AA, Oil Essence, Krem do stóp multi regenerujący do skóry bardzo suchej

AA, Oil Essence, Krem do stóp multi regenerujący do skóry bardzo suchej

Sprawdź ceny produktu

Aksamitny krem łączy w sobie kompleksową pielęgnację z pięknym, zmysłowym zapachem. Jego wyjątkowa receptura zawiera cenne olejki - arganowy i inca inchi, które pozostawiają skórę głęboko odżywioną, nawilżoną i miękką. Krem doskonale się wchłania, nadając skórze wytworny zapach kwiatu orchidei. Seria „oil essence” to pielęgnacja przyjazna skórze: olejki wysoce biozgodne z ludzką skórą; hipoalergiczne kompozycje zapachowe; substancje kojące i łagodzące. Składniki: olejek inca inchi – pozyskiwany z orzeszków peruwiańskiej rośliny sancha inchi, aktywnie regeneruje i wygładza naskórek; olejek arganowy – odżywia i poprawia elastyczność, reguluje poziom nawilżenia; dermo comfort system 24h – zapewnia uczucie długotrwałego nawilżenia; mocznik – zmiękcza i zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Z hipoalergiczną kompozycją zapachową. Nie zawiera barwników i parabenów. pH neutralne dla skóry.

Całkiem, całkiem

Krem zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Ma przyjemny, choć delikatny, kwiatowy zapach. Konsystencja jest gęsta, treściwa, dość tłusta. Dobrze rozprowadza się na skórze, ale trzeba dać mu chwilę na wchłonięcie. Zostawi lekko tłusty film, ale mi to nie przeszkadza, bo ja stosuję go na noc i dodatkowo zakładam skarpetki. rem dobrze nawilża, wygładza i zmiękcza skórę. Jedyny minus to taki, że na mocniej przesuszonych piętach efekt nawilżenia i wygładzenia utrzymuje się trochę krócej niż w innych partiach stóp i trzeba powtarzać aplikację. Krem jest wydajny, a cena przystępna.

Najlepszy na piętki;)

Kupiłam ten krem aby wypróbować i okazał się trafem w 10!. Moje bardzo suche i twarde pięty stały się mięciutkie ,gładziutkie, bardzo dobrze nawilżone super kremik. Nie pozostawia klejącej warstwy,bardzo szybko się wchłania i bardzo przyjemny zapach do tego wydajny, tani i zawsze dostępny. Najlepszy krem do stóp polecam;)

Super krem

Krem faktycznie nawilża i jak najbardziej nadaje się do bardzo suchej skóry. Podoba mi się jego skład. Krem szybko się wchłania i dobrze regeneruje. Stopy są miękkie i nawilżone przez długi czas. Z całą pewnością godny polecenia.

Same plusy

Długo szukałam dobrego kremu do stóp. Robiłam to metodą prób i błędów. Poczytałam trochę, poszperałam w internecie i znalazłam ten produkt. Cieszy się on dobrymi opiniami, więc pomyślałam czemu nie? Kupiłam, użyłam i stwierdzam, że krem jest świetny.
Opakowanie kremu wygląda na solidne. Jest to biała tubka o pojemności 75 ml. Ja bardzo lubię tego typu opakowania, bo można z nich zawsze wydobyć produkt do końca, a w razie czego nawet rozciąć. Ja swój krem kupiłam za 9 zł. Zauważyłam, że kosmetyk jest ogólnodostępny. Można go nabyć nawet w markecie.
Konsystencja produktu jest gęstawa, treściwa i tłusta. Krem ma przyjemny zapach. Bardzo dobrze nawilża skórę, a ja miewam z tym problemy. Chwilę po aplikacji stopy są miękkie i gładkie w dotyku. Ja nakładam go na noc tuż przed pójściem spać. Produkt szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze żadnej tłustej ani lepkiej warstwy. Krem dobrze regeneruje i pielęgnuje stopy. Dzięki niemu mogę się trochę zrelaksować i odprężyć. Uważam, że krem pomoże w przygotowaniu skóry stóp na lato. Jego właściwości będą ku temu sprzyjały.
Z czystym sumieniem mogę go polecić osobom borykającym się z suchą skórą stóp. Myślę, że na stałe zagości on w mojej kosmetyczce.

Moje stopy były bardzo bardzo suche, najgorsze pięty. Popękane i nie miłe w dodtyku. Ten krem zdziała naprawdę dużo i czyni cuda. Moje stopy są teraz gładkie i odżywione, skóra miękka . Polecam.

Nawilża

Co prawda nie przepadam za nakładaniem kremów na stopy ale czasem trzeba i wtedy stosuję ten krem.

Faktycznie nawilża je i daje uczucie miękkości na długi czas.
Dosyć dobry skład bo lejek arganowy jest w nim wysoko.

Atrakcyjna cena w stosunku do jakości produktu.

Swietny krem

Odkryłam go w Leclercu , bo w perfumeriach go jeszcze nie widziałam. Pokochałam od pierwszej aplikacji. Pieknie pachnie, ładne opakowanie, swietnie nawilza stopy i pozostawia je miekkie i gladkie. Nie ma zadnych minusow. Dodatkowym plusem jest fakt ze firma AA ( oceanic) nie testuje swoich kosmetyków na zwierzetach.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecale