Perfecta, Moc Minerałów, Łagodzący płyn micelarny wzmacniający naczynka 3w1

Perfecta, Moc Minerałów, Łagodzący płyn micelarny wzmacniający naczynka 3w1

Perfecta łagodzący płyn micelarny wzmacniający naczynka:
- Usuwa makijaż
- Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
- Zmniejsza zaczerwienienia skóry
- Uszczelnia naczynka krwionośne
- Łagodzi podrażnienia i wspomaga barier ochronną skóry
- Nawilża i odświeża skórę
- Zastępuje mleczko do demakijażu i tonik
Składniki aktywne Perfecta łagodzący płyn micelarny wzmacniający naczynka:
- Lapis Lazuli wzmacnia naskórek poprawiając jego kondycję i chroniąc przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Nawilża i przywraca skórze naturalny blask.
- Minerały Morskie chronią naskórek przed nadmierną reaktywnością na czynniki zewnętrzne. Koją uczucie podrażnienia, swędzenia i dyskomfortu.
- Rutin-C-Complex – zmniejsza zaczerwienienie skóry, wzmacnia i obkurcza naczynka.
- Micele - wiążą brud i zanieczyszczenia, łagodnie oczyszczają skórę bez potrzeby silnego pocierania.
Skuteczność działania i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami. Przebadano dermatologicznie.

Okejka

Płyn o delikatnym różanym zapachu. Spełnił swoją funkcję w kwestii demakijażu, radząc sobie z podkładem i tuszem. Nie kupowałam go ze względu na rzekome wzmacnianie naczynek, mam kilka popękanych na nosie i nie zauważyłam żadnej różnicy przed i po stosowaniu tego płynu.
Nie zapycha, ale mam wrażliwą skórę na dolnej powiece która lubi się łuszczyć i bywa podrażniona i po przemyciu perfectą było uczucie pieczenia.

Dobry płyn micelarny

Bardzo lubię kosmetyki firmy Perfecta i zawsze z chęcią sięgam po nowości. Tak było i tym razem. Płyn spełnia wszystkie obietnice producenta. Ma ładny zapach, nie podrażnia i nie ściąga skóry. Dokładnie oczyszcza twarz i zmywa makijaż. Warto po niego sięgnąć. Nie zauważyłam natomiast, aby uszczelniał naczynka krwionośne.

Doskonały!!!

Jest to jeden z moich ulubionych płynów micelarnych.Zacznę od tego,że jest bardzo wydajny.Dodatkowo wspaniale oczyszcza skórę,a przy tym nie podrażnia.Następny plus za to,że nie wysusza skóry.Jego kolejne zalety to wygodne opakowanie i delikatny zapach.

dobry płyn zabijający zapachem

Lubię Perfectę, więc zdecydowałam się na ten płyn. Ich woda micelarna okazała się być bardzo, bardzo dobra dlatego wymagania co do płynu również były duże.
Do działania absolutnie nie mogę się przyczepić. Z moim makijażem radził sobie niemal bez problemu. Niestety, ale rozczarował mnie zapachem. Pachnie bardzo intensywnie, różami, po prostu zabija zapachem. Przez to używanie go nie było przyjemnością.
Opakowanie jak zawsze wygodne, estetyczne, widać zużycie. Przez zapach jednak nie kupię ponownie.

Jest dobry

Płyn jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej, nie wysusza, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Dobrze zmywa makijaż twarzy. Delikatny makijaż oczu zmywa bez problemu, z wodoodpornym radzi sobie trochę gorzej, ale również da radę. Nie szczypie w oczy. Nie mam się do czego przyczepić, jest poprostu dobry.

Delikatny i skuteczny, to jest to!

Płyn jest naprawdę delikatny, nie ma mowy o żadnym szczypaniu oczu i skóry. Z makijażem radzi sobie dobrze, zmywa szybko i bezproblemowo. W dodatku rzeczywiście koi podrażnioną skórę. No i pięknie pachnie różami :)

Będę do niego wracać, bo to jest naprawdę dobry płyn, a przy tym delikatny i skuteczny. Mógłby być tez w większych opakowaniach, bo u mnie płyny micelarne schodzą bardzo szybko ;)

Ok

Czy uszczelnia naczynia krwionośne to nie wiem, nie zauważyłam.
Mimo to płyn jest bardzo fajny. Nie zapycha, dobrze zmywa makijaż. Nie szczypie w oczy i dobrze oczyszcza twarz.

W porządku

Wystarczający do codziennego demakijażu. Delikatny, nie podrażnia, nie zostawia tłustego filmu na skórze. Jest przy tym wydajny. Często można go kupić w promocji za 9,99 :)

Idealny!

Po pierwsze nie szczypią po nim oczy przy demakijażu:) Po drugie doskonale oczyszcza. Po za tym naprawdę zauważyłam, że naczynka są bardziej obkurczone już po tygodniu stosowania. Dla mnie idealny, długo szukałam takiego produktu.

Nie dla cery wrażliwej

Używałam już wiele płynów micelarnych z różnych firm i żaden nie zrobił mi krzywdy, aż natrafiłam na ten.
Po tygodniu używania, po przemyciu twarzy nim na policzkach zaczęły się robić czerwone piekące plamki, wkoło oczu zrobiły się małe szczypiące krostki...
Jednym słowem, uczula i nie nadaje się do wrażliwej cery.
Jedną gwiazdkę daję za to, że bardzo ładnie radzi sobie z tuszem i podkładem.

Dobry i delikatny dla oczu.

Jeden z lepszych płynów micelarnych jakie stosowałam.
+ nadaje się do zmywania makijażu, świetnie radzi sobie z tuszem do rzęs i eyelinerem przy czym nie podrażnia oczu, nic nie szczypie ani nie piecze
+ koi skórę, sprawia że skóra wygląda na świeższą, zdrowszą, jest delikatny i nie powoduje zapychania porów (przynajmniej na mojej skórze - normalna w stronę mieszanej)
+ nie zostawia tłustej warstwy, z powodzeniem może zastąpić tonik
+ lekko wyczuwalny zapach, dość przyjemny

Polecam przetestować, produkt jest godny uwagi i dodatkowo w rozsądnej cenie, rzeczywiście działa.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Dobrze zmywa, pięknie pachnie różami.

Zgłosiłam produkt, mam więc obowiązek ocenić go.

Używam od kilku tygodni i mogę powiedzieć, że:

- pierwsze, co zauważyłam w tym płynie, to zapach - pachnie różami! Dzięki temu używanie wacików nasączonych różanym zapachem (moim ulubionym) to prawdziwa przyjemność!

- płyn doskonale zmywa makijaż - tusz do rzęs nie jest dla niego problemem.

- nie podrażnia oczu, nawet gdy niechcący dostanie się do środka, chociaż to, że posiada zapach, mogłoby wskazywać na szczypanie oczu. Absolutnie nie! :)

- nie zostawia na buzi lepkiej warstwy, za to ogromny plus

- nie ściąga skóry, a przyjemnie odświeża

- jest w miarę tani i łatwodostępny

- przezroczysta butelka ułatwia obserwowanie ile go jeszcze zostało.

Co tu można jeszcze pisać o płynie do zmywania - w moim przypadku bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, bardzo mi pasuje. Pół gwiazdki odejmuję za to, że nie zauważyłam póki co działania na rozszerzone naczynka, choć moja cera nie jest wybitnie naczynkowa (minimalnie).

Ogólnie polecam, sama chętnie wypróbuję inne produkty z serii Moc Minerałów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze