Eveline, 1 2 3 DRY!, Profesjonalny wysuszacz lakieru

Eveline, 1 2 3 DRY!, Profesjonalny wysuszacz lakieru

Szybki i skuteczny wysuszacz do lakieru Eveline w formie wygodnego sprayu. Wystarczy spryskać każdy pomalowany paznokieć, aby przyspieszyć proces schnięcia kolorowego lakieru. Forma sprayu ułatwia i przyspiesza aplikację.
Sposób użycia: Spryskaj pomalowane kolorowym lakierem paznokcie i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Jedno, dwa przyciśnięcia pompki nie więcej.

Jestem zadowolona

Kupiłam ten produkt w Rossmanie, ponieważ skusiła mnie niska cena. Nie mam porównania, to mój pierwszy wysuszacz ale stosując się do wskazówek producenta spełnił swoją rolę.

Szału nie ma

Na zakup skusiłam się ze względu na promocję w Rossmannie (po promocji ok. 8 zł). Często maluję paznokcie, więc pomyślałam, że ten produkt może być dla mnie bardzo przydatny. Niestety produkt nie spełnia obietnic producenta i nie jest wydajny. Po spryskaniu paznokci i odczekaniu nawet 5 minut, lakier nadal jest w takim stanie, jak przed spryskaniem. Mam wrażenie, ze wręcz jeszcze dłużej schnie.

+ przyjemny zapach (dla mnie jakby guma balonowa)
+ faktycznie natluszcza skórki i okolice paznokcia
+ wygodne opakowanie

- nie wysusza, wręcz spowalnia schnięcie lakieru
- spray rozpryskuje się prawie po całej dłoni
- cena za wysoka w porównaniu do jakości produktu

ściema

Cześć dziewczyny, przyznaje skusiłam się na zakup,cała ja:) Mówię w minutę wysuszy mi lakier wow, niechby było we dwie. Próba pierwsza miała miejsce na wieczór, niestety odbiły się ślady od pościeli. Mówię ok spróbuję w ciągu dnia, rezultat lipa. Po pół godzinie tez miałam odbicia po chwyciłam ręcznik. Kompletnie niepotrzebny kosmetyk. Chciałam wypróbować, bo spodobała mi się forma aplikacji, 2 psiknięcia i już po. To wszystko co dobrego mogę napisać o tym produkcie. Miał wysuszać, ale tego nie robi, dodatkowo też nie nabłyszcza, bubel i mało wydajny. Użyty 3 razy i nie mam już 1/4 butelki. Nie kupujcie.