Lirene Dermoprogram, Derma Matt, Krem długotrwale matująco - nawilżający SPF15

Lirene Dermoprogram, Derma Matt, Krem długotrwale matująco - nawilżający SPF15

Normalizacja wydzielania sebum i matowienie. Sebum Matt Complex sprawia, że krem jest produktem niekomedogennym, nie zatykającym porów. Hybrydowy kompleks nawilżający reguluje wydzielanie sebum. Skóra staje się długotrwale zmatowiona. Maskowanie niedoskonałości. Krem zapewnia efekt "optycznego kamuflażu" natychmiast ukrywając niedoskonałości, rozszerzone pory, zaskórniki, przetłuszczoną oraz błyszczącą skórę. Nawilżenie i rewitalizacja. Krem dogłębnie nawilża i odżywia skórę, nie powodując uczucia napięcia czy przesuszenia. Jego delikatna formuła chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Może być

Krem zakupiłam na promocji w Rossmannie. Podoba mi się pompka do nabierania kremu oraz zapach kremu. Konsystencja również na plus. Twarz faktycznie jest zmatowiona, jednak nie jest to jakiś długotrwały efekt. Brakuje mi tutaj uczucia „ściągnięcia skory”. Jednak jest przyjemny dla cery tłustej, nie jest zbyt ciężki i nie powoduje wysypu niechcianych gości. Polecam wypróbować.

Przyjemny krem

Mam cerę mieszaną z problemami trądzikowymi. Krem był przyjemny w użyciu, lekki, nawilżający, dobry pod makijaż. Fajnie, że ma filtr. Moim zdaniem matowił dobrze. Opakowanie z pompką pozwala a zużycie całości.

Mój mały ulubieniec

Zacznę od tego, że da się go kupić już za lekko ponad 10zł (promocja Hebe). Pamiętam, że zaczęłam go stosować przy okazji drobnych problemów z małymi wypryskami na czole. Pomógł. Moja skóra się szybko uspokoiła co mnie bardzo zaskoczyło, bo nie kupiłam go z taką nadzieją. Używam go codziennie i chętnie do niego wracam. Ma lekką konsystencje, nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Skóra pozostaje miękka i gładka. Nie do końca jestem przekonana czy tak matuje, ale z drugiej strony wystarcza mi po nim delikatne muśnięcie pudrem i jest ok :)
Nie czyni cudów, ale wydaje mi się fajnym produktem.

Godny polecenia

Bardzo dobry krem zarówno na dzień jak i pod makijaż. Matuje i delikatnie nawilża. Ma ładny zapach oraz odpowiednią konsystencją. Dla mojej cery mieszanej jest dobry - nie świecę się po nim.

Plusy:
+ delikatnie nawilża
+ matuje
+ wydajny
+ przyjemna konsystencja i zapach
+ wygodne opakowanie z pompką
+ korzystna cena
+ dostępność

Minusy:
- gramatura - małe opakowanie - 30 ml

NIc z tego

Krem niestety nie spełnia żadnych obietnic składanych przez producenta. Matowienie, zakrycie porów czy wyrównanie skóry na pewno nie dla mnie. Krem poza ładnym zapachem oraz odpowiednią konsystencją nic nie robi. Na pewno nie dla mojej mieszanej cery. Niestety tam, gdzie powinien matowić, najbardziej się uwidacznia. Czy go nałożę czy nie, różnicy nie widać.

Mam cerę mieszaną. Używałam jak zawsze całej gamy z tej serii (kremy i żel). Krem do twarzy jest lekki. Idealny na lato. Skóra po użyciu kremu jest gładka, nawilżona, nie zatyka porów. Idealnie sprawdza się pod makijaż. Kiepsko tylko z tym, że zrobili małą gramaturę 30ml, gdzie krem na noc z tej serii ma 50ml. Uważam, że jak już to powinno być odwrotnie, albo w tej samej gramaturze zrobić, no ale to od producenta zależy.

