18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Remington, Pro-Ion Straight, Prostownica s7710

Remington, Pro-Ion Straight, Prostownica s7710

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 0 ml
Cena 130,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Prostownica Remington PRO-Ion zapewnia efekt pięknych, eleganckich włosów, bez niesfornych kosmyków dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Triple Ionic, uzbrajającej włosy w jony ujemne od nasady aż po końce. 9 ustawień temperatury (maks. 230°C) zapewnia możliwość elastycznego dostosowania do typu włosów. Ekran cyfrowy wskazuje wybraną wartość, oferując pełną kontrolę nad temperaturą, która zostaje zapisana dzięki funkcji pamięci i pozostaje niezmieniona przy kolejnym włączeniu urządzenia.
Powłoka Advanced Ceramic Ultra Tourmaline: Powłoka ceramiczna jest teraz o 75% gładsza, co przekłada się na większą efektywność prostowania.* Turmalin jest naturalnym źródłem jonów, które przenikają do włosów z rozgrzanych płytek. Dzięki tej wyjątkowej prostownicy, w bardzo krótkim czasie uzyskasz efekt elegancko i profesjonalnie ułożonej fryzury
Technologia Potrójnej Jonizacji: Specjalnie zaprojektowany generator jonów, znajdujący się w prostownicy, uwalnia miliony jonów przy każdym ruchu. Genialny system podwójnego uwalniania jonów optymalizuje ich kontakt z włosami. Odpowiedni design sprawia, że każdy kosmyk zostanie ujarzmiony. Jony ujemne neutralizują jony dodatnie, ograniczając elektryzowanie i puszenie się włosów, jednocześnie zapewniając im zdrowy, odświeżony i gładki wygląd

Cechy produktu

Rodzaj
prostownice
Zastosowanie
do gniazdka
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

usatysfakcjonowana

Szukając prostownicy, opinii na temat tego konkretnego modelu opinii nie znalazłam dużo. Mimo wszystko postanowiłam ją kupić i tym samym umieścić swoja opinię. Może dla kogoś będzie pomocna.
To jest moja druga prostownica, pierwsza po pięciu latach po prostu odmówiła współpracy. Ta pierwsza to Ga.Ma CP3 Digital i moja opinia na temat remington S7710 opiera się głównie na porównaniu z Ga.Ma, jako że obie mają jonizację oraz powłoki ceramiczno - tourmalinowe.
Otóż w tym porównaniu remington wypada dużo lepiej. Włosy się nie elektryzują. Mam wrażenie, że sam proces prostowania idzie jakby lżej, prostownica ślizga się po włosach, podczas gdy w gamie czasami miałam wrażenie ciągnięcia włosów. Jestem bardzo zadowolona, chociaż korzystam z prostownicy sporadycznie, co wypada na minus dla niby profesjonalnej gamy, która nie była intensywnie wykorzystywana i na dodatek była (i jest) ponad dwukrotnie droższa od S7710.
Jeden mały minus dla Remingtona - brakuje haczyka do powieszenia.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

mieszane uczucia

Sama nie wiem co o niej mam myśleć. Moim zdaniem bynajmniej w przypadku moich włosów to pomyłka. Zamienilam na tą prostownice bardzo dobra remington shine terapy ze względu na moje przesuszone włosy. Jonizacja ma pomagać ale w moim przypadku włosy zaraz po jej użyciu elektryzuja się okropnie. Kombinowalamww różnej temperaturze i zawsze jest to samo. Nie chcę jej skreślić bo może to tylko w przypadku z moimi włosami tak działa.

Plusy

Włosy są proste po jednym przeciagnieciu
Miękkie
Nie śmierdzą spalenizna
Jest dość tania
Poręczna
Fajny design

Minusy


Włosy się elektryzuja
Efekt nie utrzymuje się zbyt długo

Ale to wszystko w moim przypadku. Może mam już tak zniszczone włosy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  437
  pochwał

  10,00

 2. 2

  49
  produktów

  147
  recenzji

  267
  pochwał

  9,42

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  410
  pochwał

  8,60

Zobacz cały ranking