Lovely, Nail Care, Revital Care Pen (Odżywczy olejek do pielęgnacji skórek i płytki paznokcia)

Revital Care Pen to odżywczy olejek do paznokcia i jego okolic. Aplikator w postaci pędzelka sprawia, że nałożysz odżywkę szybko i precyzyjnie. Zawarte w nim składniki tak jak: olej migdałowy, olej jojoba i wit E, nawilżają i odżywiąją. Stosowanie odżywki raz w tygodniu przeciwdziała pękaniu skórek wokół paznokcia, sprawi ze nie będą szybko narastać zapewni im ładny wygląd.

Blisko ideału

Produkt jest naprawdę bardzo dobry. Stosowałam wiele olejków i ten okazał się jednym z lepszych. Nie powinno się oczekiwać cudów, ale poprawa stanu płytki na pewno będzie widoczna. Najlepszy wpływ ma na skórki - dobrze nawilża.
Poza tym preparat posiada bardzo wygodne opakowanie.

Jest w porządku

Produkt jest bardzo wydajny. Ma ładny zapach, lekko nawilża i nie spływa ze skórek. Opakowanie jest rewelacyjne, a pędzelek jest mięciutki. Produkt jest wygodny w użyciu.

Fajny

Kosmetyk, który można wrzucić do torebki i mieć pewność, że nic się nie wyleje.
Ma trwałe opakowanie, zatyczka dobrze trzyma, przekręcając dozujemy ilość olejku, pędzelek (100% plastik) jest trwały, nie odkształca się mimo użytkowania, olejek nie rozlewa się, noszę go w kieszeni i smaruję paznokcie+ skórki w drodze do pracy (3 min masażu), i nawet jak pokręcę dozownikiem to nic się nie wylewa, olejek zostaje na pędzelku. Sam olejek - żaden cud, można było dać lepszy ale w kwestii ceny więcej pewnie kosztuje opakowanie aniżeli olejek. Mi pasuje opakowanie w jakiej jest podawany. Nie uzależnia paznokci. Jak przestaję smarować to widać różnicę ale tak jest ze wszystkim. Produkt nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza, łatwo się aplikuje. Zapach- olejowo/przemysłowo (od opakowania), bo mam przecież jeszcze krem do rąk i on pachnie mocniej. Cena dla sknerusów. Można spróbować.

Może nie ideał, ale fajny

Nie jest to produkt, który działa cuda, ale jest bardzo funkcjonalny i przy regularnym stosowaniu podtrzymuje dobrą kondycję skórek. Jeśli chodzi o płytkę paznokcia to w tej kwestii go nie testowałam, bo nosze hybrydy. Jednak ratowanie skórek po acetonie to już spory sukces. Minus za słabą wydajność.