Rexona, Women, Maximum Protection (Antyperspirant w sztyfcie)

Rexona, Women, Maximum Protection (Antyperspirant w sztyfcie)

Najbardziej efektywny antyperspirant z portfolio Rexony. Klinicznie dowiedziona skuteczność formuły, która zapewnia stałą ochronę przed nadmiernym wydzielaniem potu. Zawsze, gdy w grę wchodzi gorąco, stres, a życie sprawia, że się pocisz, antyperspirant Rexona Maximum Protection zapewni Ci niezawodną skuteczność. Niezależnie od tego, co przyniesie ze sobą dzień, Tobie zawsze towarzyszy poczucie świeżości.

ochronne, zapachowe
w sztyfcie
<50ml
Skóra
normalna

Bardzo skuteczny

Najczęściej używam aptecznych dezodorantów. Około dwa miesiące temu postanowiłam wrócić do Rexony i wybór padł na właśnie tą wersję. Nie żałuję zakupu. Dezodorant świetnie chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Skóra pod pachami mimo upałów i intensywnej jazdy rowerem jest sucha! Kosmetyk nie brudzi ubrań. Nie pozostawia też długotrwałych plam. Forma aplikacji też mi się podoba. Nie jest to tradycyjny sztyft. Dezodorant wydobywa się przez niewielkie otwory po przekręceniu przez pokrętło. Jego konsystencja jest kremowa. Kosmetyk szybko się wchłania. Warto dodać, że nie podrażnia nawet wrażliwej skóry. Bardzo podoba mi się zapach dezodorantu. Cena jak na drogeryjny kosmetyk jest spora, ale z kolei niższa niż dezodorantów aptecznych.

Mega skuteczny!

Produkt otrzymałam kiedyś w ramach akcji testowania ...i zakochałam się w nim.
Sprawdził się u mnie na 100%. Jestem aktywną osobą, żyję w biegu i dużo czasu spędzam na siłowni. Od antyperspirantu oczekuję bardzo dużo i muszę przyznać, że ten mnie nie zawiódł. Pięknie pachnie, jest wygodny w użyciu.

Rewelacyjny

Pocę się dosyć mocno, ale nie chorobliwie. Zwykłe antyperspiranty nie dają rady, pod pachami pojawiają się widoczne mokre plamy. Stosowałam kiedyś etiaxil ale piekł i podrażniał skórę. Ten dezodorant rexona stosuję codziennie rano, jak zwykły antyperspirant i... cały dzień suche pachy! Niewiarygodnie skuteczny! Jest droższy, niż zwykle dezodoranty, ale za to naprawdę działa, uważam, że jest warty swojej ceny. Poza tym w rossmannie można go znaleźć czasem na promocji za 18zl :) Bardzo polecam!

Dobra ochrona od Rexony

Kupiłam go za namową koleżanki i nie żałuję. Jest skuteczny, dobrze chroni, nie sprawia kłopotów z użytkowaniem. Jestem zadowolona z efektów ochrony. Produkt jest wydajny, dobrze rozprowadza się po skórze i szybko wchłania.

największy antyperspiracyjny koszmar

Chyba najgorszy antyperspirant jakiego używałam...
Kompletnie nie ograniczył pocenia ani nie zniwelował nieprzyjemnych zapachów.
Brudził wszystkie ciuchy-czarne doprałam, na białych bluzkach zostały żółte plamy.
Forma kremu kompletnie się nie sprawdziła, ponieważ produkt zasychał w aplikatorze (mimo codziennego stosowania), tworząc szorstkie, zbite kulki, które drapały i podrażniały skórę podczas aplikacji.
Miał przyjemny, delikatny zapach, i to jego jedyna zaleta.
Bardzo wysoka cena, kompletnie nieadekwatna do jakości!
Dla mnie- totalna katastrofa...

