Vichy, Vichy, Neovadiol, Aktywna pielęgnacja odbudowujące dla kobiet w trakcie menopauzy do skóry normalnej i mieszanej

Aktywna pielęgnacja odbudowująca. Skóra jędrna, elastyczna. Wyrazisty kontur twarzy. Komfort skóry. Świeżość. Blask. Dla kobiet, które chcą niwelować wpływ menopauzy na skórę: utrata gęstości i jędrności skóry, świeżości i blasku.
Kompleks Uzupełniający – unikalne połączenie składników aktywnych, które przywracają młody wygląd skórze w trakcie menopauzy:
Pro-Xylane– wiodący przeciwstarzeniowy składnik w gamie Neovadiol. Wpływa na poprawę gęstości skóry. Formuła kremu z Pro-Xylanem ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki.
Hedion– zmniejsza suchość skóry, ma działanie przeciwzmarszczkowe. Dzięki formule kremu z Hedionem skóra odzyskuje komfort.
Hepes– nawilża i wygładza skórę, wyrównuje koloryt, ma działanie ujędrniające.
Kwas Hialuronowy– intensywnie nawilża, poprawia sprężystość skóry.
Formuła przebadana pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy o działaniu kojącym i regenerującym. Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Glycerin, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Zea Mays (Corn) Starch, Propanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Cera Alba (Beeswax), CI 42090 (Blue 1), Sorbic Acid, Dimethiconol, Isohexadecane, Sodium Cocoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Cinnamic Acid Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Phloroglucinoltrimethyether, Caprylyl Glycol, Hydroxypropyltetrahydropyrantriol, Hydrolyzed Soy Protein, Acrylamide Sodiumacryloyldimethyltaurate Copolymer, Polysorbate 80, Parfum (Fragrance)

świetny krem

Przywrócił mojej skórze młodszy, zadbany wygląd po menopauzie - nie ma chyba lepszej rekomendacji. Po prostu - działa. Ujędrnia skórę, poprawia owal twarzy, przywraca jej świeżość.Używam go od dawna i nie zamierzam zamieniać na inny.

to co oczekiwałam

Powiem wprost, zawsze jak wydaje więcej niż 100zł na krem to oczekuję tego że będą to dobrze wydane i poniekąd zainwestowane pieniądze w moją urodę. I z tą myślą wyciągnęłam z portfela pieniądze i zakupiłam Neovadiol w aptece. Markę znam dobrze, bo przecież już nieraz właśnie używałam różnych kremów. Teraz z powodu tego, że moje zmarszczki i szara cera po 40 roku życia kiedy myślę że menopauza daje o sobie znać. W trakcie pierwszego opakowania musze przyznać ze jest dobry. Daje mi to czego oczekiwałam. Łatwo się nakłada, dobrze wchłania, delikatnie pachnie. Nie mam żadnych problemów z cera, idealnie ją odżywia, nawilża i sprawia że skóra jest dobrze napięta. Mam wrażenie ze poprawił mi się również owal. Jestem zadowolona. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Moja cera go lubi

Moja cera jest ostatnio kapryśna i bardzo przesuszona, a że należę już do tej kategorii wiekowej, to krem Neovadiol był dla mnie po prostu strzałem w dziesiątkę. Z innymi kremami miałam tak, że często mnie przesuszały, nawet jeśli miały mieć działanie nawilżające. Dopiero ten mnie naprawdę fajnie nawilża i rozświetla skórę, a przy okazji widzę, że moje zmarszczki się spłycają.
Moja twarz go uwielbia i każdego ranka budzę się z coraz bardziej ładniejszą cerą :) Właściwe to chyba mój pierwszy tak aktywny krem, który już po krótkim czasie daje widoczne efekty. Poza tym krem jest przyjemny w stosowaniu i idealnie się wchłania. Na pewno nie będzie to moje ostatnie opakowanie :)
Krem spokojnie mogę polecić kobietom w okresie menopauzy, kiedy cera szarzeje, traci swój kolor i przede wszystkim jędrność.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie