Dove, Derma SPA, Goodness, Nawilżający krem do ciała wyrównujący koloryt skóry

Dove, Derma SPA, Goodness, Nawilżający krem do ciała wyrównujący koloryt skóry

Dzięki dobroczynnym kwasom omega zawartym w olejku oraz technologii Cell-Moisturisers bogata konsystencja nawilżającego kremu do ciała Dove Derma Spa przywraca suchej skórze blask oraz jedwabistą gładkość.

Przyjemny krem do ciała

Dove Derma SPA, Goodness, krem do ciała, który ma za zadanie nawilżać i wyrównywać koloryt skóry. Sprawdził się u mnie naprawdę dobrze. Był lekki, miał przyjemny zapach, zawierał delikatne drobinki i dobrze nawilżał skórę. Ponadto w środku posiada zabezpieczenie w postaci tzw. "sreberka", więc mamy pewność, że nie był wcześniej otwierany w sklepie przez inną osobę. Minusem jest fakt, że ciało po jego zastosowaniu było trochę lepkie. Posiadam jeszcze jedno opakowanie i z pewnością zostawię je sobie na wiosnę lub lato, ponieważ produkt bardzo ładnie rozświetla skórę.

Rozczarowanie

Niestety, dla mnie ten produkt okazał się dużym rozczarowaniem. Kupiłam go w ramach "testowania Dove" ze zwrotem kosztu zakupy, ponieważ cena zawsze mnie od niego odstraszała. Okazuje sie, że jest ona zupełnie nieadekwatna do jakości. Nie widzę żadnej róŻnicy w efekcie pomiędzy produktem Dove a zwykłym balsamem z niŻszej półki. Dodatkowo zostawia lepki film na ciele i ma duszący, chemiczny zapach.

Świetny.

Krem do ciała kupiłam latem, podczas promocji w Rossmannie na produkty do pielęgnacji ciała. Kilka miesięcy czekał nie otwierany na swoją kolej, aż sięgnęłam po niego w okresie przedświątecznym. Kosmetyk okazał się strzałem w dziesiątkę.

Nigdy nie byłam fanką kosmetyków Dove, ale linia Derma Spa jest naprawdę godna polecenia. Stosując krem czuję, że mam do czynienia z kosmetykiem "z wyższej półki", który rzeczywiście robi coś dobrego dla mojej skóry.

+Krem wspaniale nawilża i odżywia skórę. Nadaje jej miękkość, która utrzymuje się przez długie godziny po użyciu.
+Ma piękny, intensywny, perfumowany zapach. Po zastosowaniu zapach zostaje na skórze przez kilka godzin. Dla niektórych być może będzie to wada, bo może on "kłócić się" z zapachem perfum. Ja najczęściej stosuję krem na noc, więc po jego użyciu nie używam już innych pachnących kosmetyków.
+Wygodne opakowanie - duży, praktyczny, zakręcany słoik. Ułatwia dozowanie produktu i pozwala na zużycie go do samego końca.
+Dość lekka i kremowa konsystencja - szybko się wchłania, a mimo to odżywia skórę
+Wydajność - słoik 300ml wystarczy na długo. Używam go od 1,5 miesiąca, nie codziennie, ale na zmianę z innymi balsamami i pozostało mi jeszcze sporo produktu

+/-Cena - regularna jest dosyć wysoka, ale warto polować na promocje.

fajny produkt ale czy hit

Dostałam go w zestawie z olejkiem do kąpieli .To doskonały dułet .Krem jest bardzo fajny , bardzo ładnie pachnie .Szczerze mówiąc nie przepadam za Dove ale ta linia mnie zaskoczyła. Producent pisze , że poprawia koloryt..hmm dobry krem ale jak na tą cene ,nie jestem przekonana w 100%.

Pozytywnie mnie zaskoczył!

Pierwsze co się rzuca w nos,to zapach-nie jest to typowy Dove,tylko perfumowany z Dove bardzo zmysłowy.
Konsystencja dosyć rzadko,ale jeszcze w taki dobrym sensie.
Rozprowadza się po skórze szybko.
Nawilża błyskawicznie.
Zapach utrzymuje się na ciele godzinami.
Plus za opakowanie w słoiczku.
Minus to cena ok.24 zł-ale u mnie bez promocji nie przejdzie.
Moim zdaniem świetny na lato,gdyż konsystencja jest troszkę chłodząca.

