Shiseido, Future Solution LX, Total Radiance Foundation SPF 15 (Podkład przeciwstarzeniowy)

Shiseido Future Solution LX Total Radiance Foundation - podkład przeciwstarzeniowy z filtrem ochronnym SPF15. Koryguje oznaki starzenia, długotrwale nawilża i rozświetla cerę. Ujednolica koloryt skóry oraz zmniejsza widoczność porów. Formuła podkładu została oparta na technologii Aura Radiance Powder, która optycznie poprawia wygląd skóry, zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek.

fluidy
średnie
Filtry
SPF 15 – 30

Widoczny na twarzy

Podkład idealny dla wszystkich którzy walczą z upływem czasu,suchymi skórkami,grawitacją:).Zapewnia doskonały efekt krycia, który możemy różnicować w zależności od oczekiwanego efektu wykończenia.Och -naczytałam się o nim na blogach ..Tak go chwaiły kobiety i starsze i młodsze..Jedna napisała,ze idealny- po zab med estetycznej..Eureka.Cos dla mnie..Wybrałam kolor I20.Dla większości- Polek kolor idealny.Czysty,jasny beż..Dla mnie za jasny:(ale cóż zrobić jak się nabyło,w ciemno, tak drogi podkład..:(.Kolor mieszałam moim Guerlain.JEżeli nałozyłam go w ilości minimalnej było dobrze..Nie perfekcyjnie,ale dobrze.Jednak wystarczy odrobina więcej i już jest nieestetycznie widoczny..Mam nauczke po raz enty.To co pisza na blogach,traktuj z przymrużeniem oka,a konsystencję sprawdz -przed zakupem..Szkoda..Pokładałam w nim duże nadzieje..
Używam tego produktu od: 2 mcy