Wibo, Wibo, Royal Manicure (Lakier do paznokci)

Wibo, Wibo, Royal Manicure (Lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Wibo lakier do paznokci Royal Manicure dostępny tylko w edycji limitowanej. Zapewnia metaliczny efekt w stylu glamour przełamany nowoczesną fakturą.Zawarte w nim drobinki brokatu podkreślają spektakularny efekt struktury. Dzieki specjalnej formule nie odpryskuje i nie ściera się a fantastyczny efekt utrzymuje na paznokciach bardzo długo.

średniak

Lubię lakiery Wibo, bo to jedne z tańszych i lepszych propozycji drogeryjnych, u mnie z tanioszek deklasuje je jedynie Ingrid, ale tam wybór kolorystyki jest bardziej ograniczony i stonowany, dlatego szukałam złotego odcienia. Wcześniej kupowałam złoty lakier z Wibo w okrągłej buteleczce i był genialny, niestety zmieniono formułę i seria Royal Manicure nie jest już tak dobra, a wielka szkoda. To typowa propozycja na imprezę albo karnawał, gdy na 1-2 dni chcemy mieć metaliczny kolor, bo niestety dłużej się nie utrzyma.

+ tani i łatwo dostępny, częste promocje
+ ładne metaliczne kolory
+ poręczna buteleczka, dość wąski pędzelek, co jest olbrzymim plusem dla osób, które tak jak ja mają malutką płytkę paznokcia, dzięki czemu precyzyjnie można pomalować paznokcie
+ wystarczy jedna warstwa, nie ma prześwitów
+ szybko schnie

- odpryskuje po 2, góra 3 dniach, niezależnie od tego, jak przygotowałam płytkę (primer / odtłuszczacz / baza / odżywka)
- ciężko zmywa się zmywaczem, zostają dziwne smugi, trzeba włożyć w to trochę wysiłku, jak przy lakierach brokatowych / strukturalnych

Średniak

Kupiłam ten lakier ponieważ szukałam ładnego koloru srebra. Wydawał się być niezły. Niestety jest dość dziwny :/
Jeżeli chodzi o zajęty to mogłabym wymienić to ze szybko schnie, jest tani, dobrze kryje płytkę paznokcia, nie pozostawia smug. Niestety na tym zajęty się kończą. Lakier ma strukturę piaskowa gdzie nie było żadnej takiej informacji, myślałam że to jakieś jak jawny inny. Ponadto juz na drugi dzień schodzi platami :/ najgorsze jednak jest to że za cholerę nie można go zmyć z paznokcia :/ porażka :/

Używam tego produktu od: Kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Nie urywa

Kupiłam ten lakier, bo chciałam mieć ładny, zimowy kolor ze strukturą piaskową. Niestety, trochę się nim rozczarowałam.

Plusy:
- relatywnie tani jak na tę pojemność
- dość szybko schnie

Minusy:
- mam kolor czerwonego wina, który w buteleczce wygląda tysiąc razy lepiej; niestety lepiej prezentuje się w sztucznym świetle
- z trwałością średnio (odpryski już drugiego dnia noszenia - 2 warstwy i baza)
- sama struktura ani gładka, ani naprawdę piaskowa - spodziewałam się raczej efektu "sand", ale lakier jest zbyt rzadki
- średnie jest też krycie i równe nakładanie warstw - niestety robi smugi

Podsumowując - ani nie grzeje, ani nie ziębi. Raczej średniak, którego bym nie polecała.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Rozczarowujący

Przede wszystkim kupując ten lakier nie sądziłam, że ma strukturę piaskową - sam napis "lakier ze strukturą" wzbudził moją konsternację ale nie było informacji, że struktura jest "piaskowa" więc się skusiłam. Choć mam kilka piaskowych lakierów to stosuję je rzadko, bo trudno się je zmywa natomiast ten zmywa się tragicznie... Lakier jest raczej nietrwały (odpada płatami bo struktura jest za twarda) i mnie roczarował. Kupiłam z rozpędu srebrny i złoty ale szybko pożałowałam, bo srebrnego nie mam nawet zamiaru użyć po rozczarowaniu złotą wersją.

Plusy:
- ładny kolor,
- szybko schnie

Minusy:
- za twarda struktura przez co lakier odpada dużymi płatami,
- przy długich paznokciach nawet bardzo nasączony pędzelek nie daje rady, trzeba ponownie moczyć go w buteleczce a w tym czasie lakier na paznokciach już twardnieje, co utrudnia aplikację,
- koszmarnie się go zmywa w porównaniu do innych lakierów o piaskowej strukturze (zwykłym zmywaczem zajęło mi to ponad pół godziny i poświęciłam 15 wacików),
- dość drogi (prawie 9 zł) jak na tanią polską firmę produkującą kosmetyki z niższej półki,

Ogólnie produkt nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

dobry

Od dawna nosiłam się zamiarem zakupu złotego lakieru,ktorego brakowało w mojej kolekcji i wybór padl właśnie na ten. Lakier zamknięty jest w typowej dla lakierów wibo prostokątnej buteleczce.
+jest wygodny w aplikacji,
+ dobrze kryje przy 2 warstwach,
+nakladanie kolejnej warstwy nie sprawia probelmu,
+ma piękną brokatowo-piaskową fakturę,
+szybko schnie
+jest tani i dostęny

Jedyne co mi w nim przeszkadza to marna trwałość jak na piasek, gdyż zaczyna odpryskiwać po 2-3 dniach.

Używam tego produktu od: ponad tydzień