Wibo, Secret Trio Color (Zestaw trzech wypiekanych pudrów do konturowania twarzy)

Wibo wypiekany zestaw pudrów do konturowania 3 w 1 Sectet duo Color. Zawiera klasyczny odcień pudru matującego , służącego do wykończenia makijażu, bronzer niezbędny do modelowania rysów twarzy oraz rozświetlacz podkreślający kości policzkowe, uwydatniający usta lub rozświetlający spojrzenie. Wyjątkowa formuła tego zestawu gwarantuje trwałość oraz łatwą aplikację. Zestaw niezbędny przy modelowania twarzy.

pudrowe

Porażka

Opakowanie mi się rozpadło.. a bronzer robi straszną pomarańczową plamę nie do roztarcia. Ta część która jest różem moim zdaniem nie nadaje się do tej funkcji. Jednym słowem jak w tytule porażka.

Super

Poleciłą mi go pani w drogerii i był to dobry wybór. Ja nakładam go mieszając ze sobą pędzlem te trzy kolory i nakładając na kości policzkowe. Pięknie podkreśla urodę, dodaje blasku i kolorytu cerze jednak nie powoduje efektu sztuczności na czym bardzo mi zależało. Do tego zapłaciłam za niego chyba 11.50 zł

Średni

Zalety:
+ Obecność beżu, dzięki czemu możemy sobie rozjaśnić bronzer i róż jednym ruchem pędzla
+ Nawet nieźle się rozprowadza, choć nie jakoś wybitnie
+ Pigmentacja nie jest zbyt mocno, więc placka na twarzy się tym nie da zrobić, ale nie jest też słaba, żeby godzinę konturować
+ Małe, kompaktowe opakowanie - dobre na podróż
+ Błyszczące lekko drobinki w różu

Wady:
- Kruchość opakowania i słaby zawias
- Zbyt ciepły bronzer i róż
- Jeżeli jasny miałby sużyć jako puder, to jest zbyt ciemny
- Mółby być bardziej trwały

Ładny kolor bronzera

Nie wiem dlaczego w opisie wyżej jest zawarta informacja, ze zestaw posiada rozświetlacz, ponieważ go nie posiada.

Mam karnację dość ciemną. Zestaw jako taki nie nadaje się do konturowania moim zdaniem dla mojej karnacji, jedyny plus:
+ odcień bronzera

Jasnego pudru używam czasem do "zasypywania" korektora pod oczami. Róż z kolei jest niezwykle mieniący czego nie do końca szukam.
Trwałość bronzera oceniam niestety źle, dosłownie jakby wyparowuje z twarzy juz po 2-3 godz i choć używam go niemalże codziennie (z braku laku, bo nie znalazlam odpowiedniego dla siebie jeszcze koloru) to nie kupiłabym go ponownie.