Lovely, Brows Gel Creator (Maskara do brwi)

Lovely, Brows Gel Creator (Maskara do brwi)

Żel do brwi Lovely jest dostępny w dwóch kolorach: dla blondynek-jaśniejszy oraz dla brunetek i szatynek-ciemniejszy.Idealnie dobrany aplikator wyczesuje i nadaje kolor. Wypełnia nawet rzadkie brwi, a żelowa konsystencja utrwala kształt brwi na wiele godzin.

Chyba się nie zrozumieliśmy

Produkt kupiłam na promocji w Rossmann, czyli bardzo tanio, zachęcona poleceniami w Internecie. Niestety chyba się nie dogadamy. Notorycznie nakładam go za dużo, za mało, nierówno. Mam jednak wrażenie, że to nie jest moja wina tylko jego, ponieważ z innymi produktami tego typu nie mam takich problemów. Do tego jego konsystencja jest nierówna i ma grudki! co w tym przypadku jest absolutnie niedopuszczalne.

Moje brwi zdecydowanie się z tym produktem nie polubiły

W ofercie marki Lovely możemy znaleźć różnej jakości kosmetyki do makijażu ale ta maskara w moim odczuciu z pewnością do tych najlepszych nie należy.

Przez błędy młodości i zbyt mocne wyskubywanie brwi obecnie są one dość cienkie i mało gęste. Wybierając produkty do ich stylizacji zależy mi przede wszystkim na tym by owy produkt nie tyle je podkreślił co nadał im ładny, pełniejszy kształt i wypełnił braki które się w nich znajdują a przy tym był w miarę trwały i nie dawał karykaturalnego wyglądu.

Brows Gel Creator nie zdobył zupełnie mojego serca. Mamy tu do wyboru dwa odcienie produktu ja zdecydowałam się na ciemniejszy w wersji dla brunetek.
Produkt od samego początku mi się nie spodobał nie przekonało mnie już samo opakowanie i jego szata graficzna w łososiowym odcieniu.
Szczoteczka do nakładania produktu jest dość twarda i sztywna - trudno równomiernie nałożyć maskarę na brwi szczególnie tak cienkie jak moje.
Być może osoby obdarzone naturalnie gęstymi brwiami będą z tego produktu bardziej zadowolone.
Kolor produktu też jakoś specjalnie dobrze nie wkomponował się w moją karnację i moim zdaniem wyglądał na moich brwiach nieco sztucznie.
Po za tym nie jest to produkt dzięki któremu skorygujemy niedostatki brwi - nic a nic nie wypełnia, nie tuszuje i nie dorysowuje jedynie podkreśla to co już jest a to dla mnie zdecydowanie za mało.
Inne produkty tego samego typu których używałam spisywały się zdecydowanie lepiej a na ten produkt szkoda pieniędzy - bo przynajmniej w moim przypadku po kilku użyciach wylądował w koszu, a moje brwi nie chciały dłużej z nim obcować.

Dziękuję - nara!

Żel koloryzujący do brwi marki Lovely - za dosłownie grosze.
Mimo to - z czasem żałuję, że te "grosze" wydałam na ten produkt.
Opakowanie - ładne, zgrabne, ale szczoteczka jets mało precyzyjna.
Sprawia, że brwi wyglądają jak przerysowane, poza tym ściera się z nich.
Mam problem z "łysymi" brwiami gdzieniegdzie, a ten produkt nie sprawił, ze moje brwi wyglądały na pełniejsze.
Żałuję, ale cóż - nie wszystko widocznie jest dla mnie.

Fajny!

Po różnych (droższych i tańszych) żelach do brwi, ten został moim numerem 1.
Ma ciekawy kolor (ja mam Dark Brown), dobrze utrzymuje włoski, aplikator jest idealnej wielkości i produktu starcza na długo. Kiedy się spieszę używam go solo i świetnie się sprawdza. Dodatkowo nie rozmazuje się w ciągu dnia.

