Lovely, Nail Care, Cuticle Care Pen (Preparat do usuwania skórek)

Lovely, Nail Care, Cuticle Care Pen (Preparat do usuwania skórek)

Cuticle Pen to produkt do pielęgnacji paznokcia i jego okolic. Końcówka peelingująco - masująca sprawia, że składniki odżywcze: aloes i olej z krokosza wnikają w głąb skórek i paznokcia, nawilżając i odżywiając. Aplikator pomaga w usunięciu skórek i rozprowadzeniu preparatu, który zmiękcza skórki sprawiając, że ich usuniecie jest bardzo proste. Po zastosowaniu produktu pozostaje odsunąć je drewnianym patyczkiem.

Nie działa

Kupiłam go w ferworze promocji -55%, i jak to się często kończy z produktami kupionymi "na spontanie" bez poczytania co tam piszą na wizażu- utopiłam. Zanim produkt z opakowania do mnie łaskawie wyszedł to się bardzo długo musiałam nakręcić, byłam już prawie pewna, że kupiłam wadliwy egzemplarz. Teraz jeśli chodzi o dzianie- nie robi NIC, miałam tylko wrażenie, że posmarowałam sobie skórki klejem. Nie polecam, szkoda na niego nawet złotówki.

Zamysł świetny, ale coś poszło nie tak.

Gdy zobaczyłam go na półce, stwierdziłam, że to musi być to - skoro żel z wibo mi się sprawdził, a ten jest pewnie taki sam i jeszcze z aplikatorem - gumowa szczoteczką to będzie strzał w 10. Dosyć szybko zabrałam się do testów i okazało się , że to jeden wielki niewypał. Aplikator zamiast pomóc usuwać skorki, rozmazuje żel do połowy palców, a skórki ani drgną. Może lekko je zmiękcza, ale to wszystko. Nie pomaga w ich odepchnięciu, czy chociaż zdjęciu tych cieniutkich, które dopiero zaczynają wchodzić na płytkę. Nic, a nic.. 2 gwiazdki za pomysł i za to, ze chociaż trochę zmiękcza skórki, może kiedyś ktoś wpadnie na podobny pomysł, ale w lepszym wykonaniu.

Nie wiem, co ten kosmetyk robi na drogeryjnych półkach :(

Mogłabym nie robić ze skórkami nic i wyszłoby na to samo, a raczej na plus - bo w to miejsce mogłabym kupić coś przydatnego. Ten kosmetyk w żaden sposób nie zmiękcza skórek ani też nie sprawia, że same magicznie znikają. Zdecydowanie nie jest preparatem do usuwania skórek, a na domiar złego je farbuje - po jego użyciu trzeba wyszorować ręce szczoteczką.

porażka

Hmmm, no nie, zdecydowanie to nie był dobry kosmetyk. Zupełnie nie trafiony w moje potrzeby kosmetyk. Właściwie to nic nie robił. Nie no, nic jest słowem zbyt mocnym, może coś tam robił, przynajmniej na początku, jednak po tygodniu regularnego stosowania - smarowania skórek raz dziennie - pojawił się u mnie ich przebarwienie na niebiesko. Wyglądało to tak jakbym miała brudne lub odmrożone paznokcie. Nie było mowy o pomalowaniu paznokci, bo wyglądało to po prostu kiepsko. O dziwo, przy nieregularnym stosowaniu również się coś takiego działo.
Na początku stosowania widziałam jeszcze, że skórki zostały nawilżone, ale było to działanie dosyć krótkotrwałe i powierzchniowe. W miarę używania preparatu ich stan się nie poprawiał.

Nie widzę różnicy

Preparat nie robi ze skórkami nic. Lepiej radzi sobie odmaczanie ich w wodzie i nacieranie kremem do rąk, niż tym olejkiem. Końcówka ani nie wmasowuje fajnie produktu ani nie pomaga odsunąć skórek. Dłuuuuuuuuugo się nakręciłam zanim wyszła choć odrobina produktu (a był na pewno nowy, oryginalnie zapakowany) także ciężko mi powiedzieć ile naprawdę jest kosmetyku w opakowaniu :/
Bez zapachu, zostawia na paznokciach nieprzyjemny, lepki, matowy filtr, bez względu na to ile się go nałoży.