Myślę, że ten krem/balsam docenią głównie kobiety 30+

Jak to u kobiety - mam całą półkę balsamów i używam w zależności od potrzeby i nastroju. Bardzo polubiłam ten balsam - mój nr 1 jeżeli chodzi o markę Dove.
Mam go od miesiąca. Niby czytałam, że ciężki, że zapach intensywny, więc to kosmetyk idealny na otulenie się w okresie jesiennym...
Mamy lato. Używam po wieczornym prysznicu - uwielbiam:)

Uwodzi zapachem....otula aksamitem.....

Jestem wielką fanką wszystkich kremów do ciała. Szczególnie tych nawilżających i pięknie pachnących. Moja skóra je uwielbia bo z natury jest niestety sucha i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. I tu z pomocą przychodzi marka Dove, która wprowadziła na rynek dość luksusową serię kosmetyków Derma Spa. Miałam przyjemność przetestować krem nawilżający, upiększający skórę właśnie z tej serii i jestem bardzo z niego zadowolona.
Zalety:
*Przepiękny, słodki, perfumowany zapach. Nie bez przyczyny jest to pierwsza zaleta. Zapach jest obłędny, ale dość mocny, więc nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak dla samego zapachu warto go kupić. I dość długo utrzymuje się na ciele. Co prawda nie cały dzień, ale długo.
*Doskonale nawilża. Skóra jest gładka, miękka i dobrze odżywiona i to na długi czas. Z powodzeniem mogą go stosować osoby o bardzo suchej skórze.
*Skóra ma ładny, zdrowy kolor.
*Konsystencja idealna.Nie gęsta nie rzadka. Słowo odpowiednie, które mi się z nią kojarzy to sprężysta. Krem jest dość śliski w dotyku i bardzo dobrze się nakłada na ciało. Bierzemy go bardzo mało, bo jest niezwykle wydajny. Szybko się wchłania i nie pozostawia na ciele tłustej warstwy co bardzo sobie chwalę.
*Bardzo wygodne opakowanie w formie plastikowego słoika. W końcu produkt wykorzystany do ostatniej kropli i nic się nie marnuje a jego aplikacja jest bardzo wygodna.
*300 ml to całkiem dobra pojemność jak na tego typu produkt.
*Opakowanie przyciąga wzrok i wyróżnia się na półce sklepowej.
*Widziałam, że drogeria Super Pharm organizuje na tę serię czasem bardzo dobre promocje i można się wtedy obkupić. Zresztą ja właśnie na takiej promocji kupiłam go za 15 zł.
Wady:
*Produkt nie zawiera drobinek opalizujących/ mieniących/ rozświetlających, choć dla konsumenta po przeczytaniu opisu może być to mylące. Gdy czytałam opis i kupowałam krem, wydawało mi się, że takie drobinki właśnie zawiera. Chodzi mi dokładnie o zwrot "luminous skin" co oznacza "rozświetlona skóra" Producent obiecuje poprawę kolorytu i efekt rozświetlonej skóry i zakrętka kremu delikatnie mieni się złotym kolorem dlatego opis i wygląd opakowania jest dla mnie mylący, ewentualnie sugerujący coś innego. Poprawa kolorytu moim zdaniem polega na tym, że skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona i ma przez to wyraźnie bardziej zdrowy kolor, ale to tyle w temacie koloru( Nie jest to dla mnie wada, która zaważy na zakupie, bo bardzo lubię ten krem mimo to. Jednak chciałam zwrócić na to uwagę, bo ktoś może poczuć się wprowadzony w błąd).
*Koszt kosmetyku jest zawrotny. Wiem, że Dove nie jest marką tanią i chciało podwyższyć sobie renomę tworząc serię ekskluzywną, jednak moim zdaniem jest to cena zbyt wysoka jak na nasze drogeryjne realia i inne tańsze produkty znanych marek.
*Krem nie zawsze można dostać w każdej drogerii, więc trzeba trochę poszukać.

Taki sobie

Oceniam z perspektywy atopowej skóry. Dostałam go w prezencie i stwierdziłam "a czemu nie".

Plusy:
ładny zapach, delikatny perfumowo - kwiatowy,
wygodny, duży słoiczek
ładne opakowanie
utrzymuje się cały dzień
nie zostawia tłustej warstwy
wchłania się idealnie, nie brudzi ubrań ale coś zostaje na skórze
skóra ma ładny koloryt

Minusy:
dla mojej skóry za mało bogaty, po pewnym czasie pojawiły się swędzące placki i jest cała podrażniona

Żałuję, że nie mogę go używać dalej, bo jest naprawdę fajny.

Świetnie nawilża

Krem cudownie nawilża ciało, do tego stopnia, że cały następny dzień jest miękkie i nawilżone w odczuciu. Czuć go na skórze, a przy kąpieli dopiero się zmywa. Skóra po nim jest miękka, nawilżona i generalnie nie potrzebuje nawilżania codziennie za jego pomocą. Jest tak dobry, jak mało który krem do ciała. Pachnie przyjemnie i zapach utrzymuje się długo.

Zbyt intensywny zapach

Jest to całkiem niezły krem - wydajny, o przyjemnej konsystencji, zamknięty w eleganckim opakowaniu. Szybko się wchłania i dość dobrze nawilża, tylko ten jego zapach... Dla jednych będzie to atut, dla innych wada. Ja początkowo zaliczałam się do tej pierwszej grupy (tzw. efekt "WOW! Jak to pięknie pachnie!"), ale szybko mój zapał ostygł - jest bardzo intensywny i czuć go jeszcze bardzo, naprawdę BARDZO długo na ciele i ubraniu, przez co inne zapachy (np. perfum) są przez niego skutecznie zabijane. Szkoda wyrzucić, więc go męczę ale z ulgą się go pozbędę, prędko to nie nastąpi bo dopiero pół opakowania zużyte... :/

Skuteczny

Bardzo fajny balsam do ciała o lekkiej konsystencji,przy czym skuteczny.Ładnie nawilża suchą skórę ciała,przyjemny subtelny zapach,wydajny duży słoiczek. Nie żaluje zakupu i nie wykluczam kolejnego zakupu z tym,ze moze skusze sie na inna wersje.Cena w promocji normalna.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwszy sloiczek

Boski!

Krem do ciała Dove kupiłam skuszona reklamą oraz brakiem parafiny w składzie. Moja skóra w okresie zimowym stała się bardzo sucha i podrażniona, nawet założenie spodni powodowało ból i dyskomfort, mój ukochany balsam do ciała, który wiosną i latem spisuje się na medal nie dawał sobie rady.
\\n
\\nTrafiłam w 10-tkę! Krem Derma SPA Goodness nie tylko uratował moją skórę, ale sprawił, że stała się piękniejsza, pełna blasku, naprawdę wpłynął na ujednolicenie kolorytu, w co akurat nie bardzo wierzyłam.
\\n
\\nKonsystencja jest dość rzadka, dzięki czemu łatwo rozprowadza się na skórze i dobrze wchłania. Zapach - cudowny, kwiatowy i słodziutki, otulający w sam raz na chłodny, ponury czas zimowy. Ogromny plus - nałożony nawet bezpośrednio po depilacji na podrażnioną skórę w ogóle nie szczypie, a wręcz koi. Doskonale nawilża i uelastycznia, z każdym kolejnym dniem skóra nabiera zdrowego blasku, staje się zdrowsza i piękniejsza. Działa szybko, już trzeciego dnia stosowania (tylko po wieczornym prysznicu) moja zmaltretowana skóra była w o niebo lepszym stanie. Rzeczywiście poprawił mi się koloryt, co zauważyłam dopiero pod koniec słoika kremu, skóra była o wiele bardziej jednolita, pozbawiona różowych plamek do których mam skłonność, a pajączki stały się o wiele mniej widoczne. Krem w ogóle nie zapycha porów skóry i nie powoduje żadnych niedoskonałości.
\\n
\\nPodoba mi się opakowanie, ma ładną szatę graficzną, mogłam też wybrać zawartość do końca.
\\n
\\nKosztuje sporo, ale jest wart swojej ceny. To mój prawdziwy hit na chłodne pory roku.

Używam tego produktu od: listopad 2015