Kiehl`s, Rosa Arctica, Youth Regenerating Eye Balm (Balsam wzmacniający pod oczy).

Balsam pod oczy wzmacnia i rewitalizuje skórę, aby zmiękczyć widoczność drobnych linii i zmarszczek i ujędrnić skórę pod oczami. Wyjątkowa formuła natychmiastowo rozświetla skórę pod oczami, zaś odżywcze lipidy pomagają chronić skórę przed utratą wody. Skóra w okolicach oczu jest wyraźnie gładsza, delikatniejsza i zyskuje młodszy wygląd. Nie testowany na zwierzętach. Testowany dermatologicznie.

w słoiczku
krem
10 – 50ml

Nie kupię ponownie.

Wymęczyłam go w zeszłym roku.
Zapowiadało się fajnie - gęsta konsystencja i jakby nieco matowe wykończenie.
Bardziej balsam niż krem, i właśnie dlatego go kupiłam.
Niestety, podobnie jak krem do twarzy z tej serii, powodował okropne pieczenie skóry.
W dodatku nie zaoferował nic w zamian.
Jakoś tam opatulał skórę wokół oczu (dzięki konsystencji) i nic poza tym.
Nie zauważyłam żadnych innych wyraźnych pozytywnych efektów.
Wspomniane opatulenie w moim przypadku też na niewiele się zdało, bo dominującym odczuciem było pieczenie skóry.
Produkt był kupiony w salonie firmowym, przechowywany w lodówce, w kartoniku, czyli podrażniał mnie jakiś składnik lub ogólnie skład, a nie to, że parametry kremu popsuły się w trakcie stosowania.
Miałam już ileś kosmetyków tej marki i właściwie każdy mi jakoś zaszkodził.

Nie dla mojej cery-mieszana

Niestety mimo mojej duzej sympatii dla tej marki ten produkt , podobnie jak tonik nie sprawdzil sie u mnie.
Krem mimo dobrego skladu nie wchlania sie, pozostawia lepka i ciezka konsystencje , ktora nie pozwala mi zasnac!
Nawet maslo Shea w czystej formie(mega tluscioch) nie jest tak ciezki jak ten krem.
Mysle ze osoby z sucha i normalna cera beda zadowolone reszta raczej nie.
Dodam ze krem-mimo mojej meczarni ;) - nie zrobil absolutnie nic , procz kilku malych wypryskow :(
Ja nie polecam niestety

Najlepszy jaki znam

Poszukiwałam kremu pod oczy, który ukoi moją suchą skórę oraz porządnie odżywi i nawilży. Jeśli miałby wygładzić pierwsze linie byłby już prawie ideałem. I oto on. Dotychczas produkty pielęgnacyjne do okolic oczu nie były dla mnie wystarczające. W ciągu dnia efekty działania specyfików znikały pozostawiając skórę znów przesuszoną. Na Rosę Arcticę namówiła mnie pani w warszawskim butiku Kiehl\'s. Nie bardzo wierzyłam w jego cudowne właściwości, ale przekonała mnie polityka firmy, która w razie wystąpienia podrażnienia, uczulenia etc. zapewnia możliwość zwrotu produktu w ciągu 28 dni. Uznałam, że to uczciwe rozwiązanie i zdecydowałam się na zakup. Krem od razu po nałożeniu rozświetla skórę, ma bogatą konsystencję, ale aplikuje się łatwo. W końcu moja skóra jest nawilżona, odżywiona i napięta. Przed rozpoczęciem stosowania kremu oraz zaraz po zużyciu pierwszego słoiczka zrobiłam sobie zdjęcia okolic oczu żeby móc obiektywnie ocenić jego działanie. Worki pod oczami widocznie się zmniejszyły, lekko wygładziły i napięły niektóre linie, skóra wygląda znacznie zdrowiej i młodziej. Cena dość wysoka, ale uważam, że warta poświęcenia w zamian za bardzo dobrą pielęgnację i przyzwoitą wydajność. Na pewno będę do niego wracała. A pół gwiazdki odejmuję, bo przecież nie ma ideałów i może kiedyś spotkam jeszcze lepszy produkt :)

Ilość zużytych opakowań: 1 x 14 g