Eveline, Ideal Cover Full HD SPF 15 (Matująco kryjący podkład)

Eveline, Ideal Cover Full HD SPF 15 (Matująco kryjący podkład)

Opracowany we współpracy z wizażystami długotrwały matująco-kryjący podkład Ideal Cover Full HD dopasowuje się do odcienia skóry i nadaje jej perfekcyjny wygląd do 16 godzin. Podkład pomaga skorygować niedoskonałości, takie jak przebarwienia, rozszerzone i popękane naczynka, wykwity skórne. Satynowa konsystencja sprawia, że kosmetyk dobrze przylega do skóry i umożliwia stopniowanie intensywności matowienia i krycia. Kompleks mineralny Ultra-Matt 16h dodatkowo zmniejsza widoczność porów, wygładza cerę i sprawia, że makijaż jest praktycznie niewyczuwalny na twarzy. Formuła wzbogacona o inteligentne pigmenty matujące Hitech Stay-on Pigments gwarantuje innowacyjną trwałość. Produkt został wzbogacony filtrem SPF 10, który skutecznie ochroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nieperfumowany, beztłuszczowy, bez parabenów. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua/Water, Isododecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, PEG-10 Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Perlite, Distreardimonium Hectorite, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, DMDM Hydantoin, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, EDTA, Malus Domestica Fruit Cel Culture Extract, May Contain (+/-): CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499

Używa produktu od: próbka

Koszmar!

Jeszcze nie używałam tak koszmarnego podkładu jak ten z Eveline. Musiałam oddać go koleżance ponieważ u mnie wcale się nie sprawdził. Przy nakładaniu robił okropne smugi, podkreślał suche skórki, był strasznie ciężki w noszeniu a to jak mnie strasznie szczypała od niego twarz to już nawet nie wspomnę. Całe szczęście że nie wydałam na niego za dużo pieniędzy bo podkład nadaje się tylko do kosza na śmieci.

Nic specjalnego

Produkt ma ładne i estetyczne opakowanie, wygodną pompkę do podkładu i do tego jest tani. Lecz to są tylko jego zalety, podkład sam w sobie jest klejący i nie ma krycia.

porażka

Kolor, opakowanie, cena na +, jednak nie mogłam go używać bo piekielnie szczypały mnie od niego oczy, próbowałam omijać z daleko okolice oczu ale to nic nie dawało, podkład był dopiero na brodzie a oczy już bolały. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.. A nie specjalnie mam nadwrażliwość oczu czy skóry. W dodatku nie było czego żałować bo krycie było znikome.

Daje mocne 3

Są podkłady lepsze i gorsze.
Słabszych nie będę wymieniała, ale za to wspomnę że te z revlonu colorstay moim zdaniem wygrywają pod względem trwałości i matowieniu skory na dość długi czas

Ciężki orzech do zgryzienia

Z podkładami matujacymi jest tak, że albo nie matują albo bardzo wysuszają buziaka. Ten natomiast z na Ten nie ma nic wspólnego, ot kolejny podkład, który odstaje trochę na tle innych pod względem krycia ale nic pizatym. Dodatkowo moja cera ma momenty kiedy nie może się z nim dogadać i wygląda on po prostu źle, nie ważne czy nakładamy palcami czy gąbką czy na sucho czy na mokro, efekt jest tak samo zły. Są też momenty kiedy jest wszystko ok i naprawdę daje radę, utrwalony pudrem ryżowym siedzi na buzi przez cały dzień i jest matowy choć to zasługa pudru :) kryje bardzo dobrze, także jeśli macie duże problemy z przebarwieniami i niedoskonałościami to jest to podklad dla Was :) cenowo jest raczej też dosyć korzystnie. Jego konsystencja jest dosyć gęsta dzięki czemu nie spływa z buzi przy aplikacji, najlepiej pracowało mi się z nim gąbką na mokro. Fajnie, że ma pompke to ułatwia jego wydobycie z buteleczki.

Mój zdecydowany ulubieniec

Kupiłam go, ponieważ potrzebowałam nowego podkładu który miał by właściwości kryjące i przy okazji matujące. Szczerze nie sądziłam, że Eveline ma tak dobry podkład. Świetnie się spisał nawet na weselu oczywiście utrwalony pudrem i fixerem ale nie musiałam nanosić żadnych poprawek. Konsystencja jest półpłynna a podkład zamknięty w wygodnym opakowaniu z pompką. Jest wydajny ponieważ wystarczy niewielka jego ilość, żeby wykonać makijaż. Ku mojemu zaskoczeniu, jego krycie jest tak dobre, że nie musiałam używać korektora, spokojnie poradził sobie z cieniami pod oczami i z innymi moimi mankamentami. Efekt matowienia też super. Podkład się wygodnie aplikuje, nie tworzy plam, nie roluje się, nie zapycha. jestem na prawdę zaskoczona. Polecam :)

Średniak

Trochę się rozczarowałam tym podkładem. Szukałam czegoś, co wyglądałoby nauralnie ale i ujednoliciło cerę, zakryło przebarwienia.
Podkład ma dużą płynność, na początku wyglada naturalnie jednak słabo kryje, jest nietrwały. Już po kilku godzinach skóra się błyszczy i bez mocniej matującego pudru cieżko utrzymać twarz w jako takim ładzie. Jego jakość jest dla mnie taka sama, jak podkładów w cenie niewiele ponad 10 zł.

Ani matujący ani kryjący

Podkład zakupiłam zachęcona obietnicą mocnego krycia, niestety na obietnicach producenta się skończyło. Krycie tego podkładu jest średnie, zbudować je można tylko do pewnego momentu gdyż podkład nie jest zastygający, a kolejne warstwy dałyby jedynie efekt maski. Mimo tego nie jest to zły kosmetyk, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jego trwałość, jak i szeroka ,ciekawa gama kolorystyczna.

Hmmm...

Podkład kupiony po wakacjach w kolorze 202 pastel był dla mnie idealny. Nie mam dużo niedoskonałości, raczej drobne ślady po trądziku - krył całkiem ok, kolor pasował. Za taką cenę (ok 23 zł) byłam zadowolona :) po jakimś czasie zaczal mnie zapychac, po odstawieniu cera się uspokoiła. Wróciłam do niego w tym roku i niestety powtórka z rozrywki :/ niestety nie mogę używać go kilka dni pod rząd bo kończy się to katastrofa :( a szkoda...

W sumie bardzo dobry

Jestem zdumiona. Zazwyczaj nie używam tanich podkładów z drogerii ponieważ mnie zapychają, ważą się i nie jestem z nich zadowolona. Ten podkład złapałam przypadkiem, skuszona obietnicą "ideal cover".
No i tak - podkład jest dokładnie taki jak lubię. Jest dość rzadki, dość dobrze kryje (chociaż wciąż uważam ,że "ideal cover" to stwierdzenie mocno na wyrost), nie zapycha. Skład ma okropny ale bez żalu go wykończę, używa się go całkiem przyjemnie.

Podkład matujący Eveline

Jak dla mnie bomba! Jestem z niego strasznie zadowolona i na najbliższych promocjach w Rossmannie na pewno go kupię. Polecam wypróbować zwłaszcza, że cena jest bardzo niska

Średniak

Podkład zapowiadał się bardzo obiecująco. Ładne opakowanie produktu. Podkład jest bardzo płynny. Trwałość podkładu oraz jego krycie pozostawiają dużo do życzenia. Podkład bez korektora nie zakrywa nawet drobnych niedoskonałości. Trwałość podkładu to max 3 godziny szybko się ściera i świeci się
Nie polecam