Ulubiony!

Jest to jedne z produktów, który mam w kosmetyczce ZAWSZE, a jeszcze nie doczekał się recenzji. Dziś zatem wynagrodze mu te czasy czekania ;)
Jest to mój absolutnie ulubiony produkt do brwi. Może zacznę od tego, że brwi mam ładne, dosyć gęste, o ładnym łuku. Nie muszę kredką malować nowych ;) Żel ma więc za zadanie je tylko przyciemnić, ewentualnie wypełnic na początku i końcu łuku - i robi to fantastycznie. Używam tego ciemniejszego odcienia i muszę powiedzieć, że jest trafiony w 100%: piękny, ciemny, chłodny brąz z perłowym połyskiem. Nałożony na brwi wygląda naturalnie, ale jednocześnie sprawia, że brwi są widoczne. Lekko utrwala - ale tutaj akurat bez szału.
Aplikator wygodny, w razie konieczności można użyć cienkiego pędzelka, ale tym też sobie krzywdy nikt nie zrobi (chyba że ma bardzo wąskie brwi).
Ogólnie każdemu polecam wypróbować , ja już niczego innego nie szukam.

Prosto, szybko i przyjemnie.

Moje brwi przeszły w życiu wiele metamorfoz, większość dzięki nie do końca wykwalifikowanym kosmetyczkom, poprzez których działania musiałam wiele miesięcy zapuszczać włoski, aby uzyskać upragniony kształt i grubość. Niemniej, zamierzony efekt udało mi się uzyskać, jednakże ze względu na uczulenie na hennę - jestem zmuszona każdego dnia podkreślać je choć odrobinę, aby pasowały do koloru włosów.

Produktów do brwi przetestowałam wiele - od kredek, poprzez cienie, pomady, żele, farbki i inne cuda na kiju. Maskary do brwi zawsze wydawały mi się dziwnym rozwiązaniem poprzez nienaturalne kolory, jakie "tworzą" producenci kosmetyków.

Produkt z Lovely wzięłam w zasadzie ot tak, na próbę. Nie nastawiałam się na anielskie fanfary, a niska cena zachęcała do zakupu.

Cała szalona gama maskary od Lovely mieści aż DWA odcienie - jeden jasny, wpadający w rudości i drugi - chłodny o dość ciemnym kolorze szarawego, głębokiego brązu. W związku z tym, że szaleńcem nie jestem - wybrałam opcję nr 2, wychodząc z założenia, że lepsze brwi a'la Breżniew, niż lisie ogony.

Brows Gel Creator ma jak to na Lovely przystało - dość prostą i w moim osobistym odczuciu - tandetną szatę graficzną. A w środku tegoż oto plastikowego opakowania znajduje się formuła i najdoskonalsza spiralka na świecie - mała, zgrabna i o odpowiedniej grubości. Gdyby wszyscy producenci kosmetyków do brwi wzięli przykład ze skromnego Lovely - świat byłby lepszym miejscem. I choć sama szczoteczka nabiera odrobinę zbyt dużo produktu, nie sprawia mi problemu zebranie nadmiaru kosztem precyzyjnej roboty.

Sam efekt maskary na brwiach przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki jednemu produktowi mogłam w szybki sposób uczesać włoski, nadać im odpowiedni kształt i dodatkowo przyciemnić, nie dotykając skóry. Efekt - brwi wyglądają, jak po hennie - naturalnie, choć wciąż wyraziście. Trwałość - zaskakująca! Kosmetyk fenomenalnie utrzymuje się na brwiach, aż do demakijażu.

Na co dzień, kiedy wykonuję pełny makijaż - raczej sięgam po bardzie wypełniające produkty, lecz kiedy wybieram się po przysłowiowe bułki do sklepu, bądź mój makijaż ograniczony jest do minimum - sięgam po maskarę od Lovely.

