Vichy, Vichy, Neovadiol, Aktywna pielęgnacja odbudowująca dla kobiet w trakcie menopauzy do skóry suchej

Vichy Aktywna pielęgnacja odbudowująca dla kobiet w trakcie menopauzy Neovadiol. Skóra jędrna, elastyczna. Wyrazisty kontur twarzy.Komfort skóry. Świeżość. Blask. Dla kobiet, które chcą niwelować wpływ menopauzy na skórę: utrata gęstości i jędrności skóry, świeżości i blasku.
Kompleks Uzupełniający – unikalne połączenie składników aktywnych, które przywracają młody wygląd skórze w trakcie menopauzy:
Pro-Xylane– wiodący przeciwstarzeniowy składnik w gamie Neovadiol. Wpływa na poprawę gęstości skóry. Formuła kremu z Pro-Xylanem ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki.
Hedion– zmniejsza suchość skóry, ma działanie przeciwzmarszczkowe. Dzięki formule kremu z Hedionem skóra odzyskuje komfort.
Hepes– nawilża i wygładza skórę, wyrównuje koloryt, ma działanie ujędrniające.
Kwas Hialuronowy– intensywnie nawilża, poprawia sprężystość skóry.
Formuła przebadana pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy o działaniu kojącym i regenerującym. Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua (Wate), Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Glycerin, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Zea Mays (Corn) Starch, Propanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Cera Alba (Beeswax), CI 42090 (Blue 1), Sorbic Acid, Dimethiconol, Isohexadecane, Sodium Cocoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Cinnamic Acid, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Phloroglucinoltrimethylether, Caprylyl Glycol, Hydroxypropyltetrahy dropyrantriol, Hydrolyzed Soy Protein, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Polysorbate 80, Parfum (Fragrance)

HIT!

Świetny kosmetyk. Działanie, które obiecuje producent to nie tylko obietnica - w tym przypadku to gwarancja efektów! Moja skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, jakby "odbudowana" po hormonalnych zawirowaniach menopauzy. Zmarszczki są mniej widoczne a owal twarzy bardziej wyrazisty. Dla mnie HIT!

Rwewlacyjny

Dostałam najpierw próbki tego kremu. Co prawda jest on przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy ale przeczytałam, że świetny jest też do skóry przesuszonej. Spróbowałam. Efekt był widoczny natychmiast i utrzymywał się cały dzień! A wierzcie mi - jestem na twarzy mocno odwodniona. Skora stała się gładka, sprężysta i nawilżona. Krem jest lekki i szybko się wchłania. Zakochałam się w nim! Poczułam się dużo młodsza! Kupię go mamie na jej najbliższe święto - zasługuje na to :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: Jeszcze nie skończyłam jednego.

naprawdę dobry

Jak zawsze Vichy dał radę jeśli chodzi o działanie, efekty i to ze tu cena idzie w parze z jakością.
I tym razem marka mnie nie zawiodła. Z tymże już nie sięgam po krem typowo nawilżający czy odżywczy, ale krem, który naprawdę ma pewną robotę do wykonania na mojej twarzy
Ma poprawić jędrność, sprężystość, fajnie jakby troszkę przygładził zmarszczki, odżywił cerę i dobrze ją nawilżył. Po 3 tygodniach to się faktycznie dzieje.
Uwielbiam ten krem za konsystencję, za zapach, elegancki słoiczek. To moje pierwsze opakowanie kremu, ale naprawdę same się przekonacie kiedy go kupicie i zastosujecie że daje już efekty po kilku dniach stosowania jeśli chodzi właśnie o jędrność skóry. Z pewnością kupię kolejne opakowane, i obdaruje przyjaciółkę na gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc