Efekt 3D, Błyszczyk do ust Holographic

Efekt 3D, Błyszczyk do ust Holographic

Nawilżający błyszczyk do ust - Efekt 3D zapewnia ustom cudowny blask i zmysłowy wygląd.
Zawarte w formule błyszczące drobinki rozświetlają usta i w widoczny sposób poprawiają ich kontur.
Aktywne składniki odżywcze wygładzają powierzchnię ust, stymulują syntezę kolagenu i chronią przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Błyszczyk:
- posiada właściwości pielęgnacyjne i ochronne,
- likwiduje uczucie spierzchniętych ust,
- zabezpiecza przed ich wysychaniem i pękaniem,
- zmiękcza, nawilża i natłuszcza wrażliwy naskórek,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- nadaje ustom świetlisty, wilgotny połysk oraz zwiększa ich objętość.

Cena: 10,00 zł / 10 ml

Nie - dla błyszczyków

Nigdy nie lubiłam błyszczyków ,nie lubię i pewnie lubić nie będę :) .Próbowałam się do nich przekonać za sprawą Bielendy .No i się nie udało ,klei się i do tego szczypie strasznie w usta :( .Zdecydowanie wolę pomadki ochronne ,do których w przeciwieństwie do błyszczyków nie przylepiają się włosy czochrane na wietrze i nie zostawiają żadnych śladów :)

bielenda górą:-)

Rozkwita nam rodzimy przemysł kosmetyczny:-) Nie śmiejcie się myśle że to jest naprawdę potencjał. Firmy jakby chcą udowodnić że oni też potrafią i prezentują nam dobre produkty w przystępnych ncenach. Miałam ten błyszczyk i z satysfakcją używałam. Bardzo ładny efekt, trwałość taka...błyszczykowa, żadnych problemów nie zauważyłam, przy takiej cenie (8 zł) - obowiązkowo!Używam tego produktu od:jakis czas temu

przyzwoity kosmetyk

Dostałam ten błyszczyk przy zakupie dwufazowego płynu do demakijażu.Nie pamiętam numerku,kolor byl prawie biały w buteleczce(moze słynna 27?),ale na ustał pięknie się mienił różnymi kolorani,ładnie pachniał.Może faktycznie nie był zbyt trwały,ale cena,uważam, jest bardzo przystępna.Oby więcej było takich produktów za takie pieniądze!Zdecydowanie kupię sobie następne kolorki...

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

ciągnie się:P

ładne kolorki i ładny połysk..Jednak to wszystko trwa krótką chwilę bo ten błyszczyk do najtrwalszych nie należy...Moze bym go zniosła dluzej na ustach ale niestety tworzy on na nich jakąś taką lepką powłokę...bueeee..Więc nigdy więcej on moich ust nie uświadczy

śliczny!

Kolor 22 dostałam gratis przy zakupie mleczka&toniku różanego. Sama bym sobie pewnie takiego koloru nie wybrała. Malinowy róż. Nałożony oszczędnie tylko podkreśla kolor ust. I to mi się podoba. Dopiero nałożony w dużej ilości mocno barwi usta. Brawo za to jak prezentuje się na usach. Ma naprawdę delikatne drobinki, których prawie nie widać! Żaden brokat! Uzyskamy nim efekt soczystych, morych ust, delikatnie połyskujących. Tak więc jestem bardzo zadolowona. Myślę, że cene ma również przyjazną dlatego planuje w krótce zainwestować w jakiś inny kolorek.
Ah! Bym zapomniała. Ma zapach Huby Buby! Mniam mniam!

zaskoczenie,

Te błyszczyki bardzo przyjemnie mnie zaskoczyły, mam 2 jeden to szeroko tu opisywany nr 27 (rzeczywiście w opakowaniu jakby biały,na ustach opalizuje delikatnym różem) i drugi - w odcieniu delikatnej stonowanej wiśni nr 25
z obu jestem zadowolona, zupełnie nie kleją się, na ustach wyglądają przyzwoicie, nie wysuszają, wiśniowy jest praktycznie transparentny i nie ma zbyt wiele błyszczących drobinek,
niestety błyskawicznie znikają z ust :( no ale za tą cenę jakos to przeżyję (8 zł)
w zasadzuie to 3 +

fajny

Zakupiłam gdy mi go polecono na forum i nie żałuje:) Mam nr 27 faktycznie w opakowaniu wygląda jak biały ale na ustach mieni sie na różowo i ładnie wygląda. Duży plus daje za to że działa na usta jak balsam, absolutnie nie wysusza, lekko natłuszcza i nieraz stosuje ją po prostu jako szminke ochronną:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
Recenzja: ...

niezły

Mam nr27.W buteleczce wygląda na prawie biały,ale na ustach...super.Taki przejrzysty,niezwykle naturalny róż.Ma cudowny zapach -taki cytrusowy(jakis grapefruit?).Trwałość niezła,nie jest lepki.....

Sredniaczek

Mam kolorek nr26 i jestem z niego nawet zadowolona kolorek ładniutki slicznei sie blyszczy na ustach trwalosc taka sobie zapach milutki.przeszkadza mi w nim to ze aplikator jest zbyt dlugi. ogolnie jestem zadowolona.tym bardziej ze zaplacilam za niego tylko 7 zł