L`Oreal Paris, Elseve, Color - Vive, Odżywka ochronna do włosów farbowanych (nowa wersja)

Elseve Color - Vive, Odżywka ochronna do włosów farbowanych - 10 tygodni blasku koloru: eliksir utrwalający kolor + filtry UVA/UVB + koncentrat odżywczy. Nowa formuła, bardziej kremowa konsystencja i łatwiejsze spłukiwanie dla optymalnej pielęgnacji
Produkt, który działa w 3 wymiarach, dzięki czemu kolor dłużej pozostaje głęboki, trwały, lśniący.
1) Utrwalenie koloru: nowa formuła z Eliksirem Utrwalającym Kolor chroni włókno włosa i pomaga zatrzymać barwniki, aby zwiększyć trwałość koloru.
2) Skuteczna ochrona: formuła z Filtrami UVA/UVB działająca jak ekran ochronny przeciw promieniowaniu słonecznemu, chroni włosy przed utratą koloru i zmianą jego tonu.
3) Przedłużony Blask: formuła pielęgnacyjna wzbogacona Koncentratem Odżywczym intensywnie odżywia nadając włosom jedwabistą gładkość, aby lepiej odbijały światło.

Nie wiem jak się ma do włosów farbowanych.

Przyjazna odżywka, spełnia swoje zadanie. Nie obciąża włosów, ma rewelacyjny zapach, jest wydajna i ma przyjemną cenę. Warta uwagi i bliższego poznania.

Opis Produktu:

Bardzo przyjemna odzywka. Nawet aplikując ja dosłownie na 3 minuty odzywkę na włosy, widać że włosy zostały ładnie wygładzone. Odżywka bardzo wydajna o ładnym zapachu :)Konsystencja odżywki nawet całkiem gęsta :)

Najlepsza do włosów farbowanych

Często zmieniam i próbuję nowe odżywki i maski do włosów ale do tej co jakiś czas wracam. Do włosów farbowanych jest rewelacyjna. Warto potrzymać ją na włosach jak maskę. Dodaje blasku, nawilża i odżywia włosy. Najlepszy efekt jest kiedy używa się ją razem z szamponem z tej samej serii. Ładnie się pieni. Jest nie droga.

Dobra jakość w niskiej cenie

Odżywka bardzo zmiękcza włosy, jest super wydajna. Pozostawiona już na 5 min działa silnie jak maska, a jeszcze gdy rozczeszemy włosy z tak nałożoną odżywką efekt jest naprawdę bardzo dobry.

Samych właściwości do farbowanych włosów nie zauważyłam, ale ma ode mnie i tak duży plus za skuteczność i delikatność. Malutki minusik za to, że na końcówce odżywka trudno wychodzi-mam wrażenie, że bardzo dużo zostaje w środku. Jednak razem z szamponem z tej serii tworzą naprawdę dobry zestaw w niskiej cenie. Również dla wrażliwej skóry głowy.

Warta powrotów.

Do tej odżywki wracam od lat co jakiś czas.
Pięknie pachnie, dobrze się nakłada i łatwo spłukuje. Włosy po jej użyciu są miękkie ,wygładzone ,łatwo się rozczesują i nie puszą. Jakiegoś spektakularnego efektu ochrony koloru nie zauważyłam , lecz mimo to chętnie ją stosuje ze względu iż stan moich włosów po jej użyciu ulega znacznej poprawie.

Dobra

Włosy farbuję co 3 miesiące, dlatego zdecydowałam się na zakup odżywki przeznaczonej właśnie do tego typu włosów. Odżywka nie chroni koloru tak jakbym tego oczekiwała na 5, ale na 4 zasługuje. Ładnie pachnie, ma białą konsystencję, łatwo się ją nakłada i zmywa. Po użyciu włosy łatwiej się rozczesuje, są wygładzone i bardziej lśniące. Widać, że włosy są nawilżone, a kolor nieco pełniejszy. Natomiast odrosty mam wrażenie pojawiają się w takim samym tempie.

Efekt WOW!

Jedna z najlepszych odżywek, jakie miałam. Świetnie nawilża włosy, wygładza, moje także trochę dociąża, ale one tego potrzebują więc jak najbardziej duży plus za to. Już po pierwszym użyciu włosy są miękkie,gładkie i błyszczące. W moim przypadku efekt "lejących" włosów po jej zastosowaniu gwarantowany! Bardzo polecam!
Plusy:
-nawilża
-wygładza
-daje bardzo dobre efekty od pierwszego użycia
-cena
-dostępność(jest wszędzie;)
Minusy:
-brak

Bardzo fajna odżywka

Mając 28 lat ... na głowie miałam wszystkie chyba kolory tęczy.
Aktualnie jest to miodowy blond. Malowane z ciemnych naturalnych.
Fryzjerka była ogromnie zdziwiona bardzo dobrym stanem moich włosów... A to zasługa właśnie linii czerwonej od loreal do włosów farbowanych :). Polecam z całego <3

Dobra maska

Lubię ten produkt, ponieważ jest gęsty, ładnie oddziela i nie plącze włosów. Włosy są po niej bardziej sprężyste i uniesione, nie wydają się cienkie. Jedyne zastrzeżenie jakie mam dotyczy zapachu mokrych włosów, ponieważ jest on jakby nieświeży.

Bardzo polecam.

Ta odżywka jest jedną z lepszych. Daje natychmiastowy efekt, włosy są po niej miękkie, lśniące i odżywione. Ma fajną gęstą konsystencje i łatwo się spłukuje. Pozostawia na włosach ''warstwę ochronną''. Bardzo polecam.

Świetna!

Jak na razie mam spore szczęście do odżywek do włosów- trafiają mi się same dobre egzemplarze :) Ale z drugiej strony, chcąc spróbować coś nowego, trzeba porzucić ulubieńca.

Pozytywne zaskoczenie

Włosów farbowanych nie mam, ale odżywka nie sprawdziła się mojej mamie, a że ja wszystkie kosmetyki we wszystkich ilościach chętnie przyjmę to z tą odżywką nie mogło być inaczej :)

Kiedy nakładam ją na umyte, mokre włosy i wmasowuję to już czuję jak wygładza moje włosy (a w 90% przypadków kiedy odżywka w trakcie nakładania tak na mnie działa to znak, że będę z niej zadowolona-i teraz tak też jest) :)
Włosy po jej użyciu są bardziej miękkie, wygładzone, ale mam wrażenie, że przy częstym stosowaniu tylko tej odżywki może trochę obciążyć włosy, ja co mycie stosuje inne, albo mieszam kilka więc ręki sobie uciąć nie dam ;p
Co do formy produktu- ładnie pachnie, jest gęsta, dobrze się rozprowadza. Opakowanie jest ładne, ale bez fajerwerków.