w porządku

Lubię ten krem, jest tani, ma praktyczne opakowanie i na pewno nie szkodzi. Matuje i daje fajne uczucie świeżej cery przez około 2h (posiadam cerę bardzo tłustą), jak na razie nie znalazłam lepiej działającego kremu matującego w przystępnej, drogeryjnej cenie. Na pewno polubią go osoby z cerą lekko przetłuszczającą się. Nie zapycha, nie pojawiło mi się więcej niedoskonałości, nie ma drażniącego zapachu, nie przesusza
+pompka
+cena i dostępność
+przyjemne uczucie czystej, matowej cery
+nie zawiera alkoholu, nie zapycha i nie przesusza
-przy tłustej cerze działa około 2h
-sporo produktu marnuje się przez brak możliwości odkręcenia tubki (nie można zdjąć pompki)

Może być

Kupiłam ten krem na lato, głównie ze względu na efekt matowej cery. Jak się sprawdził?
Krem świetne nawilża, a jednocześnie jest dość lekki, szybko się wchłania. Nie uczula, nie podrażnia. Mam wrażenie,że poprawił stan mojej cery, jest mniej niedoskonałości, a koloryt jakby się ujednolicił. Duży plus za higieniczne opakowanie i wydajność. Minusem jest matowienie, chociaż to krem matujący,to jednak nie zauważyłam by moja cera była mniej błyszcząca. Ale i tak używam podkładu,więc nie przeszkadza mi to tak bardzo.
Podsumowując dobry krem dla cery z problemami. Zachowuje równowagę między nawilżeniem a usuwaniem niedoskonałości. Jeżeli szuka się tylko kremu matującego,to lepiej poszukać czegoś innego.

Szkodzi.

Niestety, ten krem to typowy silikonowy zapychacz, który na dodatek nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie matuje. Mam nawet wrażenie, że on po prostu się nie wchłania i zostawia tłusty film, który uniemożliwia nałożenie podkładu. Kompletnie też nie nawilża, moja cera podczas jego używania była jakby zmęczona, szara, szorstka, jej stan znacznie się pogorszył, nastąpił wysyp krostek i podskórnych grudek.

Sprawdza się ;)

Producent obiecuje wiele. Bez przesady z tym cudownym działaniem, ale rzeczywiście krem spełnia moje oczekiwania.

1. Normalizacja wydzielania sebum i matowienie.

Zgadzam się. Cera jest przyjemnie zmatowiona i efekt ten utrzymuje się dość długo. Dzięki temu nadaje się pod makijaż. Współgra z moimi podkładami, nie powoduje ważenia, ścierania, przedłuża świeżość i trwałość.

2. Sebum Matt Complex sprawia, że krem nie zatyka porów.

Używam go dość krótko, ale faktycznie nie pogorszył kondycji mojej cery, nie spowodował żadnych niepokojących zmian.

3. Maskowanie niedoskonałości.

Krem ma maskować niedoskonałości? Nie. Tego cudu nie potrafi. Może to zrobić kosmetyk kolorowy: korektor, kamuflaż, podkład.

4. Nawilżenie i rewitalizacja. Krem dogłębnie nawilża i odżywia skórę, nie powodując uczucia napięcia czy przesuszenia.

Podpisuję się po tą obietnicą. Nie przesusza mojej cery, nie czuję dyskomfortu po nałożeniu kremu. Rzeczywiście nawilża, mimo że ma lekką formułę.

Krem sprawdza się na mojej mieszanej cerze, nie zawiódł mnie, ale odejmuję pół gwiazdki, bo wciąż szukam ideału. :)

Używam tego produktu od: Około dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zdecydowanie powrócę.

Jestem posiadaczką wyjątkowo problematycznej cery - tłustej, ale skłonnej do podrażnień i naczynek. Krem radzi sobie naprawdę dobrze - przez dwa miesiące używania zauważyłam zdecydowanie mniej wyprysków, a po użyciu cera była ściągnięta i (zgodnie z oczekiwaniami) matowa.

Zdecydowany plus za cenę. Minus za bardzo słabe opakowanie - wydaje mi się, że taka Tołpa doskonale nam udowodniła, że produkty z tej półki cenowej mogą cechować się lepszą jakością wykonania.

Podsumowując: to naprawdę dobry krem za niewielką cenę. Nie daje może spektaklularnych, szybkich efektów, ale przy codziennym używaniu połączonym z masażem, doczekamy się pozytywnych rezultatów.