Efekt 3D, Błyszczyk do ust perłowy

Efekt 3D, Błyszczyk do ust perłowy

Nawilżający błyszczyk do ust - Efekt 3D zapewnia ustom cudowny blask i zmysłowy wygląd.
Zawarte w formule błyszczące drobinki, rozświetlają usta i w widoczny sposób poprawiają ich kontur.
Aktywne składniki odżywcze wygładzają powierzchnię ust, stymulują syntezę kolagenu i chronią przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Błyszczyk:
- posiada właściwości pielęgnacyjne i ochronne,
- likwiduje uczucie spierzchniętych ust,
- zabezpiecza przed ich wysychaniem i pękaniem,
- zmiękcza, nawilża i natłuszcza wrażliwy naskórek,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- nadaje ustom świetlisty, wilgotny połysk oraz zwiększa ich objętość.

Cena: 10,00 zł / 10 ml

lepszy od maybelline!

Pozytywne zaskoczenie. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę. Usta lśnią po nim jak tafla wody, nie lepi się, nadaje transparentny kolor. Faktycznie odżywia. Bielenda zapewnia, że to dzięki naturalnym olejkom roslinnym - wierzę im. Kubatura błyszczyku jest nadzwyczajna - 10 ml, mogę nim sie podzielić z przyjaciólką. Wady - mydlany zapach i długaśnia szpatuła, którą niechcący można wybić sobie oko. Kupiłam tonik tej firmy za 6 złotych a ten błyszczyk dostałam zupełnie za darmo! Jestem na TAK!

kolory nie dla mnie

Kupiłam nr 12, ale zawiodłam się. W pojemniczku wygląda na śliczny róż, a na moich ustach jest bezbarwny. Może dlatego, że mam mocno różoe usta. Jednak oczekiwałam mocniejszego koloru. Pomimo tego ma zalety:
- ładnie pachnie
- dobrze się go aplikuje
- ślicznie błyszczy na ustach
- tani