Dove, Derma SPA, Goodness, Nawilżający balsam do ciała wyrównujący koloryt skóry

Szybko wchłaniający się balsam do ciała.Dzięki dobroczynnym kwasom omega zawartym w olejku oraz technologii Cell-Moisturisers nawilżający balsam do ciała Dove Derma Spa Goodness przywraca suchej skórze blask oraz jedwabistą gładkość.

Dziwią mnie tak niskie oceny

Jak w tytule. Jest to jeden z lepszych balsamów, jakich używałam (a przewinęło się ich sporo przez moją kosmetyczkę), dlatego byłam pewna, że zobaczę tu same pozytywne oceny. Skusiło mnie najpierw opakowanie - faktycznie skojarzyło mi się z droższymi, niedrogeryjnymi produktami stosowanymi w gabinetach kosmetycznych. Następnie przepadłam przy zapachu - cudowny zapach, owocowo-orientalny, nie jestem w stanie porównać go do jakiegokolwiek innego produktu, mogłabym mieć takie perfumy ;) Lubię często zmieniać balsamy, dlatego niełatwo jest u mnie zdobyć tak wysokie noty.

co za szajs

Kupiłam ten balsam na spróbowanie. Wygodna tuba jest plusem, konsystencja balsamu również, natomiast cała reszta leży i kwiczy. Zapach mi osobiście nie przypadł do gustu, ogólnie zapachy dove wydają mi się takie strasznie chemiczne, nie lubię tego, nie mam z nakładania ich na ciało żadnej przyjemności. Tutaj konsystencja jest przyjemna, niezbyt rzadka, ale też nie za gęsta. Na skórze rozsmarowuje się dobrze, niestety jednak po kilku minutach, kiedy człowiek spodziewałby się, że balsam już się wchłonął jeśli przejedziemy dłonią po skórze to produkt tragicznie się roluje, po prostu okropnie. Nie spotkałam sie nigdy z produktem do ciała, który by się rolował i w dodatku aż tak mocno. Próbowałam go kilka razy i za każdym było to samo, w końcu go wyrzuciłam. Nie polecam wcale.

Dobrze nawilża

Balsam idealnie sprawdza się przy mojej suchej skórze. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Nie zauważyłam rolującej się faktury, ani ścierania. Ma piękny zapach, długo utrzymujący się na skórze. No i nawilża!

Ściera się ;(

Gdy użyłam go pierwszy raz byłam zachwycona. Balsam mial fajna konsystencje, szybko sie wchłaniał, dobrze nawilżał i ładny zapach. Gdy po jakies godzinie potarłam miejsce gdzie nałożyłam balsam, zaczął sie rolować pod palcami, dosłownie sie ścierał. Robiło sie to za każdym razem... coz szkoda, zapowiadało sie fajnie.

zawiodłam się

Uwielbiam balsamy Dove i uważałam, że ten się sprawdzi. Niestety zwidołam się.
+ zapach
+ łatwo dostępny
+ opakowanie
- roluje sie na skórze przez co wygląda jak brud
- w tym przypadku cena zbyt wysoka jak na taką jakość

:]

Dostałam w prezencie, sama nigdy bym nie kupiła.
Pierwsze użycie było bardzo zadowalające ale to wszystko. Starłam się go używać...ale skóra po nim nie była wcale nawilżona ani miękka, jakbym niczym się nie posmarowała. Nawet godzinę po nałożeniu czułam go na sobie... :x
Nie polubiliśmy się.

Skóra miękka jak marzenie......

Kochani ten balsam to rewelacja. Kocham produkty Dove Derma Spa, bo obiecują niesamowite doznania podczas pielęgnacji ciała jak i zawsze, ale to zawsze zachwycają jakością swoich produktów. W tym przypadku również tak jest. Balsam zachwycił mnie efektem- moja skóra była miękka i cudownie, kusząco pachnąca. Prawdziwe doznanie spa. Produkt ma 200 ml i jest umieszczony w wygodnej tubce, wykonanej z miękkiego plastiku z zatrzaskującym się zamknięciem. Opakowanie utrzymane jest w stylistyce kosmetyków Derma spa, czy proste, eleganckie, w kolorze kremowego matu z błyszczącymi wykończeniami. Jest bardzo wygodne w użyciu, dobrze i solidnie leży w dłoni, dzięki czemu aplikacja kosmetyku jest bardzo wygodna. Sam kosmetyk ma dość rzadką konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozsmarowuje na skórze, szybko się wchłania i po chwili skóra jest miękka, nawilżona i cudownie pachnąca. Nakładamy niewielką ilość, bo jest on bardzo wydajny. Pewna uwaga jest taka, że kosmetyk nadaje skórze zdrowy wygląd i promienny, ale nie zauważyłam na niej rozświetlenia. Co prawda jej koloryt wyraźnie się poprawił, ale to bardziej z racji nawilżenia niż rozświetlających właściwości. Czytając opis producenta, można mieć wrażenie, że skóra po użyciu tego balsamu będzie, błyszcząca, rozświetlona, może delikatnie opalizująca. Nic takiego się jednak nie dzieje....

Gorzkie rozczarowanie

Skuszona do wypróbowania nowości zakupiłam balsam z linii Derma SPA.
Pierwsze wrażenie było bardzo obiecujące - niestety tylko te pierwsze.
Poza pięknym zapachem balsam ten to jeden wielki bubel.
Biorąc pod uwagę dość wysoką cenę regularną produktu spodziewałam się czegoś naprawdę ekstra, tutaj niestety zero nawilżenia , nie mówiąc już o wyrównywaniu kolorytu skóry.
Jednak najgorsze co dzieje się po zastosowaniu balsamu to ROLOWANIE SIĘ produktu na skórze chwilę po nałożeniu.
Cieszę się że zakupiłam produkt w promocji ponieważ ponad połowa poszła do kosza

TRAGEDIA

Bardzo lubię produkty Dove, bo są naprawdę fajne i w miarę niedrogie.
Jestem głeboko zawiedziona tym balsamem. Skusiłam się na promocji w Rossmanie, ale pierwsza aplikacja okazała się tragedią. Skóra po nim roluję i odchodzi wręcz płatami. Każdy balsam Dove dawał mi do tej pory uczucie odżywionej skóry, a to paskudztwo tylko jej szkodzi. Jestem głęboko rozczarowana i zraziłam się przez to do całej marki...

słabo.. roluje się na skórze...

Opakowanie starcza na 2 tygodnie..:/ mało wydajny, roluje się na skórze... Bylam pierwszy raz w szoku, że coś takiego może się dziać po balsamie..
Więcej na pewno nie kupię...

Używam tego produktu od: 2tyg