Sopot, Płyn do kąpieli relaksujący

Sopot, Płyn do kąpieli relaksujący

Łagodny płyn do kąpieli z bogatym w mikroelementy wyciągiem z bursztynu i prowitaminą B5 (D-Panthenolem). Zawiera naturalne substancje myjące i pielęgnujące skórę. Działa skutecznie, ale delikatnie nie powodując podrażnień. Zmiękcza i nawilża skórę zapewniając uczucie czystości i świeżości. Ma lekki, relaksujący zapach, który uprzyjemnia kąpiel oraz działa odprężająco. Posiada naturalne pH. Wskazania: polecany do każdego rodzaju skóry potrzebującej odprężenia.

Cena: ok. 10 zł / 500 ml

rozczarowanie

kupilam go dla tych recenzji ze tak malo sie pieni. Dlatego tez przezucialam sie na plyny dla dzieci ktore slabo sie pienia. Zaplacilam 6 zl i pare groszy. Jednak sie rozczarowalam bo piany byla cala wanna. Ja nigdy nie daje tyle plynu ile nakazuje producent. Leje do wany polowe lub nawet 1/3 tego co powinno sie wlac. I tu tak zrobilam jedny mala sprycka do wanny ale nie pod strumien wody tylko obok. Gdy wrocilam do lazienki zakrecic kran piana wylazila ponad wanne. Wybaczam to wkoncu producent pisze ze mocno sie pieni , to tylko wizazanki maja inne zdanie hihihi. Piana wmiare szybko znika - i dzieki Bogu!!!, ale ten zapach , bardzo mi sie podoba. Szkoda ze balsam z tej seri tak nie pachnie jak plyn. Zamierzam miec go obok w moich plynach do kapieli razem z Penatenem dla dzieci na bazie rumianku...

Miłe zaskoczenie

Może i mało się pieni, za to zapach ma niesamowity! Aż chce się leżeć w wannie... Wydajny, tani, ładne opakowanie. Jednym zdaniem - godny polecenia dla osób, które lubią łądny zapach rozchodzący się po mieszkaniu i które tolerują to, że w wannie nie ma zbyt wiele piany.

a piana..?!

Jego dużym minusem jest to, że prawie się nie pieni (co mi nie odpowiada), ale ogólnie może być jeśli go sporo wlejemy do wanny. Zapach mnie nawet odprężał. Mimo to raczej do niego nie wrócę.

ilość zużytych opakowań: 1

Hel, BoraBora, Sopot, spontan czy eurotrip. Czyli jak i gdzie gwiazdy spędzają wakacje.

Trzy gwiazdki

Kosmetyk ma leistą konsystencję i przyjemny zapach pojemność zaś iście familijną. Starcza na krótko bo trzeba go wlać dużo do wanny a i tak prawie się nie pieni; nie nawilża i nie brązuje. Dobre toto bo relaksuje i zmiękcza a i tanie jest. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

ciekawy

Jak na płyn do kąpieli ma dość złożony i ciekawy, ale zbyt słaby zapach. Żeby go odczuć trzeba zużyć go dość dużo, przez co jest mało wydajny. Nadaje wodzie ładny, bursztynowy kolor. Prawie w ogóle się nie pieni. Mnie nie relaksuje, ale i nie przeszkadza. Nie nawilża ale i nie wysusza. Ciekawy, taki inny niż wszystkie.

Trafilam na zly?

Jak czytam oceny to az mi sie nie chce wierzyc.<BR>Ten plyn pachnie kioskiem Ruchu z lat osiemdziesiatych.<BR>Pieni sie niezbyt mocno.<BR>Skora przyjela go obojetnie, ale wlasciwie niczego nie oczekiwalam.<BR>

Oceniam na 4.00

Wspanialy zapach i trwala piana. Na prawde relaksuje! Skora jest po kapieli delikatna i miekka ale wymaga uzycia balsamu. Goraco polecam.

Oceniam na 3.00

Ładnie się pieni, ale faktycznie mógłby ten efekt bursztynowy być mocniejszy, chociaż skóra po kąpieli była faktycznie odprężona.

mało wydajny, ale tani ... i relaksuje

Wszystkie zachęcające właściwości tego płynu zawarte w opisie w zasadzie mogę potwierdzić, ale z jedną uwagą: żeby je odczuć, należy na pełną wannę zużyć od 1/3 do 1/2 butelki!<BR>W mniejszych ilościach trudno uzyskać pianę i ten relaksujący efekt - przy najlepszej woli - jakiś słaby. Ale że cena niska - warto się skusić, jeśli ktoś czuje się na tyle "naelektryzowany", że tęskni za działaniem bursztynu .. <BR>Kompozycja zapachowa płynu jest delikatna, ale niebanalna.