Gdyby jeszcze producent przemyślał wprowadzenie choć jednego pośredniego, chłodnego odcienia i powiększył gamę kolorystyczną do aż trzech odcieni, wierzę, że znalazłoby się jeszcze wiele kobiet, które uległyby urokowi tego małego cudaka.

Nie wiem, czy skuszę się ponownie na ten produkt, ponieważ na rynku jest już o wiele więcej kosmetyków tego typu w większej gamie kolorystycznej. Jeśli jednak producent powiększy wybór odcieni - powrócę niczym syn marnotrawny!

Produkt zamknięty jest w estetycznym i kolorowym opakowaniu. Nie wiem, jak po czasie będą wyglądać napisy, jednak póki co jeszcze się nie starły. Szczoteczka na pewno przypadnie do gustu większości dziewczyn - jest mała i zgrabna, więc idealna do wyczesywania brwi.
Kolor, który wybrałam to ciemnobrązowy, jest jeszcze jeden, jaśniejszy. W opakowaniu wygląda na lekko opalizujący na złoto i na brwiach delikatnie widać ten efekt. Jest to z pewnością ciekawe, ale nienachalne, więc nie musicie się martwić, że Wasze brwi będą wyglądały na posypane brokatem.
Produkt jest u mnie w zasadzie od niedawna, więc trudno ocenić mi jego zużycie. W poprzednim żelu opakowanie jest przezroczyste i wydać ilość produktu, tu niestety nie ma takiej możliwości. Na pewno pojemność jest mniejsza od tego żelu z Wibo.
Żel na brwiach wygląda przepięknie, najbardziej lubię używać go z pomadą z Wibo. Idealnie rozczesuje i rozdziela włoski, utrwala cały makijaż brwi i jest naprawdę trwały.

super i nie drogi

kupiłam jakiś czas temu ten produkt i jestem mega z niego zadowolona, nadaje ładny kolor, nie rozmazuje się nawet wtedy gdy chodzę w deszczu, fajna konsystencja a i szczoteczka bardzo poręczna, jak za tą cene to produkt naprawdę fajny i godny polecenia

Świetny za niewielkie pieniądze

Na promocjach w rossmanie można go dostać w śmiesznie niskiej cenie. Mam wersję dla blondynek i jest to ładny, chłodny, jasny brąz. W pierwszej chwili wydaje się jakby miał blyszczace drobinki, ale nic takiego nie zauważam na brwiach po wyschnięciu. Daje mocne utrwalenie. Szczoteczka jest wygodna, jedynie nie podoba mi się to, że nabiera zbyt dużo produktu. W razie nałożenia zbyt dużej ilości łatwo to naprawić czystą szczoteczką od tuszu do rzęs.
Do tego jest niesamowicie wydajny. Ewentualnie opakowanie mogłoby być ładniejsze, trochę kojarzy mi się z produktami dla dzieci :)

calkiem fajny

Kupiłam go w Rossmann w cenie 2zł zawsze używam pudrów, cieni do brwi wiec postanowiłam zaryzykować i nie żałuje. fajny kolor łatwo sie rozprowadza, nie robi sztucznego efektu,trzyma cały dzień .
Kupiłam taka maskara innej firmy (eveline) i tamten jest dużo gorszy.
skusiłam sie teraz na jego zakup ponownie w promocji -55%

Jestem na nie

Kupiłam go na przecenie w rossmanie, i mimo że nie był to dużo pieniędzy, żałuję. Po pierwsze - czemu jest aż tak błyszczący? Po drugie słabo usztywnia włoski, a przy moich długich brwiach to jest najważniejsze. Długo schnie, łatwo się rozmazuje.

średniak

Produkt w sumie taki nijaki. Czy pomaga utrwalić i ujarzmić brwi? Średnio. Trochę może nadaje koloru, ale tez bez szału. Dla kogoś, kto dopiero się uczy może być. Jest wydajny, to jego zaleta. A poza tym to tak średnio.