Smashbox, 24 Hour CC Spot Concealer (Korektor CC)

Smashbox, 24 Hour CC Spot Concealer (Korektor CC)

Pojemność 1,5 ml

Ukryj wszelkie przebarwienia i niedoskonałości przy pomocy 24 Hour CC Spot Concealer. Ta kryjąca formuła pozwoli Ci zapomnieć o wszelkich mankamentach nawet do 24 godzin!

przeciętny

Jest wiele zachwytu w sieci nad tym korektorem, ja mam mieszane odczucia.
Kupiłam ten korektor przez przypadek - szukałam korektora pod oczy i konsultantka w S poleciła mi właśnie ten. Od razu zaznaczam, że NIE JEST TO KOREKTOR POD OCZY! Pod oczy jest zdecydowanie za ciężki, poza tym producent nie wskazuje go jako korektor pod oczy. Po prostu zaufałam konsultantce zamiast przeczytać opis przed zakupem ;)

Korektor fajnie się sprawdza na wypryski, mam wrażenie jakby przyśpieszał ich znikanie. Na wypryski krycie ma świetne, tutaj ogromny plus.

Natomiast na przebarwienia się nie nadaje. Mam jedno porządne przebarwienie na twarzy i ten korektor nie daje rady, przykrywa je zaledwie delikatnie, konieczne jest nałożenie kilku warstw a i tak efekt mnie nie zadowala.
Zaznaczam też, że nakładałam ten korektor na różne sposoby, włącznie z sugestią producenta, żeby nakładać go przed podkładem.

Plus za kolor, bo nie ciemnieje i ładnie stapia się ze skórą.

Mam jeszcze zastrzeżenie co do samego opakowania, z którego przy zakręcaniu wydostaje się dość spora ilość korektora i spływa po opakowaniu - to mnie strasznie irytuje.
Korektor dość szybko zastyga więc trzeba się spieszyć z jego nałożeniem. Nie uczula, nie powoduje podrażnień.

Ogólnie polecam ten korektor do zakrywania niedoskonałości i delikatnych przebarwień. Jak dla mnie to średni produkt.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ładnie kryje i jakby leczy

Korektor poleciła mi konsultantka w sephorze- generalnie mam trochę do ukrycia a podkłady lubię lekkie.
Korektor to konkretna szpachla- raz nałożony jest nie do ruszenia jeśli damy mu przyschnąć :)
Stosuję z podkładem bb water camera redy, a więc też delikatnym o zerowym prawie kryciu i cerę mam idealną.
Mam też wrażenie, że korektor ma jakiś składnik, który leczy drobne krostki i ślady po trądziku.
Drobny minus za to, że korektor musimy nakładać pod podkład, więc nieco go rozcieramy.
Jest skrajnie wydajny.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie