Colgate, Advanced White with Microcleansing Crystals (Pasta do zębów z mikrokryształkami)

Pasta do zębów Colgate Advanced White z mikro-kryształkami posiada klinicznie udowodnione działanie oczyszczające i wybielające zęby.
Dodatkowo pomaga zapobiegać powstawaniu nowych przebarwień, dlatego zęby pozostają bielsze na dłużej.
- skutecznie usuwa przebarwienia;
- do codziennego użytku;
- odświeża oddech;
- zwalcza próchnicę i usuwa płytkę nazębną.

Lubię !

Lubię tę pastę do zębów. W zasadzie pasta niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ma fajną konsystencję, jest wydajna, dobrze się pieni, zatem wystarcza jej naprawdę niewielka ilość do jednego mycia. Ma świeży, mocno miętowy smak, który długo się utrzymuje. Przyjemnie odświeża oddech na długi czas więc też dobrze niweluje bakterie. Bardzo dobrze radzi sobie z codziennym osadem. Niestety nie zauważyłam aby wybieliła mi zęby.
Podobają mi się mikro-kryształki, które w niej są. Opakowanie jest poręczne. Cena jak na pastę wybielającą bardzo przystępna. Jeżeli chodzi o smak, zapach, konsystencję,cenę i opakowanie to polecam!

Efekt wybielania żaden, ale jako codzienna pasta dobrze się sprawdza

Nie wierzę w cudowne właściwości wybielające zwykłych past do zębów - tu więc także nie liczyłam na specjalne efekty. Mimo regularnego stosowania pasty, żadnej różnicy w odcieniu zębów nie zauważyłam - ale jako po prostu pasta sprawdza się dobrze i nie mam jej nic do zarzucenia: dobrze czyści, odświeża, ma przyjemny zapach i smak, nie jest za ostra (dobrze wyważona, nie "gryząca" mięta). Po prostu dobra pasta do codziennego użytku. Tyle, że nie wybiela (tym bardziej w 14 dni...), więc ta obietnica producenta jest mocno na wyrost.
Zostawia przyjemne uczucie świeżości dzięki polerującym granulkom (bardzo lubię takie wynalazki).

Opakowanie jest wygodne, zakrętka ma wyżłobienia, więc łatwo ją otworzymy nawet mokrymi dłońmi.

Nie ma się co rozpisywać o paście - moim zdaniem jest bardzo dobra, spokojnie dałabym jej 5 za całokształt, ale odejmuję gwiazdkę za zapewnienia o wybielaniu, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ale poza tym - bardzo przyjemna w użytkowaniu i skuteczna.

Pasta do zębów zawiera mikrogranulki, jest koloru biało-niebieska, smak mocna mięta. Świetnie oczyszcza jamę ustną, wybiela, odświeża oddech. Pasta do zębów w pełni spełniła swoje zadanie.

Ok

Pasta spełnia podstawowe funkcje.Dokładnie oczyszcza zęby i odświeża oddech.Mimo regularnego stosowania nie zauważyłam efektu wybielania.Plus za wygodną,zamykaną tubkę.

Pasta która przywraca zębom biel i bardzo świeżo pachnie

Zalety:
- pasta ma bardzo gęstą konsystencję i jest wypełniona drobinkami mikrokryształków w kolorze białym, które podczas mycia zmieniają się w gęstą, odświeżającą pianę
- podczas mycia a także na długo po jego skończeniu towarzyszy mi bardzo przyjemny i świeży zapach miętowy, takiej mięty chłodzącej
- ma dobrą cenę
- bardzo wydajna, wystarcza spokojnie przy stosowaniu 2-razy dziennie na ponad 2 tygodnie stosowania - nawet do trzech tygodni
- Zauważyłam obiecywany efekt rozjaśnienia zębów który obiecywał producent po 14 dniach stosowania
- nawet rano po wieczornym myciu pastą zębów nie mamy uczucia nieprzyjemnego zapachu i tzw. kapcia w ustach
- ma wygodną tubkę
- dobra cena
- dobra dostępność
- nie powoduje alergii i uczuleń, też nie jest za mocna, bardzo przyjemnie się ją stosuje, jedna z moich ulubionych zaraz po Max fresh ice cool Colgate

Jedna z ulubionych.

Uwielbiam całą serię past Colgate - Max Fresh i Max White, ale tą lubię najbardziej.
Efekt wybielenia jest widoczy : osad z herbaty i kawy na zębach znika. Zęby są oczyszczone ze wszelkich osadów... Aż lśnią, a oddech krystalicznie świeży. Zero kamienia na zębach, kiedyś musiałam regularnie usuwać go u dentysty, teraz już nie muszę. Poza tym pasta jest wydajna i dość tania. Także polecam, bo to dobry wybór. Często jest na promocji w Rossie.

Jak dotąd ulubiona

Jest to moja codzienna pasta, próbowałam innych ale ta jakoś najlepiej mi pasuje. Dobrze odświeża, nie podrażnia jamy ustnej i nieźle radzi sobie z efektami codziennego wypijania przeze mnie hektolitrów czerwonej herbaty (która BARDZO przebarwia zęby i robi osad gorszy niż od papierosów, w co nawet moja dentystka nie wierzyła póki nie rzuciłam palenia, pomimo czego piaskowanie i ultradźwięki trzeba robić tak samo często). Nie jest to może jakaś rewelacyjna pasta, na pewno nie typowo wybielająca, ale tego od niej nie oczekuję- stanowi po prostu część codziennej rutyny ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo duża ilość

3x tak

Produkt jest świetny. Polubiłam go być może też dlatego, że uwielbiam pasty do zębów z mikrokryształkami.
Plusy:
+dobry posmak
+bardzo dobrze oczyszcza, zęby są po jej użyciu gładziutkie w 100%!
+bardzo dobrze odświeża oddech
+przystępna cena (6,50zł za chyba 125ml), łatwa dostępność
+wydajna
+wygodna tubka

Minusy
-brak

Kocham ją!

Ilość zużytych opakowań: kilka

zwyczajna

Zwyczajna pasta. Nie wybiela jak obiecuje producent.
W smaku mocno miętowa, za czym nie przepadam.
Pieni się jak szalona.
Niestety, ale nie pomaga na nadwrażliwe zęby, choć w sumie nie takie jej działanie.

Tubka wygodna, pasta tania, wszędzie dostępna.

Pewnie kupię ją ponownie, choć nie sobie, a mężowi. On ma zęby bezproblemowe i jemu taka zwykła pasta wystarczy. Nadwrażliwcom nie polecam.

Używam tego produktu od: ok.rok
Ilość zużytych opakowań: dwa dwupaki

naprawdę dobra, ale nie wybielająca

Generalnie uwielbiam pasty Colgate i miałam ich sporo, chociaż nie każda się u mnie sprawdzała.
Ta jest bardzo fajna i robi, to czego oczekuję od pasty.

+gęsta, pieni się gęstą pianą
+dobry posmak mięty, nie za ostra
+bardzo dobrze oczyszcza, zęby są po jej użyciu gładziutkie
także bardzo dobrze odświeża oddech, bo niektórymi pastami musze myć zęby dwukrotnie by poczuć świeżość
+przystępna cena, łatwa dostępność
+wydajna
+miękka tubka

Pasta jako zwykła pasta dla mnie super. Spełnia wszystkie moje wymagania. Czy wybiela nie wiem, nie zauważyłam, ale osad po herbacie nie zbiera się tak na zębach jak w przypadku innych past. Na codzień ją lubię, a dla większego oczyszczenia i usunięcia większego osadu sięgam po Max White One.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek

Zwykła pasta

Paste kupilam skuszona obietnica producenta o wybieleniu zebow juz w 14 dni.
- Paste zuzywalam okolo 2 mieisecy, a ta obietnica to po prostu chwyt reklamowy, bo pasta zwyczajnie nie wybiela.
- nie usuwa plytki nazebnej

+/-Co do przeciwdzialania prochnicy - nie wiem, bo zdbam o zeby, a ich stan podczas stooswania pasty sie nie pogorszyl ani nie polepszyl. Podejrzewam, ze na tym polu jest neutralna.

+ odswieza odech
+ ma przyjmeny smak
+ jest tania
+ dosc wydajna
+ mozna ja kupic praktycnie wszedzie

Mimo plusow nie kupie, bo swojego zadania niestety nie spelnia.