Fusswohl, Schrunden Balsam (Balsam na popękane pięty)

Fusswohl, Schrunden Balsam (Balsam na popękane pięty)

Fusswohl Balsam na popękane pięty tworzy warstwę ochronną, która wiąże wilgoć w skórze. Dzięki zawartości 25% mocznika poprawia stan szorstkiej, popękanej i suchej skóry pięt. Pielęgnuje, wspomaga regenerację popękanych pięt, już po 3 dniach zapewnia wyczuwalne zmniejszenie pęknięć skóry. Fusswohl Balsam na popękane pięty działa długotrwale i umożliwia widoczne rezultaty od pierwszego stosowania. Skóra pięt staje się wyraźnie elastyczniejsza, gładsza i wyczuwalnie bardziej wypielęgnowana. Odpowiedni dla osób chorych na cukrzycę. Zawiera glicerynę i 25% mocznika.

w tubce
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

Problematyczny

Krem sprawdzi się tylko w niektórych przypadkach.
Otóż w moim przypadku traktowalam go jako środek zapobiegawczy i w ten sposób się sprawdził. Nawilżal i odżywia. Tworzył tłustą powłokę. u mojego męża, nie zrobił nic. Zupełnie nic. Chyba było już za późno :)
Jako zapobieganie sprawdza się dobrze, ale jako krem na powstałe problemy niestety nie. Oceniając ten produkt należy pamiętać o zapewnieniach producenta. W tym przypadku nie są spełnione

słaby

skusiłam się informacją na opakowaniu że zawiera 25% urea. Lubię mocznik w kremach do stóp, działa na moje mocno zmiękczająco. Pomyślałam, że to dobra alternatywa dla kremu Ziaja Med który ma mocznik ale tylko 15%. Niestety nie. Konsystencja gęsta i bogata, taka jak lubię, ale efekt żaden. Zużyłam całe opakowanie, rozcięłam i wylizałam wszystko do dna, z nadzieją, że trzeba mu dać trochę czasu, że 25% mocznika musi działać. No niestety nie. Poza przyjemnym zapachem i konsystencją krem nie robi nic. Nie wchłania się dobrze, chyba że w skarpetki, pantofle lub prześcieradło. Dramat. Dobrze że cena była promocyjna.

Strasznie smierdzi ale działa

Nie moge wytrzymać tego zapachu. Nie wiem czy to mój nos jest taki przewrazliwiony bo jestem w ciąży czy on naprawde tak cuchnie.
Trzeba mu jednak przyznać że dziala bez zarzutu, gleboko nawilża skórę pięt i zmiekcza naskórek. Mam bardzo zrogowaciale piety więc jestem dosc wymagajaca w stosunku do takich kremów. Warto bez dwóch zdan po niego sięgnąć

Bardzo dobry

Plusy:
- produkt nawilżający
- chyba rzeczywiście redukuje zrogowacenia
- wydajny
- gęsta konsystencja
- dostępność
- cena

Minusów nie zaobserwowałam. Myślę, że jeszcze kupię ten produkt.