Wibo, Secret Duo Color (Wypiekany puder z rozświetlaczem)

Wibo, Secret Duo Color (Wypiekany puder z rozświetlaczem)

Wibo wypiekany zestaw puder i rozświetlacz 2 w 1 Sectet duo Color. W skład zestawu wchodzi klasyczny, matujący puder i złoty rozświetlacz o intensywnym złoty połysku. Można go używać jako cień do oczu lub jako rozświetlacz pod łuk brwiowy, w kąciki oczu lub na kości policzkowe. Wysokiej jakości wypiekane kamienie zapewniają trwałość i wygodną aplikację. Idealnie sprawdza się przy modelowaniu twarzy.

Spoko

Jak dla mnie jest ok, delikatny , dobrze się rozprowadza, ładnie się prezentuje, nie ściera się zbyt szybko, jest bardzo wydajny bo mam go już chyba pół roku a z opakowania ubyło minimalnie, tani i dobry jakościowo.

Zgrany duet

Kupiłam na promocji w Rossmannie. Nie dałam za niego dużo. Podoba mi się odcień bronzu. Ja akurat mieszam sobie bronzer i rozświetlacz razem. Ładnie to wygląda. Jest bardzo wydajny. Minus taki ze dość jasny jak dla mnie więc sprawdzał się w zimie, ale teraz kiedy słonko przygrzalo przydałby się troszkę ciemniejszy odcień.

Mieszane uczucia

Bronzer jest bardzo delikatny i naturalny i muszę przyznać że bardzo mi się to podoba i myślę czy nie kupić go jeszcze raz ze względu na bronzer, za to rozświetlacz to totalna pomyłka. Błysk jest słaby, ma za bardzo widoczne drobinki, nie ma mowy o efektu tafli, za to o efekcie ,,dałam klej na policzek i użyłam baardzo złoty brokat".

Nie zagości u mnie na stałe

Lubię kosmetyki, które mają więcej niż jedno zastosowanie. Ten kupiłam nieco spontanicznie, szukając innej paletki do konturowania, słynnej "wibo 3 steps to perfect face", a że akurat jej nie było na stanie, to pomyślałam, że może wypróbuję to duo. Muszę przyznać, że podoba mi się nowy design opakowań kosmetyków wibo, są przemyślane i niektóre bardzo udane, a co ważne - w przystępnej cenie, dlatego chętne wypróbowuję ich nowości, jednakże ta dwójeczka mnie rozczarowała. Bronzer jest przede wszystkim słabo napigmentowany, trzeba się mocno wysilić, żeby w ogóle było go widać na skórze. Ponadto jest moim zdaniem trochę za ciepły, więc raczej nadaje się do "opalenia" skóry niż jej wykonturowania. Rozświetlacz na ładny kolor, nadaje się do cieplejszych typów cery, ale sądzę, że bardziej brokaci skórę niż ją rozświetla, efekt odbijania światła jest dosyć słaby, a drobinki są duże. Nie jest może tragiczny, ale nie kupię go ponownie, bo jest mnóstwo innych produktów tego typu z dużo ładniejszym wykończeniem i podobną ceną. Podsumowując:
Plusy:
-ładny kolor rozświetlacza
-nie robi plam
-dosyć niska cena
-ładne opakowanie

Minusy
-bronzer słabo napigmentowany
-zbyt duże drobinki w rozświetlaczu
-słaby efekt rozświelenia
-zbyt ciepły odcień bronzera do konturowania

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy