AA, Oil Essence, Multi balsam do pielęgnacji ciała do skóry normalnej

AA, Oil Essence, Multi balsam do pielęgnacji ciała do skóry normalnej

AA Kremowy balsam do ciała Oil Essence łączy w sobie pielęgnację z zapachem. Jego receptura opiera się na zastosowaniu olejków - arganowego i marula, nadających skórze nawilżenie, jędrność i gładkość. Balsam dobrze się wchłania, otulając ciało zapachem kwiatu lotosu.
Składniki:
olejek marula – nawilża i regeneruje, wygładzając skórę;
olejek arganowy – odżywia i poprawia elastyczność skóry, reguluje poziom nawilżenia;
dermo comfort system 24h– zapewnia uczucie długotrwałego nawilżenia.
Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Z hipoalergiczną kompozycją zapachową. Nie zawiera barwników i parabenów. pH neutralne dla skóry.

balsamy
regenerujące
hipoalergiczna
w butelce
>250ml
lotion

nic nie urwał

Balsam zakupiłam na cenie na do widzenia za 7 zł. Był dość treściwy, gęsty. Łatwo się rozsmarowywał. Trzeba było poczekać chwilkę, aż się wchłonie. Zapach bardzo przyjemny Nawilżał bardzo przyzwoicie. Po 24h skóra nie była przesuszona. Nie uczulił mnie, nie podrażnił, . Opakowanie bardzo zgrabne. Szata graficzna miła dla oka. Jednak tak myślę, że d mi nie urwał. Był po prostu przeciętnym balsamem. Raczej nie kupię ponownie.

Szybko się wchłania, piękny zapach

Bardzo dobry balsam. Przede wszystkim błyskawicznie się wchłania, pozostawiając na skórze niezwykle przyjemny aromat :) Nawilżenie na 4-5 (zależy od dnia) Kiedy mocniej mnie coś wysuszy to łączę go z olejkiem z marakui i jest OK :D Ale tutaj w recenzji oceniam balsam bez tuningu :) Skład bogaty, dużo substancji aktywnych wysoko w składzie- brawo! I co dla mnie ważne- nie ma tu "ciężkich" konserwantów typu DMDM Hydantoina czy parabeny. Phenoksyetanol jeszcze mogę zaakceptować :D Cena zależnie od sklepu - 15-17 zł za 400 ml. Dla mnie super :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego