Golden Rose, BB Cream Beauty Balm No Light (Krem BB)

Golden Rose, BB Cream Beauty Balm No Light (Krem BB)

Kekka formuła i prosty sposób aplikacji kremu BB No light Golden Rose sprawiają, że bardzo szybko można dodać skórze zdrowego blasku. Produkt wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt tuszując jednocześnie drobne niedoskonałości. Zapewnia skórze nawilżenie w ciągu dnia. Posiada filtr SPF 25 (UVA/UVB), dzięki czemu zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Formuła została wzbogacona o wit. E, która posiada cechy przeciwutleniające.
Nie zawiera olejów ani parabenów.
Sposób użycia:
- Aplikuj produkt na oczyszczoną skórę twarzy.
- Aby uzyskać efekt lepszego krycia nałóż dwie warstwy produktu.
- Krem BB może być stosowany samodzielnie bądź wraz z kremem nawilżającym.

Tak dla jasnej cery

Najlepszy z tańszych kremów BB z jasnymi odcieniami. Szukałam idealnego kremu BB dla siebie i ten jest dosyć dobry, a przynajmniej najlepszy jaki na razie udało mi się znaleźć. Nie robi się pomarańczowy z czasem, nie ciemnieje na skórze, daje naturalny efekt (przy czym dobrze kryje). Nie nawilża. Jest całkiem trwały.

Sprawdzony!

Jeden z lepszych kremów BB jakich używałam. Ma bardzo przyzwoite krycie i jest trwały jak na krem BB, czuć że nie jest to podkład i że nawilża i pielęgnuje skórę. Nie zauważyłam u siebie jakiegokolwiek zapychania. Nie ciemnieje

Dobry

Krem ma średnie krycie, ładnie wtapia się w skórę, wygląda naturalnie i długo utrzymuje się na twarzy. Niestety najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny.

Dobrze kryje

Kupując go spodziewałam się minimalnego wyrównania kolorytu, nie wspominając o kryciu, ale o dziwo krem BB bardzo ładnie kryje (zaczerwieniona twarz, blizny pobtradziku) w dodatku najjaśniejszy kolor idealnie się wpasowuje przy bardzo jasnej karnacji, czuć po nałożeniu nawilżenie, przypudrowany trzyma się cały dzień, mimo nawilżenia nie zauważyłam zapchania. Polecam!

Super

Produkt kupiłam podczas wielkich zakupów na wysepce Golden Rose do przetestowania i zostałam mile zaskoczona. Krem w połączeniu z kultowym pudrem matującym Golden Rose utrzymuje się cały dzień bez strasznego świecenia. Cera wygląda zdrowo i naturalnie. Stopień krycia jest standardowy jak przystało na krem BB, wydajność oceniam na plus, odcienie również, choć przy takim stopniu krycia jest to raczej sprawa drugorzędna. Opakowanie jest proste i spłaszczone, przez co zajmuje mało miejsca i sprawdza się w podróży. Zapach jest przyjemny, konsystencja standardowa. Polecam!

Bardzo fajny krem BB!

Używałam najjaśniejszego koloru, który jakoś bardzo jasny nie jest więc nie sprawdzi się u bardzo bladych osób. Konsystencja bardzo lekka, łatwa w użyciu i przyjemna. Nie obciąża skóry. Ładnie stapia się ze skórą i nie czuję go w ciagu dnia.

Krem bb golden rose

Fajny podkład, świetnie współgra z moją cerą która jest normalna w kierunku suchej. Ładnie wyrównuje koloryt i rozświetla cerę, przez co wygląda bardzo naturalnie. U mnie trzyma się cały dzień, a nawet noc.

Gorąco polecam ten krem BB! Pięknie ujednolica cerę, nie ma mocnego krycia, ale tego akurat nie ma co oczekiwać od tego typu produktu. Dobrze się utrzymuje, jednak posiadaczki cery tłustej i mieszanej mogą mieć problem z wyświecaniem się w ciągu dnia, jednak bibułki matujące i odrobiną pudru powinny załatwić sprawę.

Super

Jak dla mnie rewelacja, lecz nie obędzie się bez wad, bo krycie ma prawie zerowe i opakowanie mogłoby być z pompką, byłoby higieniczniej. Długo się trzyma, ale to też dzięki pudrowi z tej samej marki ( ten transparentny) więc jak komuś się krótko trzyma to polecam z tym pudrem :)

Lubię.

Bardzo fajny BB, używam już jakiś czas, bardziej latem gdy nie chce obciążać mojej cery podkładem. Wielki plus za filtr. Łatwo się nakłada, nie podkreśla suchych skórek, twarz wygląda naturalnie, jedyny minus dla mnie to wydajność, przy użyciu pierwszego opakowania nie spodziewałam się, że tak szybko się skończy, po opakowaniu nie widać ile go jest. Ogólnie jestem na tak.

Lekki krem BB

Krem BB ma lekką formułę przez co jego krycie jest bardzo małe. Zdecydowanie sprawdzi się, gdy nie ma się problemów ze skórą. Bardzo dobrze nakłada się palcami. Krem ściera się w niektórych miejscach na twarzy po kilku godzinach. Po lekkim przypudrowaniu efekt utrzymuje się zdecydowanie dłużej. Po jego użyciu skóra nie jest przesuszona.
Najjaśniejszy kolor jest zdecydowanie jasny z różowymi tonami, następne odcienie są już żółte/pomarańczowe. Brakuje dla mnie koloru pomiędzy - troszkę ciemniejszego od pierwszego koloru, ale nadal utrzymanego w takich samych tonach. Byłby idealny, gdy moja twarz się lekko opali.
Krem ogólnie jest OK. Jeżeli nie potrzebujemy dużego krycia to się doskonale sprawdzi. Nie jest najgorszy, ale i dla mnie nie najlepszy.

Spoko

Generalnie bardzo fajny krem BB, ma kilka kolorów do wyboru. Jednak wydaje mi się, że nie każdy znajdzie odcień idealny dla swojego koloru skóry. Jedynym minusem, jaki dostrzegłam to wydajność, a raczej jej brak, ale jak na tak niska cenę, to jest w miarę spoko.