Bardzo dobry antyperspirant

Używam go juz od dłuższego czasu i z powodzeniem mogę powiedzieć że hamuje pot i tamuje brzydkie zapachy działając przez całą dobę. Ma bardzo delikatny i subtelny zapach i nadaje sie do każdego rodzaju cery.

Prawie ideał

Zdecydowanie ograniczył pocenie się. Nie powodował podrażnień. Świetnie sprawdzał się zarówno podczas treningów, jak i upalnych dni. Podoba mi się zapach. Niestety brudzi ciemne ubrania. Nie jest wydajny, a co za tym idzie jego regularna cena (27zł) jest zbyt wygórowana.

Dosyć skuteczny ale...

Dosyć skuteczny dezodorant, jego działanie utrzymuje się na ogół nawet w duże upały i po średnio intensywnym treningu. Nie podrażnia skóry po depilacji. Tu zalety się kończą.
Okropnie roluje się i mocno brudzi ubrania! Problem rozwiązuje zaaplikowanie go na noc przed spaniem, zmycie go po przebudzeniu i zastosowanie innego dezodorantu "pomocniczo" - w takim połączeniu sprawdza się świetnie ale jest to czasochłonne. Opakowanie jest bardzo niepraktyczne: niewygodna aplikacja, dozowanie za pomocą pokrętła, aplikator nierównomiernie rozprowadza kosmetyk, konieczne jest rozprowadzenie go dłonią, dziurki w aplikatorze szybko się zapychają. Po rozsmarowaniu dłońmi zostaje na nich nieprzyjemna sztywna warstwa, ciężko go zmyć nawet mydłem, proszkiem itd. Wysusza skórę. Niska wydajność - szybko się kończy. Cena - zdecydowanie za wysoka! Zdecydowanie nie zapewnia tak skutecznej ochrony przed poceniem jak zapewnia producent. Kosmetyk nie radzi sobie z intensywnym treningiem, silnym stresem czy naprawdę dużym upałem, po prostu spływa i wciera się w ubranie.

lubiłam, ale znalazłam tańszy zamiennik

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety:
- spełnia obietnice producenta
wada:
- cena moim zdaniem dość wysoka (cena regularna w Rossmannie to 27 zł)
- mała zawartość produktu w porównaniu do wielkości opakowania

Nie zbyt :(

Niestety....skusilam sie na niego czytając rezencje które były bardzo dobre...to był błąd
PLUSY
- opakowanie
- zapach
- ogranicza pocenie ( bardziej niż zwykły antyperspirant) ale go nie eliminuje
MINUSY
- wydajność
- nie hamuje pocenie
- Cena

całkowicie nieskuteczny

Niestety antyperspirant całkowicie nie skuteczny, nie zapobiegający poceniu się. Stosowałam przez miesiąc i 15 minut po nałożeniu miałam plamy pod pachami. Plus za ładny zapach i za to że jest bardzo delikatny dla skóry pod pachami, tak poza tym totalna porażka

doskonały!

Co tu dużo mówić, jest to po prostu rewelacyjny produkt zapobiegający długotrwale poceniu.
Świetna sprawa z aplikacją na noc, która gwarantuje nam ochronę przez następne dni.
Duży plus za działanie bez podrażnień, co zdarzało się i było bardzo uciążliwe dla mnie w przypadku innych tego rodzaju blokerów, jak np. etiaxil. Tutaj działanie jest skuteczne, ale zupełnie delikatne, nic nie szczypie i nie drażni.

Na co dzień mimo niego stosuję zwykłe antyperspiranty, daje mi to jakiś psychiczny komfort i źle się czuję bez tego ;) jednak myślę, że kilka dni ochrony mamy zapewnione, gdy raz lub dwa zapomniałam w pośpiechu użyć antyperspirantu, nie było żadnej różnicy, zupełnie jakbym go normalnie użyła, skóra sucha cały dzień.

Skuteczny, świetny. Polecam!