Wibo, Royal Skin, Podkład do twarzy SPF 27

Wibo, Royal Skin, Podkład do twarzy SPF 27

Wibo Podkład do twarzy SPF 27 Royal Skin. Zapewnia silne i skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe. Bogata i kremowa tekstura nadaje skórze gładkości, odprężenia i promiennego blasku. Formuła bogata w dobroczynne działanie brzoskwiniowych olejów oraz wyciągu z moreli. Świetliste wykończenie makijażu. Dzięki zawartości silikonów fluid bardzo dobrze rozprowadza się, maskując wszelkie niedoskonałości cery. Odpowiedni także dla suchej i dojrzałej skóry. Formuła wolna od parabenów. Zawiera filtry UVA/UVB. Działanie: anti-aging, wysoki stopień krycia niedoskonałości, ujędrniające, nawilżające i odprężające.

fluidy
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną i strasznie zapychał. Po nałożeniu strasznie swędzi twarz przynajmniej mnie. Ciężki, czułam się jakbym się nie wyspała i tak wyglądałam bo krycie też tragiczne. Oddałam go siostrze i młoda ma świetną cerę i jak to ona mówiła "podkład jak podkład". Nie ma żadnych problemów z nim jak i z większością podkładów.

Hit! W super cenie

Jak dla mnie to odkrycie roku. Mam cerę mieszaną, bezproblemową :) stosuję ten podkład od kilku miesięcy, jest naprawdę super. Nadaje skórze lekko matowe wykończenie. Można budowac krycie, po przypudrowaniu utrzymuje się caly dzien. Używałam różnych podkładów i ten najbardziej porownywalny jest z healthy mixem, jednak wibo bardziej kryje.

Ja mam odcień light beige.

Obecnie mój faworyt

Lubię ten podkład ponieważ ma naprawdę fajne działanie !
Zdecydowanie zakrywa moje niedoskonałości, ma przyjemną w rozprowadzaniu konsystencję sprawdza się zarówno przy pędzlu jak i gąbeczce. Trzyma się do wieczora bez zarzutu nawet bez bazy! Jest to ten produkt który sprawdzi się nawet w gorące dni. Jego odcień ivory jest idealny dla blondynek a na rossmanowskich promocjach można go mieć za parę złotych !

Bardzo przeciętny

Ten podkład niemile mnie zaskoczył. Pomimo ładnego odcienia numer 2 (bodajże Ivory) i dość ładnej, szklanej buteleczki, nie zachwycił mnie niczym. Nie odżywiał cery, nie nawilżał, nie dodawał jej blasku i co najważniejsze, nie krył niedoskonałości (naczynek, wyprysków itp.). Dość szybko się ścierał, na tyle szybko, że w ciągu dnia musiałam dwa razy poprawiać makijaż.

Jest to bardzo przeciętny podkład, który być może sprawdzi się dla kobiet, które nie mają problematycznej cery. Moja wrażliwa, naczynkowa cera bardzo się z nim nie polubiła. Krycie było naprawdę bardzo słabe. Pomimo bardzo przyjemnej, kremowej konsystencji i obietnicom producenta, nie sprawdził się. A szkoda.

Kiedy pewnego wieczoru stłukł mi się na kafelkach w łazience, ucieszyłam się, że się go pozbyłam. Nie kupiłam go nigdy więcej. Niestety.

Jedyny jaki mam

Podkład jak dla mnie jest ok, nie mam większych wymagań. Znalazłam odcień pasujący do mojego koloru skóry, nawilża i o dziwo nie ściera się tak szybko. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami.

Nie daje rady

Podkład marki Wibo jak to często bywa ma niestety o wiele lepsze obietnice niż faktycznie spełnia je w rzeczywistości. Wydaje mi się, że producent chciał stworzyć podkład na podobieństwo Healthy Mix Bourjois.
Świadczy o tym obecność wyciągu z moreli i brzoskwini oraz obietnica rozświetlenia skóry. Podkład mieści się w butelce z pompką. Konsystencja jest dość rzadka bez problemu nakłada się na twarz gąbką jak i palcami.
Do wyboru mamy 5 odcieni z tym że wszystkie są trochę nienaturalne i chociaż niektóre na początku dobrze się prezentują to po chwili przybierają sztuczny odcień pomarańczy. Najładniejszy i najbardziej "twarzowy" jest odcień 05 ale on z kolei jest najsłabiej dostępny chyba tylko w sklepach internetowych.
Podkład nie kryje jakoś specjalnie, nie zapewnia też długotrwałego efektu. Twarz szybko się po nim przetłuszcza i z pewnością nie jest to naturalny efekt rozświetlenia. Podkład raczej kiepskiej jakości dla mało wymagającej cery.

Bardzo średni

Posiadam odcień Nude i z reguły taki kupuję tutaj troszkę się zawiodłam .Podkład ma ładne opakowanie z dobrze działającą pompką .Konsystencja rzadka i ładnie się rozprowadza na twarzy .Niestety tutaj plusy się kończą ,podkład nieco zmienił odcień po nałożeniu i już nie był Nude tylko coś z odcieniu pomarańczy .Poza tym strasznie się świeci i posiada minimalne krycie .Wytrzymałość na twarzy w stanie dobrym to godzina potem nie wygląda estetycznie .Być może dla osób z suchą skórą będzie idealny ja niestety po niego już nie sięgnę.

ciemnieje..

Kolejna porażka, która mocno oksyduje..

Opakowanie - klasyczne, całkiem ładne, szklane, z wygodną pompką, która się nie zacina i dozuje idealną ilość produktu.

Efekty - pierwsze co sprawia, ze przestałam go używać to zmiana koloru - dosyć mocno ciemnieje i nawet jasny kolor robi się ciemno-pomarańczowy. Ma dosyć lekką formułę i nie zapycha, co jest na plus. jednak nie robi też za wiele.. Krycie jest delikatne, działa bardziej jak krem BB - wyrównuje koloryt i maskuje lekkie zaczerwienienia. Myślę, ze sprawdził by się u nastolatek ( lub u osób z cera nastolatek ) , które zaczynają z makijażem i jednocześnie nie maja zbyt wiele do zakrycia. Trwałość jest średnia, lubi się ścierać, ale przypudrowany daje radę.

Cena jest dosyć niska, można go często złapać w promocji.

Nie dla mnie

Po nałożeniu podkładu twarz się lepi i na pewno nie jest to komfortowe uczucie. Na co trzeba zwrócić uwagę,to niestety na to, że ciemnieje i to nawet bardzo. Poza tym podkład słabo kryje i podkreśla suche skórki. Jego dużym plusem jest jedynie cena,no ale co z tego..

Jestem na tak

Nie podkreśla NICZEGO, ładnie wtapia się w skórę. Pięknie rozświetla, nie zapycha. Jak znajdę jaśniejsze odcienie, to na pewno sięgnę jeszcze raz po ten produkt. Krycie przyzwoite, nie robi na twarzy efektu maski, tylko naturalnie rozpromienionej skóry, szkoda że średnia trwalość

Nie dla mnie

Posiadam podkład w kolorze 4 Nude. Zacznę od zalet: jest jasny, pasuje do bladych cer, ma wygodne opakowanie z pompką, które dobrze się prezentuje. Ma rzadką konsystencję, przez co łatwo go nałożyć. Krycie średnie w kierunku lekkiego. Niestety zawiodłam się na tym produkcie, ponieważ powchodził w zmarszczki mimiczne oraz w pory, bardzo łatwo ściera się z twarzy, do tego po 20 minutach noszenia go na twarzy zaczynam się świecić. Zdecydowanie nie jest dla mnie - cery mieszanej, z rozszerzonymi porami. Dosłownie po chwili przestaje wyglądać estetycznie na buzi. Odstawiłam go w kąt z bólem serca, bo ogółem lubię markę Wibo.

Jestem zdecydowanie na nie

Twarz po nałożeniu podkładu dziwnie się lepi, nie podoba mi się jego wykończenie. Ma słabe krycie, raczej powiedziałabym, że mowa tu o delikatnym wyrównaniu kolorytu. Bardzo ciemnieje, z delikatnego beżu po chwili staje się wchodzącym w pomarańcz brązem. Podkład bardzo mnie zapchał po dość krótkim czasie jego codziennego używania. Według mnie cena nieadekwatna, znam tańsze i zdecydowanie lepsze.