Golden Rose, BB Cream Beauty Balm No Light (Krem BB)

Golden Rose, BB Cream Beauty Balm No Light (Krem BB)

Kekka formuła i prosty sposób aplikacji kremu BB No light Golden Rose sprawiają, że bardzo szybko można dodać skórze zdrowego blasku. Produkt wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt tuszując jednocześnie drobne niedoskonałości. Zapewnia skórze nawilżenie w ciągu dnia. Posiada filtr SPF 25 (UVA/UVB), dzięki czemu zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Formuła została wzbogacona o wit. E, która posiada cechy przeciwutleniające.
Nie zawiera olejów ani parabenów.
Sposób użycia:
- Aplikuj produkt na oczyszczoną skórę twarzy.
- Aby uzyskać efekt lepszego krycia nałóż dwie warstwy produktu.
- Krem BB może być stosowany samodzielnie bądź wraz z kremem nawilżającym.

Bardzo fajny krem BB!

Używałam najjaśniejszego koloru, który jakoś bardzo jasny nie jest więc nie sprawdzi się u bardzo bladych osób. Konsystencja bardzo lekka, łatwa w użyciu i przyjemna. Nie obciąża skóry. Ładnie stapia się ze skórą i nie czuję go w ciagu dnia.

Krem bb golden rose

Fajny podkład, świetnie współgra z moją cerą która jest normalna w kierunku suchej. Ładnie wyrównuje koloryt i rozświetla cerę, przez co wygląda bardzo naturalnie. U mnie trzyma się cały dzień, a nawet noc.

Gorąco polecam ten krem BB! Pięknie ujednolica cerę, nie ma mocnego krycia, ale tego akurat nie ma co oczekiwać od tego typu produktu. Dobrze się utrzymuje, jednak posiadaczki cery tłustej i mieszanej mogą mieć problem z wyświecaniem się w ciągu dnia, jednak bibułki matujące i odrobiną pudru powinny załatwić sprawę.

Super

Jak dla mnie rewelacja, lecz nie obędzie się bez wad, bo krycie ma prawie zerowe i opakowanie mogłoby być z pompką, byłoby higieniczniej. Długo się trzyma, ale to też dzięki pudrowi z tej samej marki ( ten transparentny) więc jak komuś się krótko trzyma to polecam z tym pudrem :)

Lubię.

Bardzo fajny BB, używam już jakiś czas, bardziej latem gdy nie chce obciążać mojej cery podkładem. Wielki plus za filtr. Łatwo się nakłada, nie podkreśla suchych skórek, twarz wygląda naturalnie, jedyny minus dla mnie to wydajność, przy użyciu pierwszego opakowania nie spodziewałam się, że tak szybko się skończy, po opakowaniu nie widać ile go jest. Ogólnie jestem na tak.

Lekki krem BB

Krem BB ma lekką formułę przez co jego krycie jest bardzo małe. Zdecydowanie sprawdzi się, gdy nie ma się problemów ze skórą. Bardzo dobrze nakłada się palcami. Krem ściera się w niektórych miejscach na twarzy po kilku godzinach. Po lekkim przypudrowaniu efekt utrzymuje się zdecydowanie dłużej. Po jego użyciu skóra nie jest przesuszona.
Najjaśniejszy kolor jest zdecydowanie jasny z różowymi tonami, następne odcienie są już żółte/pomarańczowe. Brakuje dla mnie koloru pomiędzy - troszkę ciemniejszego od pierwszego koloru, ale nadal utrzymanego w takich samych tonach. Byłby idealny, gdy moja twarz się lekko opali.
Krem ogólnie jest OK. Jeżeli nie potrzebujemy dużego krycia to się doskonale sprawdzi. Nie jest najgorszy, ale i dla mnie nie najlepszy.

Spoko

Generalnie bardzo fajny krem BB, ma kilka kolorów do wyboru. Jednak wydaje mi się, że nie każdy znajdzie odcień idealny dla swojego koloru skóry. Jedynym minusem, jaki dostrzegłam to wydajność, a raczej jej brak, ale jak na tak niska cenę, to jest w miarę spoko.

Bez rewelacji

Delikatne krycie. Wchłania i wtapia w skórę. Nie wysusza, nie zapycha i nie daje efektu maski. Na zimę nadaje sie dla mnie idealnie kiedy nie mam czasu na peły makijaż.

lekki krem na lato

lekki krem, idealny na wiosnę/lato; delikatne krycie nie robi efektu maski; ładny zapach; niestety najjaśniejszy kolor jest mocno różowy a pozostałe odcienie ciemne i pomarańczowawe, więc używam go tylko jak jestem opalona :)
trwałość jak na krem bb przyzwita, ok 6-8h

No nie wiem

Kupilam zachecona opiniami RLM i innych osób.
Dlugo poszukiwalam podkladu/kremu o rozowych, zimnych tonach, a ten taki jest. No i na tym zakonczylabym zalety.
Krycie ogólnie jest dziwne. Albo za słabe albo za mocne.
Jako krem BB powinien dawać uczucie nawilżenia, a ja tego niestety nie odczulam.
Trwałość - nie trac po twarzy i utrwalajac pudrem jest ok, jednak oceniam to tak na średnio przeciętne .
Może jeszcze sie przekonam do tego produktu, ale na chwilę obecną - nie kupię ponownie

Fantastyczny!

Najlepszy z dotychczas testowanych. Mimo niskiego filtru (jedynie 25) wracam do niego każdego lata. Idealnie dopasowuje się do kolorytu twarzy, jest delikatny dla skóry - nie przesusza jej. Gdyby tylko filtr był wyższy...

Jak na razie najlepszy, ale...

Najchętniej latem wcale bym się nie malowała, ale moja skóra nie ma jednolitego koloru, dochodzą blizny po pryszczach, więc coś nałożyć trzeba. Podkłady + temperatura +20 stopni niestety na mojej twarzy robią malownicze zacieki, wałeczki i odciski na okularach, więc wzięłam się za kremy BB. Przetestowałam sporo koreańskich, ale też i takich z dużych koncernów kosmetycznych i jak na razie zostanę przy Golden Rose.
Przede wszystkim odcień light idealnie się zgrywa z moją twarzą. Nie robi maski. Dogaduje się jak na razie z każdym kremem i serum pod spodem (nie wierzę w to, że krem BB bez czegoś pod spodem się sprawdzi). Nie zapycha, nie wysypują mnie po nim pryszcze. Ma wygodne opakowanie, z którego nie wylewa się więcej niż trzeba.
A teraz przejdźmy do wad: po tym kremie moja twarz, która z natury się świeci mogłaby robić za latarnię morską. Przyprószenie sypkim pudrem w strefie T jest absolutną koniecznością. Dość szybko się ściera z twarzy, po 3 godzinach potrzebne są poprawki.