo szybko i łatwo się aplikuje za pomocą pędzla. Nie obsypuje się i długo utrzymuje się na skórze. Nie trzeba nakładać go dużo by efekt był zadowalający. Odcień zależy od tego gdzie bardziej przeciągniemy pędzelkiem, gdyż bronzer jak widać na zdjęciu składa się z kilku pigmentów. Uzyskujemy nie tylko koloryt na policzkach, ale też piękne rozświetlenie. Dodaje to uroku do każdego makijażu. Bardzo często koleżanki pytają mnie jakiego bronzera używam i od razu lecą po niego do drogerii :) Dodatkowym atutem jest niska cena i naprawdę wydajność. Używam go bardzo często i od kilku miesięcy nie mogę zużyć. Polecam serdecznie:)

Bronzer średniej jakości

Jako bronzera użyłam zaledwie kilka razy. Dość słaby. Natomisat zupełnie przypadkowo nałożyłam na powieki i ... od tego czasu pozostał moim ulubionym cieniem do powiek.

Cienie do powiek

Do twarzy to się nijak nie nadaje. W życiu bym tego na policzki nie nałożyła.
A chciałam to i na promocji kupiłam.
To są piękne cienie do powiek i jako takie trzymają się cały dzień. Ładne mają kolory i pięknie się błyszczą i nie osypują zbytnio. Coś wspaniałego.
Jako bronzer nie radzę, jako cienie do powiek serdecznie polecam.

daje radę

Poleciła mi go koleżanka, ale ja tez jestem z niego zadowolona. Bardzo podoba mi się szeroka gama kolorów. Nadaje się także jako cień do powiek, choć trzeba uważać z nakładaniem go na policzki, bo czasem pozostawia plamy. Za to delikatnie rozświetla i jest w miarę niedrogi.

dobry cień do powiek

daje radę jako rozświetlacz ale używam przeważnie jako cień do powiek, łatwo się nakłada, nawet dobrze trzyma. Dobra pigmentacja, jest wydajny, cena bardzo przyzwoita

Wibo, Baked Mix Bronzer

Kupiłam ten produkt z ciekawości, ponieważ opakowanie jest bardzo zachęcające do jego zakupu. Szukałam bronzera w zimnych odcieniach, niestety ten bronzer nie przypadł mi do gustu. Źle się rozprowadza, pozostawia plamy.

Świetny!

Bardzo dobry produkt, ale dla cery opalonej, bladziochy mogą się z nim nie polubić. Ja go kocham za to, że pięknie "opala" twarz nadając jej zdrowego kolorytu i letniego blasku. Trochę mnie drażni zapach bo jest mega mocny, jakby migdałowy? Na szczęście na twarzy go już nie czuć.
Kocham efekt, który daje :)

ideał !!!

Cudnie rozświetla, podkreśla kości policzkowe - idealna kompozycja kolorów. Należy uważać z nakładaniem, aby nie przesadzić ale to jedynie malutki minusik dla tego cuda :)

Bronzer-nie bronzer

Bronzer, który nie nadaje się na bronzer.
Kupiłam i po pierwszym użyciu zrezygnowałam z myślenia o nim jako produkt do policzków. Osoba, która chciałaby używać go jako bronzer, musiałaby chyba mieć ciemny kolor skóry. Używam jako dziennych cieni do powiek (jasne cienie idealnie nadają się do rozświetlania wewnętrznego kącika oka) i tutaj spełniają swoją rolę,pigmentacja jest bardzo dobra.
Ogólnie mówiąc, szału nie ma, ale jako cień do szybkiego makijażu-całkiem ok.