Soraya, Lactissima, Świeżość, Żel do higieny intymnej `Aloes`

Soraya, Lactissima, Świeżość, Żel do higieny intymnej `Aloes`

Sprawdź ceny produktu

Soraya żel do higieny intymnej `Aloes` Lactissima skutecznie myje i odświeża miejsca intymne, zapewniając 12 – godzinny komfort zapachu, a dzięki odpowiednio niskiemu pH i obecności prebiotyku dba o utrzymanie naturalnej równowagi strefy intymnej, zmniejszając ryzyko infekcji i podrażnień.
Składniki aktywne Soraya żel do higieny intymnej `Aloes` Lactissima:
- Kwas mlekowy – przywraca i pomaga utrzymać odpowiednie pH miejsc intymnych, wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory bakteryjnej i wzmacnia barierę ochronną okolic intymnych.
- Prebiotyk (inulina) – stymuluję rozwój naturalnej mikroflory bakteryjnej okolic intymnych, wzmacniając naturalną barierę ochronną.
- Ekstrakt z aloesu – wykazuje działanie intensywnie nawilżające oraz kojące, stymuluje procesy regeneracji naskórka.

żele
z pompką, w butelce
żel
>250ml

jest ok

Jestem zadowolona, ale mojego faworyta Facelli nie przebije.
Opakowanie przeźroczyste z pompką jak najbardziej na plus. Żel gęsty, dobrze się pieni. Rzeczywiście fajnie odświeża (lepiej niż przeciętny żel), nawet w trudne dni. Łagodzi podrażnienia Nie robi krzywdy. Naprawdę przyjemny.

Spełnia swoją rolę

Przyzwoity produkt do higieny intymnej. Kupiłam ten żel bo był w promocji, a mojego ulubionego nie było. Nie podbił mojego serca do końca. Może ze względu że kosmetyki z aloesem jakoś mi nie leżą. Nie przepadam za tym zapachem. Ale działanie ma takie jak powinien. Skutecznie myje, nie podrażnia, nie wysusza (co mi się raz przydarzyło po żelu z biedronki). Jest bardzo wydajny gdyż ma konsystencję gęstego żelu i jedna pompka wystarcza. Pieni się dobrze. Opakowanie jest trwałe, poręczne i higieniczne.
Można wypróbować.

Okropny!

Zapach: okropny, chemiczny, bardzo intensywny

Opakowanie: wygodne z pompką

Konsystencja: W miarę gęsta żelowa konsystencja.

Działanie:
-wysusza intymne miejsca
-skóra po użyciu jest ściągnięta
-kiepsko oczyszcza, nie mam uczucia świeżości po umyciu

Nigdy w życiu nie kupię ponownie tego produktu przez jego okropny zapach. Niestety działanie też pozostawia wiele do życzenia. Zużyłam go do samego końca bo szkoda było mi go wyrzucić, ale była to straszna męczarnia.

Bardzo fajny

Nie mam dużych wymagań od tego typu produktów, ważne aby ne podrażniał, nie uczulał, odświeżał, chronił przed infekcjami. Żel spełnił moje wymagania. Opakowanie wygodne i higieniczne, z pompką, pompka się nie zacina. Żel ma postać dość płynną, dobrze się pieni tworząc puszystą pianę. Dobrze się rozprowadza i spłukuje ze skóry. Zapach przyjemny i delikatny. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca