Eveline, Ideal Cover Full HD SPF 15 (Matująco kryjący podkład)

Eveline, Ideal Cover Full HD SPF 15 (Matująco kryjący podkład)

Sprawdź ceny produktu

Opracowany we współpracy z wizażystami długotrwały matująco-kryjący podkład Ideal Cover Full HD dopasowuje się do odcienia skóry i nadaje jej perfekcyjny wygląd do 16 godzin. Podkład pomaga skorygować niedoskonałości, takie jak przebarwienia, rozszerzone i popękane naczynka, wykwity skórne. Satynowa konsystencja sprawia, że kosmetyk dobrze przylega do skóry i umożliwia stopniowanie intensywności matowienia i krycia. Kompleks mineralny Ultra-Matt 16h dodatkowo zmniejsza widoczność porów, wygładza cerę i sprawia, że makijaż jest praktycznie niewyczuwalny na twarzy. Formuła wzbogacona o inteligentne pigmenty matujące Hitech Stay-on Pigments gwarantuje innowacyjną trwałość. Produkt został wzbogacony filtrem SPF 10, który skutecznie ochroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nieperfumowany, beztłuszczowy, bez parabenów. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua/Water, Isododecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, PEG-10 Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Perlite, Distreardimonium Hectorite, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, DMDM Hydantoin, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, EDTA, Malus Domestica Fruit Cel Culture Extract, May Contain (+/-): CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499

Nie mój typ

Kupiłam ten podkład na promocji w Hebe. Wydawał się być strzałem w dziesiątkę. Matujący, lekko kryjący, o delikatnej formule, dostosowujący się do cery, niezapychający... Z opisu podkład idealny, ale niestety niewiele z tego okazało się prawdą.

Pierwsze co, to nie trafiłam z odcieniem. W sklepie na mojej twarzy wyglądał cudownie, ale kiedy nakładałam podkład w domowej łazience, okazało się, że kosmetyk jest zdecydowanie za jasny! Wyglądałam niczym wampir i teraz się zastanawiam, czy zostałam oszukana sklepowym światłem, czy może moja buzia złapała kilka ostatnich promieni słońca?
Któraś z tych opcji na pewno jest właściwa, ale jedno co zauważyłam po kilku godzinach z podkładem na twarzy:
a) faktycznie dostosowuje się do odcienia cery i ciemnieje
b) ściera się
Ciężko mi stwierdzić, która z tych opcji jest właściwa, ponieważ odstawiłam kosmetyk po kilku tygodniach użytkowania. Stwierdziłam, że na razie nie mam ochoty bawić się w wampira i czekać, aż podkład się dostosuje, albo przetrze.

Przejdźmy jednak do rzeczy...

KONSYSTENCJA
W miarę gęsta. Nie jest to podkład bardzo lejący. Nie trzeba nakładać go dużo, żeby w optymalnym stopniu pokryć całą twarz. Podkład jest lekki i nie zapycha porów.

KRYCIE
Średnie. Jeśli ktoś oczekuje dobrego krycia niedoskonałości to warto sobie ten podkład podarować. Żeby nim coś zakryć, trzeba nałożyć kilka warstw, a to niestety raczej nie da nam pożądanego efektu. Maska gwarantowana.

MAT
Jest ok. Przez cały dzień podkład ładnie absorbuje sebum i utrzymuje w ryzach wszelkie przebłyski. Twarz lekko się pod nim poci, ale mimo wszystko daje radę.

OPAKOWANIE
Szklana buteleczka z wygodną pompką, która jak na mój gust nabiera troszkę za dużo kosmetyku.

Fajny

Podkład ładnie stapiał się z moją skórą. Poręczne opakowanie z pompką. Ślicznie matuje i zakrywa niedoskonałości. Lekka konsystencja, troszkę trudno było go nałożyć, rozwastwiał się. Niestety mnie uczulił. :( Twarz i oczy strasznie mnie piekły podczas nakładania.

Niezły, ale nienajlepszy na swojej półce cenowej

Według obietnic producenta podkład winien być matująco-kryjący, długotrwały, dostosowywać się do odcienia skóry oraz utrzymywać około 16 h.
Na zakrętce zaznaczone są potencjalne właściowści produktu tj. :półmat, mocne krycie oraz średnia konsystencja (między płynna ą kompaktową).
Wybrałam podkład w odcieniu nr 203, Natural.
Produkt ma szklanką buteleczkę, z pompką, Wygląda przeciętnie.
Nie ma charakterystycznego zapachu, lekko chemiczny, pudrowy, nie nie drażniący.
Co do konsystencji można zgodzić się z producentem, nie jest typowo lejący, ale bliżej mu do plennej konsystencji niż do kompaktu.
Nakładanie palcami daje brzydki efekt, chyba że podkład wklepujemy, Rozsmarowywanie nie wchodzi w grę. Najładniejsza aplikacją za pomocą gąbki.
Podkład nie ma w mojej ocenie mocnego krycia, chyba że nałożymy 2 warstwy. Krycie jest średnie, dla cer bez niedoskonałości odpowiednie, nie dające efektu maski, nie zatyka porów.
Ładnie "współpracuje" z produktami sypkimi.
Co do obietnic producenta... podkład rzeczywiście daje wykończenie półmatowe, ale efekt ten utrzymuje się tylko kilka godzin. A ogólna trwałość tego produktu to w mojej ocenie 8-9 h w stanie nienaruszonym, później zaczyna się ścierać a cera błyszczeć.
W mojej opinii w swojej kategorii cenowe ( ok.24 zł, w promocjach nawet od 13) nie wypada najgorzej. Może nie jest liderem, ale naprawde do codzinnego użytku nie jest zły.

Podkład półmatowy średniokryjacy

Wybrałam podkład nr 208 w odcieniu sand (piaskowym). Dotychczas mój wybór padał na odcienie beżu ale i ten spełnił moje oczekiwania. Na zakrętce jest zamieszczony zakres produktu tzn : w jakim stopniu kryje, jaka jest trwałość produktu, czy jest matowy.
Odcień który wybrałam był półmatowy, ale świadomie dokonałam wyboru. Nie krył w związku z tym wszystkiego. Z pewnością tez nie utrzymuje się na skórze określonego na opakowaniu czasu. Opakowanie to szklana butelka z aplikatorem z pompką. Plus duży za to że forma opakowania pozwał nam określić na jakim etapie zużycia produktu jesteśmy.

Na pewno nie matujący.

W desperackich poszukiwaniach idealnego podkładu dla mojej tłustej cery skusiłam się na ten podkład przy którejś promocji w Rossmannie, ale niestety się nie polubiliśmy.
Posiadam bardzo jasną cerę, odcień najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny.
Podkład posiada dobry stopień krycia, jednak nie nadaje się do bardzo tłustej cery, trwałość jest prawie zerowa. Pomimo mocnego przypudrowania sypkim pudrem nie wytrzymuje nawet kilku godzin na twarzy.

Przeciętny

Jestem rozczarowana tym podkładem. Krycie bardzo średnie, powiedziałabym że delikatne. Trwałość jeszcze gorsza. Po godzinie widziałam jak schodzi mi z twarzy, już nie wspomnę o macie bo max po 30 min. zauważyłam jak się świece. Nakładamy pędzlem zostawiał smugi, gąbeczka- wchodził w gąbke. Bardzo rzadki, ciężko go aplikować. Jedyny plus to opakowanie.

High Quality my ass

Najgorszy podkład ever !!!
Serio gorszy od niego jest tylko ten od Mary Kay....
Totalna porażka nigdy więcej podkład z Eveline !!! Tak jak Odżywkę do paznokci kocham tak tego podkładu nienawidzę !!!!

Całkiem przyjemny podkład :)

Podkład dosyć fajny. Jest on dosyć trwały, podobał mi się fakt, że jest najjaśniejszy odcień był idealny dla mnie. Ma eleganckie opakowanie, szklana buteleczka i pompka. Jednak mocno podkreśla suche skórki i zdecydowanie nie matowi skóry. Dużym plusem jest jego niska cena.

Na codzień ☺

Krycie ma średnie, które można budować. Dobrze rozporwadza się na nim inne produkty, Nie wyświecą się. Ściera się ładnie. Dobry wybór kolorów. Nie zapycha. Podkreśla suche skórki.
Latwo dostępny i tani.

Ulubieniec drugiej szansy

Gdy promocja w Rossmanie kusiła, nie mając większego pomysłu co kupić na gorąco podjęłam decyzję o kupnie HD cover. Wybrałam kolor ivory i niestety po pierwszej aplikacji okazał się za ciemny, nie spodobało mi się też to że źle mi się rozprowadzał. Odłożyłam podkład zawiedziona do szuflady. Po miesiącu stwierdziłam, że dam mu szansę. Aplikowałam go na krem z ziaji i eureka dostałam olśnienia. Produkt lekko się nakłada, nie robi smug, zakrywa pory i kryje niedoskonałości. Przy kolejnych podejściach również wypadał doskonale. Jestem już w połowie opakowania i mogę powiedzieć że to dobry produkt. Za cenę w promocji naprawdę warto.

Używa produktu od: próbka

Koszmar!

Jeszcze nie używałam tak koszmarnego podkładu jak ten z Eveline. Musiałam oddać go koleżance ponieważ u mnie wcale się nie sprawdził. Przy nakładaniu robił okropne smugi, podkreślał suche skórki, był strasznie ciężki w noszeniu a to jak mnie strasznie szczypała od niego twarz to już nawet nie wspomnę. Całe szczęście że nie wydałam na niego za dużo pieniędzy bo podkład nadaje się tylko do kosza na śmieci.

Nic specjalnego

Produkt ma ładne i estetyczne opakowanie, wygodną pompkę do podkładu i do tego jest tani. Lecz to są tylko jego zalety, podkład sam w sobie jest klejący i nie ma krycia.